آخرين مطالب

علمي

فرصت حضور نخبگان در کنار مسئولان قم فراهم است

قم آنلاین - قم- پژوهشگر قمی نمونه کشور گفت: امروز نخبگان استان می توانند به عنوان مشاورانی جوان و متخصص در امور مختلف در کنار مسئولان دستگاه های اجرایی قم حضور داشته باشند و ایده های خود را برای انجام بهتر کارها و برنامه های تدوین شده ارائه دهند.

ورکشاپ عکاسی تبلیغاتی "مزه عکس" برگزار می شود

قم آنلاین - رییس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم، از برگزاری ورکشاپ عکاسی تبلیغاتی با حضور مدیرمسئول فصلنامه عکاسی در این دانشگاه خبر داد. سید ...

دانشگاه ها بهترین مکان استعدادیابی ورزشی جوانان هستند

قم آنلاین - قم - نخستین جلسه کمیسیون دانشجویی استان قم در سال جاری روز سه شنبه با حضور معاون استاندار و مسئولان دانشگاه ها برگزار و در آن بر قابلیت ها و ظرفیت های ویژه دانشگاه های استان برای استعدادیابی ورزشی جوانان و دانشجویان بومی تاکید شد.

80 مقاله به همایش آموزش دینی در قم ارسال شد

قم آنلاین - قم - رئیس همایش کشوری «دانش موضوعی تربیتی آموزش دینی و قرآن ابتدایی» از برگزاری این همایش در قم خبر داد و گفت: 80 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

جهاد دانشگاهی مکمل نظام آموزش عالی است

قم آنلاین - مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: جهاد دانشگاهی، مکمل نظام آموزش عالی کشور است و باید ضعف های آن را پوشش دهد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه ...

اخذ مجوز استخدام 150 نیروی پرستار در قم

قم آنلاین - معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در جهت تامین نیاز استان، مجوز استخدام 150 نیروی پرستار در قم را اخذ کرده ایم. ...

برگزاری کارگاه "ناباروری و طلاق"

قم آنلاین - کارگاه ناباروری و طلاق، با موضوع روش های پیشگیری از ناباروری، در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا ...

برگزاری کارگاه "تحکیم خانواده" در دانشگاه قم

قم آنلاین - کارگاه تحکیم خانواده، با موضوع آشنایی با محوریت ارتباط موثر بین زوجین در دانشگاه قم برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا منطقه قم، رجبی، ...

رونمایی از سه کتاب در حوزه فقه وقانون

قم آنلاین - در اختتامیه کنفرانس بین المللی فقه، قانون وحقوق اجتماعی از سه کتاب در حوزه قانون وفقه رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، ...

برگزاری جشنواره دانشجویی "آشپزی در طبیعت"

قم آنلاین - جشنواره "آشپزی در طبیعت" به همت جهاددانشگاهی قم و با حضور 70 نفر از دانشجویان دختر برگزار می شود. به گزارش ایسنا منطقه قم، در این ...

هرگونه عملی که باعث انقراض حیوانات شود، جایز نیست

قم آنلاین - قم- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به حکم شکار، خرید و فروش حیوانات در حال انقراض خاطرنشان کرد:هرگونه عملی که سبب انقراض حیوانات شود، و از این ناحیه ضرر و زیانی به جامعه برسد، جایز نیست.

طرز تفکر و رفتار امثال ترامپ از علم بی روح سرچشمه می گیرد

قم آنلاین - قم- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: طرز تفکر و رفتار امثال ترامپ که حاصل آن جنگ های جهانی اول و دوم و جنگ های نیابتی است، از علم بی روح سرچشمه می گیرد که ریشه ای در دیانت ندارد.

آیت الله مکارم شیرازی:غربی ها در نشر علوم انسانی شیطنت می کنند

قم آنلاین - قم- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با تاکید بر رعایت مسائل اسلامی در دانشگاه ها، گفت: غربی ها فرهنگ فاسد خود را در کتاب ها جاسازی می کنند و به دست جوانان می دهند که اگر بیدار نباشیم دچار مشکل خواهیم شد.

آیت الله سبحانی:هزینه های تحصیل در دانشگاه آزاد کمتر شود

قم آنلاین - قم- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: تامین هزینه های دانشگاه برای بعضی افراد سنگین است، لازم است در این رابطه به فکر نیازمندان بود و طوری برنامه ریزی کرد تا آن ها بتوانند ادامه تحصیل دهند.

