آخرین اخبار

مراجع عظام

تبلیغ دین بالاترین وظیفه روحانیون است/ تأکید بر اصلاح فضای مجازی

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه طبق نظر امام راحل هیچ وظیفه و تکلیفی برای روحانیون بالاتر از تبلیغ نیست، گفت: محتوای منابر تبلیغی باید برگرفته از قرآن و حدیث باشد.

وحدت حاصل از راهپیمایی 22 بهمن را حفظ کنیم

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اگر وحدتی که در مسئله راهپیمایی حاصل شد را حفظ کنیم ضرر نخواهیم کرد، گفت: متأسفانه برخی به دنبال شعارهای تبلیغاتی آینده هستند.

باید قدردان این مردم باشیم

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی با بیان اینکه الحمدلله راهپیمایی 22 بهمن با آبرومندی تمام برگزار شد، ...

بزرگ‌ترین تکلیف طلاب تحقیق و تحصیل است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان، بزرگ‌ترین تکلیف برای طلاب را درس خواندن و تحقیق و تحصیل دانست و گفت: مدیریت حوزه باید جلوی تعطیلات غیر ضروری طلاب را بگیرد.

آیت الله مکارم شیرازی: مسئولان و مردم برای داخلی سازی فضای مجازی همت کنند

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، گفت: همه به این نتیجه رسیده اند که فضای مجازی خارجی ماری در آستین است، بنابراین لازم است مسئولان و مردم برای داخلی سازی آن همت کنند.

طلاب از برنامه های جناحی پرهیز کنند

قم آنلاین - آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که فضلا می توانند در مسائل سیاسی عام در تقویت نظام اسلامی نقش داشته باشند، اظهار داشت: ولی طلاب از ...

فضای مجازی باید مورد بررسی فقهی قرار بگیرد

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: مسأله فضاهای مجازی باید به‌عنوان یکی از مسائل مستحدثه در فقه حوزوی ما وارد شود و از جهات شرعی و فقهی کاملا مورد بررسی قرار بگیرد تا به روشن ساختن افکار جامعه کمک کند.

تفریح باید سازنده فکر و ایمان باشد

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان تأکید کرد: تفریح باید سازنده فکر و ایمان باشد نه اینکه فقط موجب گذران وقت شود.

مسولان هرچه سریعتر علت حادثه را پیگیری کنند

قم آنلاین - آیت الله نوری همدانی در پیامی ضمن تسلیت جانباختن جمعی از فرزندان ایران در حادثه کشتی نفتکش خواستار پیگیری علت حادثه شد. بسم الله ...

تاکید مراجع تقلید بر اهتمام جدی مسئولان به تحقق مطالبات و دغدغه های معیشتی مردم

قم آنلاین - قم- نمایندگان وزیر کشور با سفر به شهر مقدس قم با حضرات آیات عظام صافی گلپایگانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی،سبحانی وعلوی گرگانی و حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی درایران دیدار و گفت و گو کردند.

مردم انقلاب را مانند چشم خود دوست دارند

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه دشمنان طوری وانمود می‌کنند که مردم با نظام مشکل دارند، گفت: مردم با نظام و انقلاب مشکل ندارند، مردم انقلاب را مانند چشم خود دوست دارند.

آیت الله نوری همدانی:مسئولان دربودجه 97 منافع مردم بویژه فقرا را مدنظر قرار دهند

قم آنلاین - قم- آیت الله حسین نوری همدانی ازمراجع تقلید گفت: این روزها لایحه بودجه سال 97 درمجلس شورای اسلامی در حال بررسی است لذا دراین راستا مسئولان باید آنچه را که به نفع مردم بویژه فقرای جامعه است مدنظر قرار دهند.

اخلاق و شئون طلبگی حفظ شود

قم آنلاین - آیت الله سبحانی با تصریح بر اینکه حفظ شئون لازم است، افزود: مبادا به خاطر اینکه در جامعه چنین و چنان می گویند کاری دو شأن طلبگی انجام ...