رئیس پژوهشگاه اندیشه اسلامی: علوم انسانی مبتنی بر آموزه های اسلامی باید تولید شود

قم آنلاین - قم - رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، تولید علوم انسانی مبتنی بر آموزه های اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید از ظرفیت فقه و اخلاق اسلامی برای تولید علوم انسانی استفاده کرد و اجازه سیطره علوم انسانی غربی و سکولار بر فکر و زندگی مسلمانان را نداد.

آیین اختتامیه چهارمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی در قم برگزار شد

قم آنلاین - قم – ایرنا – آیین اختتامیه چهارمین دوره کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی و اهداء سومین دوره از جوایز جهانی علوم انسانی اسلامی روز پنجشنبه با قرائت پیام آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در سالن همایش های رسول اکرم (ص) مدرسه علمیه امام کاظم (ع) قم برگزار شد.

ارائه 130 مهارت به صورت رایگان در هفت مرکز فنی و حرفه ای قم

قم آنلاین - قم - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم با اشاره به ارائه 130 نوع مهارت رایگان در هفت مرکز فنی و حرفه ای قم گفت: طرح بازدید همگانی از این مراکز در روزهای 20 تا 25 آبانماه جاری اجرا می شود.

جلسات رسیدگی به وضعیت پژوهش درقم باید مستمر باشد/برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش از 11آذر

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: برگزاری جلسه های هماهنگی و رسیدگی به وضعیت پژوهش باید با هدف رفع مشکلات استان در حوزه پژوهش به صورت مستمر برگزار تا تدابیر خوبی در خصوص اقدام های پژوهشی در عرصه های مختلف انجام شود.

تاکید استاندار قم بر پژوهش های کاربردی/نمایشگاه هفته پژوهش در قم گشایش می یابد

قم آنلاین - قم- استاندار قم گفت: باید به سمت پژوهش های تخصصی برویم، چراکه این پژوهش ها کاربرد بیشتری در جامعه خواهد داشت و در عرصه های مختلف می توان از دستاوردهای آن بهره برد.

یکهزار پژوهشگر با بسیج علمی قم همکاری می کنند

قم آنلاین - قم - مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری قم گفت: این نهاد با یکهزار کارشناس پژوهشگر، استاد دانشگاه، مبتکر و مخترع بسیجی در سطح استان برای انجام پژوهش های کاربردی، همکاری می کند.

دفاتر انتقال فناوری بازار پژوهش را گرم می کند/قم بهترین شهر کشور برای فعالیت های پژوهشی

قم آنلاین - قم - یکی از پژوهشگران قمی نمونه کشور گفت: دفاتر انتقال فناوری که درشماری از دانشگاه های کشور دایر شده است با ایجاد ارتباط میان پژوهشگران و صاحبان صنایع، بازار پژوهش را در کشور گرم می کند و به آن رونق می بخشد.

جنبش های دانشجویی با مراجع عظام تقلید و علما دیدار کنند/لزوم تشکیل هسته های نخبگان

قم آنلاین - قم – ایرنا – یکی از پژوهشگران نمونه استان قم، گفت: دانشجویان و افراد حاضر در جنبش های دانشجویی مانند ملاقات هایی که با رهبر معظم انقلاب دارند، با مراجع عظام تقلید و علمای برجسته نیز دیدار کنند.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزه های علمیه قم/فعالیت 185 مرکز پژوهشی و حوزوی در قم

قم آنلاین - قم- معاون پژوهش حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه های علمیه قم از 25 آذرماه جاری به مدت پنج روز در مصلای قدس قم برپا می شود.

فعالیت 3307 شرکت دانش بنیان در ایران

قم آنلاین - قم - مدیرکل توسعه کسب و کار بین المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: سه هزار و 307 شرکت دانش بنیان در کل کشور فعالیت می کنند که بسیاری از دستاوردهای آنان به صورت محصول و خدمات به بازارهای بین المللی ارائه می شود.

با نصف بودجه یک دانشگاه تمام حوزه‌های علمیه کشور اداره می‌شود

قم آنلاین - قم - سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه، با بیان اینکه با نصف بودجه یک دانشگاه تمام حوزه‌های علمیه کشور اداره می‌شود، گفت: اگر برای کل حوزه های علمیه سراسر کشور نصف بودجه یک دانشگاه داده شود نیازی به هیچ کمک دیگری نیستیم.