غذای بی‌شبهه هیچ جا پیدا نمی‌شود

قم آنلاین - آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به گردش پول مردم در بانکها گفت که بر این اساس غذای بدون شبهه هیچ جا پیدا نمی‌شود.

آیت الله مکارم شیرازی: آمریکا و طرفدارانش گرفتار رسوایی تازه ای می شوند

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در بیانیه ای ضمن محکومیت طرح انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس آورده است: مخالفان آمریکا و طرفدارانش در این فتنه بسیار بیشتر از فتنه های سابق هستند و به یقین در اینجا هم گرفتار شکست و رسوایی تازه‌ای خواهند شد.

آیت الله نوری همدانی: اتحاد جبهه مقاومت منجربه پیروزی بر داعش شد

قم آنلاین - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با صدور پیامی به مناسبت نابودی داعش آورده است: کسانی که امروز در راه ایجاد و تقویت داعش گام برداشتند، الحمدالله همه شان شکست خورده اند و پیروزی بر داعش در نتیجه اتحاد و وحدت جبهه مقاومت حاصل شد.

عربستان پایگاه آمریکا در منطقه است/ تأکید بر توجه به معیشت مردم

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه نباید به ظالم اعتماد کنیم، گفت: دشمن اصلی ما آمریکا است که پایگاه‌هایی چون عربستان سعودی در منطقه و صهیونیست‌ها را علم کرده است.

آغاز مجدد دروس مراجع از اول آذرماه

قم آنلاین - پس از تعطیلی 15روزه همزمان با ایام اربعین حسینی، دروس مراجع تقلید از اول آذرماه پیگیری خواهد شد

مراسم ترحیم همشیره آیت الله سبحانی در قم برگزار شد

قم آنلاین - مراسم گرامیداشت ترحیم همشیره مکرمه آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید، با حضور شخصیت های برجسته مذهبی و سیاسی، مسئولان و قشرهای مختلف مردم در دفتر این مرجع عالیقدر در قم برگزار شد.

احترام به قوانین کشور عراق از سوی زائران اربعین حسینی لازم است

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: احترام به قوانین کشور عراق از سوی زائران لازم است و هیچ کس نباید به فکر خود راه دهد که بدون روادید به زیارت برود.

استقلال حوزه های علمیه باید حفظ شود/ تاکید بر تقویت حوزه های شهرستانها

قم آنلاین - آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید گفت: از امتیازهای مهم حوزه‌های علمیه، استقلال آنها در طول تاریخ بوده که باید این امتیاز حفظ شود تا بتواند در سایه استقلال، وظایف اصلی خود را انجام دهد.

آیت الله علوی گرگانی: جمهوری اسلامی در مقابل ظلم به مظلوم، بی تفاوت نیست

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌گویند چرا ایران طرفدار فلسطین است، به آنها پاسخ می دهیم که نظام اسلامی طرفدار مظلومان عالم است و در برابر ظلم به مظلومان بی تفاوت نیست.

آیت الله جوادی آملی: طب سنتی باید به معنای دقیق کلمه علمی شود

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: طب سنتی باید به معنای دقیق کلمه علمی شود و صرف این که فلان گیاه برای درمان فلان بیماری است کافی نیست؛ باید بدانیم تا مطلبی صد در صد علمی نباشد دینی نیز نخواهد بود.

دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای ابدی انسان باشد

قم آنلاین - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه دانشگاه وقتی اسلامی می‌شود که دانش اسلامی باشد، گفت: اگر دانش توحیدی باشد و انسان بفهمد که موجودی ابدی است دانشگاه اسلامی می‌شود.

آیت الله سبحانی:هزینه های تحصیل در دانشگاه آزاد کمتر شود

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: تامین هزینه های دانشگاه برای بعضی افراد سنگین است، لازم است در این رابطه به فکر نیازمندان بود و طوری برنامه ریزی کرد تا آن ها بتوانند ادامه تحصیل دهند.

آیت الله مکارم شیرازی:غربی ها در نشر علوم انسانی شیطنت می کنند

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با تاکید بر رعایت مسائل اسلامی در دانشگاه ها، گفت: غربی ها فرهنگ فاسد خود را در کتاب ها جاسازی می کنند و به دست جوانان می دهند که اگر بیدار نباشیم دچار مشکل خواهیم شد.

آیت الله مکارم شیرازی:انسجام مردم مهمترین عامل عبور از توطئه های دشمنان است

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی ازمراجع تقلید با اشاره به سخنان اخیررئیس جمهوری امریکا علیه ایران ، انسجام مردم را مهمترین عامل برای عبور از توطئه های دشمنان عنوان کرد.

هرگونه عملی که باعث انقراض حیوانات شود، جایز نیست

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به حکم شکار، خرید و فروش حیوانات در حال انقراض خاطرنشان کرد:هرگونه عملی که سبب انقراض حیوانات شود، و از این ناحیه ضرر و زیانی به جامعه برسد، جایز نیست.

آیت الله سبحانی: حوزه های علمیه باید فقیه و مفسر تربیت کنند

قم آنلاین - قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: حوزه های علمیه کشور باید در راه سربازی امام زمان(عج) به مباحث علمی بیشتر توجه کرده و فقیه و مفسر قرآن تربیت کنند.

آیت الله نوری همدانی: نباید اسراییل جدید در منطقه شکل بگیرد

قم آنلاین - قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با اشاره به این که هدف دشمن از تجزیه عراق و تشکیل کردستان، تاسیس اسراییل جدید در منطقه است گفت: نباید اجازه داد این فتنه دشمنان در منطقه همانند گروهی تروریستی در منطقه شکل بگیرد.

آیت الله سبحانی: کسی حق تکذیب علم طب نوین را ندارد

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: کسی حق تکذیب علم طب نوین را ندارد، علمی که جنبه تجربی دارد، باید خودمان نیز روی این علم کار کرده و اکتشاف انجام دهیم.

آمریکا ناامن‌ترین کشور جهان است/عزاداری ها با شکوه و امنیت برگزار شد

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: ما می‌بینیم در آمریکا، فقط در یک حادثه که آن هم به وسیله یک تن انجام شد، قریب 60 تن کشته و 500 تن زخمی می‌شوند؛ بنابراین آمریکا ناامن ترین کشور جهان است.

مسئولیت مسئولان نظام در شرایط کنونی کمتر از مجاهدان صدر اسلام نیست/فداکاری قهرمانانه از درس های نهضت حسینی

قم آنلاین - آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید گفت:پیروان مکتب سیّدالشهداء(ع)با پیروزی انقلاب، مسئولیت یکی از بزرگترین آزمایش‌ها را در تاریخ اسلام به عهده گرفته‌اند که اگر دقّت شود مسئولیت آنان در شرایط فعلی، کمتر از مسئولیت مسلمانان و مجاهدان آغاز طلوع آفتاب رسالت اسلام نیست.

آيت الله سبحاني: خطيبان در ايام محرم از منابع صحيح استفاده کنند

قم آنلاين - قم - آيت الله جعفر سبحاني از مراجع تقليد گفت: خطيبان در سخنراني هاي ايام محرم و صفر از منابع تاريخي و مقاتل صحيح استفاده کنند تا منبر سازنده باشد و در مخاطب تحول ايجاد کند.

آيت الله مکارم شيرازي:تعبيرهاي موهن نبايد در مداحي ها استفاده شود

قم آنلاين - قم- ايرنا - آيت الله ناصر مکارم شيرازي ازمراجع تقليد با اشاره به وظايف و مسئوليت هاي مداحان و هيات هاي مذهبي کشور گفت: مداحان نبايد از تعبيرهاي موهن که موجب وهن امامان معصوم و مجالس عزاداري مي شود، استفاده کنند.