استاندار قم: آگاهی مدیران دستگاه ها در حوزه فناوری اطلاعات بروز باشد

قم آنلاین - قم ـ ایرنا ـ استاندار قم گفت: مدیران و رئیسان دستگاه های اجرایی استان باید در حوزه فناوری اطلاعات دارای علم و آگاهی بروز بوده و در جهت ارتقاء امنیت سایبری دستگاه ها پیشگام باشند.

تحصیل 50 هزار طلبه خواهر درمقاطع مختلف در جامعه الزهرا(س) قم

قم آنلاین - قم- مدیرجامعه الزهرا(س) قم گفت: از آغاز تاسیس این مکان آموزشی، بیش از 50 هزار تن بانوی طلبه در مقاطع مختلف تحصیلی وارد این مرکز آموزشی شدند که تعدادی از آنان نیز به فارغ التحصیلی رسیدند.

قم شرایط بسیار خوبی برای تولید نرم افزار و بازی های رایانه ای مبتنی بر فرهنگ اسلامی ایرانی دارد

قم آنلاین - قم- یکی از پژوهشگران قمی نمونه کشور گفت: قم ظرفیت بسیار خوبی را برای تولید محصولات فرهنگی از جمله انواع پویانمایی، نرم افزار و بازی های رایانه ای با محتواهای مبتنی بر فرهنگ اسلامی ایرانی را دارد و شرکت های متعددی برای تولید آثار دیجیتال اسلامی در این استان فعالیت می کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه:بر نقد اثباتی اشکالی وارد نیست

قم آنلاین - قم- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به انواع نقد درمتون دینی و فقهی گفت: به تعبیرعلمای اعلام، نقد یا ثبوتی و یا اثباتی است و نقد اثباتی به دلیل اینکه فرد دنبال پاسخ و توجیه شدن یک موضوع و یا مطلب می باشد، اشکالی بر آن وارد نیست.

روزانه 250 دانش آموز مفاهیم آموزشی را در خانه علوم و فنون قم تجربه می کنند

قم آنلاین - قم - رئیس خانه علوم و فنون اداره کل آموزش و پرورش استان قم گفت: روزانه 250 دانش آموز در چهار شیفت کاری از مجموعه خانه علوم و فنون استان بازدید و از نزدیک، مفاهیم آموزشی و آنچه را در کلاس های درس آموخته اند را تجربه می کنند.

ازتاکید استاندار بر ارتباط مراکز دانشگاهی با بخش صنعت تا شناسایی رشته های مورد نیاز قم

قم آنلاین - قم - نشست صمیمی استاندار قم با رئیسان دانشگاه ها و مراکز علمی و آموزشی قم درحالی عصر شنبه در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد که استاندار بر ارتباط منطقی بین مراکز دانشگاهی با بخش صنعت تاکید کرد و این اقدام را برای شناسایی مشکلات استان در حوزه اشتغال موثر دانست.

طب اسلامی موجب وهن مقدسات دینی و روحانیت می شود

قم آنلاین - قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه مطابق نظر مراجع تقلید در اسلام چیزی به عنوان طب اسلامی نداریم، گفت: مطرح کردن موضوع طب اسلامی در جامعه موجب وهن مقدسات دینی و روحانیت می شود.

طب سنتی، اساس و پایه علم پزشکی امروز است

قم آنلاین - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طب سنتی، اساس و پایه علم پزشکی امروز است اما متاسفانه عده ای بدون در نظر گرفتن علم طب سنتی دست به ...

دانشگاه و دانشجو باید پژوهش محور باشد

قم آنلاین - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم گفت: دانشگاه و دانشجو باید پژوهش محور باشد تا بتوان به تولید علم دست یافت. به گزارش خبرنگار ایسنا ...

ساير مطالب

برگزاری جشن انقلاب در دانشگاه قم

افتتاح مجتمع آموزشی شهید هندویان در منطقه پردیسان قم

60 شرکت دانش‌بنیان در استان قم فعالیت می‌کنند

پویش انقلاب در قاب خاطرات برگزار می‏شود

رشته های مراکز علمی در قم متناسب با نیاز استان نیست

راه‌اندازی میز ایده با هدف اشتغال دانشجویان در دانشگاه قم

هنوز درک صحیحی از ارتباط صنعت و دانشگاه وجود ندارد

از تاکید استاندار بر ارتباط مراکز دانشگاهی و بخش صنعت قم تا شناسایی رشته های مورد نیاز استان

نام‌نویسی ورودی جامعه‌الزهرا(س) تا 30 بهمن تمدید شد

دومین نشست کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان برگزار شد

گروهی از دانشگاه قم جهت پیگیری وضعیت اساتید به ملایر اعزام شد

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه:بر نقد اثباتی اشکالی وارد نیست

نوزدهمین همایش کتاب سال حوزه برگزار شد/ رونمایی از سند نیاز سنجی علوم و معارف حدیث

وجود 1500 بیمار مبتلا به «ام اس» در قم/ تأکید بر مصرف دارچین

قابلیت راه اندازی توریسم درمانی در قم توسط جهاددانشگاهی

دولت و مجلس جهاد دانشگاهی را تقویت کنند

آغاز پذیرش سراسری حوزه های علمیه خواهران

اولین جلسه کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان برگزار شد

جشنواره كتاب سال سبک زندگی برگزار می ‌شود

216 اثر در جشنواره كتاب سال سبک زندگی به مرحله نخست داوری راه یافت

نباید کار خود را به پیام‌رسان ناامن گره بزنیم

نشست تخصصی نوانگار برگزار شد

خدمات نهادهای دولتی در دهه فجر ارایه خواهد شد

روابط‌عمومی توجیه‌گر سازمان نیست

پذیرش دانشجو در دانشکده صدا و سیما قم

چگونه غذا بخوریم تا از پوسیدگی دندان ها جلوگیری کنیم؟

قم شرایط بسیار خوبی برای تولید نرم افزار و بازی های رایانه ای مبتنی بر فرهنگ اسلامی ایرانی دارد

تحصیل 50 هزار طلبه خواهر درمقاطع مختلف در جامعه الزهرا(س) قم

تشکیل کارگروه آموزش‌های تخصصی علوم انسانی اسلامی در جهاددانشگاهی قم

طرح تربیت دانشجو معلم قرآن، به دنبال رفع نوافص آموزشی در عرصه قرآن است

استاندار قم: آگاهی مدیران دستگاه ها در حوزه فناوری اطلاعات بروز باشد

ارائه بیش از 40هزارساعت آموزش مهارتی به روستائیان

400 تن از والدین بی‌سواد قمی به جمع باسوادان پیوستند

پذیرش طلاب بین‌الملل جدیدالورود جامعه‌الزهرا تا 20 دی‌ماه/ تحصیل بانوان از 45 ملیت در جامعه الزهرا(س)

اهدای اعضای بدن کودک 6 ساله قمی

آگاهی ملت ایران دهه بصیرت را در تقویم انقلاب اسلامی ثبت کرد

آیین خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد

نهمین دوره جشنواره علامه حلی برگزار شد/ارسال بیش از 25هزار اثر به جشنواره

سنن حوزوی پژوهش محور هستند

با نصف بودجه یک دانشگاه تمام حوزه‌های علمیه کشور اداره می‌شود

ارائه بیش از 1میلیون‌و800هزار نفرساعت آموزش مهارتی در استان

افزایش کاروان های عتبات دانشگاهیان قم/نام نویسی تا 5دی‌ماه

21هزار ایرانی فاقد سواد در قم

رونمایی از آثار پژوهشی و فناوری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

هدف اصلی منشور حقوق شهروندی ایجاد توان مطالبه گری است

ارتباط با خداوند بدون اقامه نماز شدنی نیست

دانشگاه‌ها ترویج فرهنگ نماز را به عنوان اولویت دنبال کنند

وحدت حوزه و دانشگاه زمینه‌ساز تقویت بنیه‌های علمی و تعالی ارزش‌های دینی است

آغاز به کار مرکز آموزش علوم پزشکی جهاد دانشگاهی قم

نشست تخصصی فضای مجازی و ماهواره برگزار شد

دوره دوم توسعه پژوهش در حوزه علمیه خواهران آغاز شد

بخش آموزش جهاددانشگاهی واحد قم از موفق‌ترین‎ مراکز کشور است

بررسی رابطه کارآفرینی و فقرزدایی در دانشگاه قم

پژوهشکده مهدویت و موعودگرایی پشتیبان پژوهشی مرکز تخصصی مهدویت

طلاب با پرداختن به پژوهش پایه دانش خود را تقویت کنند

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزه های علمیه قم/فعالیت 185 مرکز پژوهشی و حوزوی در قم

فعالیت 3307 شرکت دانش بنیان در ایران

گفتن «نمی‌دانم» نقص نیست/در حدود آگاهی خود سخن بگوییم

لزوم توجه به حدیث برای رسیدن به افق جدید در علوم انسانی اسلامی

حوزه تلاش‌های گسترده‌ای در زمینه تعالی تفسیر و حدیث آغاز و دنبال کرده است

باید بر بعد تمدن ساز اسلام تکیه کنیم

روحانیت باید نگاه تمدنی و بین المللی داشته باشد

نمایشگاه هفته پژوهش‎های حوزوی در قم برگزار می‎شود/ لزوم ورود پژوهش به فرآیند آموزش حوزه

تاکید آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی در زمینه استفاده موثر تبلیغی از رسانه

تصمیم نابخردانه ترامپ جمعیت های انسانی و اسلامی را در مقابل آمریکا قرار داد

اختتامیه جشنواره علمی و فرهنگی نماز برگزار می‌شود/ترویج فرهنگ نماز نخستین رسالت حوزه و دانشگاه است

انتخابات هشتمین مجمع عمومی نمایندگان طلاب برگزار می‌شود

اهتمام ویژه آیت الله قاضی خرم آبادی به علوم قرآنی

آیت الله قاضی خرم‌آبادی بیابان را دانشگاه کرد

اعلام فراخوان اولین همایش ملی "تصوف، شاخصه‌ها و نقدها"/مهلت ارسال مقالات 5 اسفند

پژوهش و تحقیق باید توانایی حل مشکلات اجتماعی کشور را داشته باشد

پژوهش در عرصه رفع آسیب های اجتماعی و فرهنگی مغفول نماند

کاربردی‌سازی پژوهش به ارتباط اثربخش میان مراکز علمی و حوزی نیاز دارد

شاخص‌های انتخاب پژوهش برتر بازنگری شود

برگزیدگان جشنواره مکران گنج بیکران تجلیل شدند

ثبت 271 فعالیت علمی از سوی انجمن های علمی دانشگاه قم

بهره‌گیری از ظرفیت انجمن های علمی دانشگاه ها در توسعه نظامی و اقتصادی کشور

جشنواره "مکران گنج بیکران" حاصل ایده‌های دانشجویی است

دانشجویان بار سنگینی در رفع نیازهای کشور دارند

کارگاه آموزش عکاسی خبری در دانشگاه قم برگزار شد

هشتمین سالگرد بزرگداشت آیت‌الله قاضی‌خرم‌آبادی برگزار می شود

نقش و جایگاه انجمن‎های علمی دانشگاه‎ها ارتقا خواهد یافت

جشنوار حرکت، محل بروز ظرفیت‎های انجمن‎های علمی

اعضای انجمن روانشناسی ایران شعبه قم مشخص شدند

انتخابات انجمن روانشناسی ایران شعبه استان قم برگزار شد

نقش موثر "تَهَک" در پایداری کشاورزی

جنبش های دانشجویی با مراجع عظام تقلید و علما دیدار کنند/لزوم تشکیل هسته های نخبگان

نقدی بر وضعیتِ دانش آموختگانِ بیکار

دانشجو پایه‌گذار جنبشی عظیم، تأثیرگذار و سرنوشت ساز در حیات انقلاب اسلامی است

یکهزار پژوهشگر با بسیج علمی قم همکاری می کنند

مسئول جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم معرفی شد

دانشگاه قم هیچ منعی در برگزاری برنامه‌های مشترک دانشجویی ندارد/مطالبات صنفی دانشجویان پیگیری می‌شود

تحصیل 1 هزار و 962 دانش آموز معلول در مدارس استثنایی قم

تنها راه مقابله با دشمن، تفکر حججی‌ها و احمدی‌روشن‌هاست

برگزاری مسابقات حفظ قرآن کریم در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور

عزت نفس مهم‌ترین عنصر موفقیت است

دفاتر انتقال فناوری بازار پژوهش را گرم می کند/قم بهترین شهر کشور برای فعالیت های پژوهشی

بنیاد نخبگان از هر طرح پژوهشی کارآمد و فن بازار حمایت می کند

اختراعات و طرح های دانشجویان پلی میان دانشگاه و صنعت است

اکثر مراکز علمی کاربردی استان قم در زمینه‌های فنی ونوآورانه فعالیت دارند

دانشجویان نوآوری ها و اختراعات بزرگی در نمایشگاه عرضه کردند

وحدت امت اسلامی از افراط و تفریط دور است

زمینه ‌مناسب تجاری‌سازی ایده‌های دانشجویی فراهم شود

جهاد دانشگاهی با رویکرد انقلابی به پیشرفت‌های علمی و پژوهشی دست یافته است

برگزاری همایش بین المللی سیره و زمانه حضرت امام هادی (ع) در قم/ارسال 140 مقاله به همایش

استان قم در عرصه فناوری موفق عمل کرده است

پژوهش امری ضروری، منطقی، عقلی و توسعه‌ای است

تعامل دانشگاه و صنعت، پژوهش‌ها را کاربردی می‌سازد

بازدید استاندار قم از غرفه جهاددانشگاهی در نمایشگاه هفته پژوهش

لزوم تمرکز امکانات در جهت کاربردی سازی پژوهش

آغاز به‌کار هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری قم

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار قم گشایش یافت

علامه طباطبایی؛ بزرگترین احیاگر روایات شیعه

علامه طباطبایی ولایت فقیه را از قرآن اثبات کرد

علم مرتبط با فعل و قول خدا دینی است

قرآن، مبنای علوم انسانی در دانشگاه شود

کنگره قرآن و علوم انسانی در ابعاد تخصصی‌تر ادامه می‌یابد

ضرورت پاسخگویی قرآن‌پژوهان به شبهات در دو حوزه داخلی و خارجی

تاکید بر ارتقاء ارائه خدمات درمانی در دیدار رؤسای دانشگاه علوم پزشکی و جهاددانشگاهی قم

کسب رتبه اول جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان توسط دانشجوی قمی

جلسات تفسیر، جلسات معنوی و اخلاقی باشد

برگزاری چهارمین کنگره بین المللی "فرهنگ و اندیشه دینی" در دانشگاه قم

اولین رسالت استادان حوزه، قرآن محوری است/ نگذارید المیزان تنها بماند

پژوهش عنصر مهم در توسعه صنعت و اقتصاد

همایش عصر آفتاب و اجتماع دانشجویان مهدی یاور در جمکران

سرپرست جدید دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم منصوب شد

مهم‌ترین نیاز صنعت، کاربردی‌سازی پژوهش و تحقیقات دانشگاهی است

برگزاری همایش اساتید تفسیر و مبلغین حوزه در دارالقرآن علامه طباطبایی

اولین همایش ملی اخلاق مهندسی در صنعت ساختمان در قم برگزار می‌شود

واگذاری برنامه های فرهنگی به دانشجویان

پژوهشگران برتر دانشگاه‌ها تجلیل می‌شوند

امضای تفاهم‌نامه میان دانشگاه پیام نور قم و شركت شهرك‌های صنعتی استان

پژوهش باید با نگاه راهبردی و تخصصی دنبال شود

تاکید استاندار قم بر پژوهش های کاربردی/نمایشگاه هفته پژوهش در قم گشایش می یابد

حوزۀ علمیه قم از بهترین حوزه های علمیه در دنیا است

لزوم مطابقت پژوهش‌‌ها با نیازهای روز

دانشجویان دانشگاه قم با بازار بورس آشنا می‌شوند

تبیین نظریه علامه معرفت در رابطه‌ی قرآن و واقع اجتماع

پاسخ آیت‌الله معرفت به شبهات مستشرقان قابل ستایش است

موسسه آموزش عالی شهاب دانش قم به دانشگاه ارتقاء یافت

وجود بیش از 33 هزار بی سواد دراستان قم

همایش آیت‌الله معرفت بهانه ای برای به صحنه آمدن اندیشه شیعی

تمبر یادبود آیت‌الله معرفت رونمایی شد

مباحث اصلی علمی در حوزه به حاشیه نرود

حوزه، باید هدایت‎گر پژوهش‎های اسلامی سازی علوم انسانی باشد

برگزاری اردوی کویرنوردی دانشجویی در جنت آباد

تولید علوم انسانی اسلامی باید با راهبری حوزه انجام شود

دانشجویان و اساتید شاهد و ایثارگر الگوی دانشگاهیان هستد

ارائه اندیشه اصیل عصر پسادانش باید در قم رقم بخورد

هفتاد درصد فارغ التحصیلان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای جذب بازارکار می‌شوند