آيت الله مکارم شيرازي: کار وکلاي حقوقدان بايد منطبق با احکام اسلامي باشد

قم آنلاين - آيت الله ناصر مکارم شيرازي از مراجع تقليد گفت: کار وکلاي حقوقدان بايد کاملا منطبق با احکام اسلامي و موازين شرعي باشد و هدف در آن نيز احياء حق باشد نه کسب درآمد.

تاکيد مراجع تقليد بر توجه جدي دولت به حل معيشت مردم و ايجاد اشتغال

قم آنلاين - مراجع عظام تقليد در ديدار با رئيس دفتر رئيس جمهوري، بر حل مشکلات اقتصادي کشور، ايجاد اشتغال، خدمت به مردم و پيروي بيش از پيش از منويات رهبر معظم انقلاب تاکيد کردند.

تاکيد مراجع تقليد بر تعامل وزارت ارشاد با حوزه علميه و بهره گيري از مراکز پژوهشي براي تبيين فرهنگ ناب محمدي

قم آنلاين - قم-مراجع تقليد و علماي قم در ديدار وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي بر تعامل و همکاري هرچه بيشتر بين حوزه علميه و وزارت ارشاد جهت توليد محتواي فرهنگي و ديني تاکيد کرده و بر ساماندهي و نظارت بيشتر بر چاپ کتاب و نشريات تاکيد کردند.

آيت ‌الله نوري همداني: از فرصت فضاي مجازي براي معرفي اسلام استفاده شود

قم آنلاين - قم - ايرنا - آيت الله حسين نوري همداني از مراجع تقليد ضمن تاکيد بر استفاده از فرصت دهه ولايت براي معرفي اسلام ناب محمدي گفت: امروز طلاب و فضلا از فرصت ها و تهديدهاي فضاي مجازي غافل نباشند و از اين فضا براي معرفي جريان و تفکر غدير بهره مند شوند و اسلام محمدي را به دنيا معرفي کنند.

داعش با هدف ايران هراسي و شيعه هراسي شکل گرفت

قم انلاين- يکي از مراجع تقليد با بيان اينکه دشمنان با حضور در عربستان با وهابيت رقص شمشير کرده و عربستان هم صهيونيست‌ها را حمايت مي‌کند، گفت: داعش را طوري تربيت کردند که کشتن مسلمانان را واجب بدانند و ايران هراسي و شيعه هراسي را ترويج کنند.

عضو مجلس خبرگان: آيت الله بروجردي ذهنيتي"برش دهنده" و "تاريخ فهم" داشت

قم انلاين- عضو مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه آيت الله بروجردي ذهنيتي "برش دهنده" و "تاريخ فهم" داشت، گفت: مرحوم آيت الله بروجردي توانست در هر يک از سه علم فقه، حديث و رجال، برش هايي تاريخي و نظم بخش، پديد آورد که اين خود دستاوردهايي مهم است.

شرط بندي درپرداخت هزينه سالن ورزشي، حرام است

قم انلاين- آيت الله سيد موسي شبيري زنجاني از مراجع تقليد شرط بندي بين ورزشکاران در رشته فوتسال براي پرداخت هزينه سالن در صورت برد يا باخت را حرام دانست.

حريم خصوصي محدود به رعايت قوانين اجتماعي و ضوابط شرعي است

قم انلاين- -آيت الله سيد محمد سجادي ازاساتيد برجسته حوزه علميه قم گفت: حريم خصوصي محدود به اين است که باعث آزار و اذيت ديگران، هنجارشکني و اقدامات خلاف شئونات اجتماعي به همراه نداشته باشد و فضاي داخل خودرو نيز از اين وضعيت مستثني نيست.

«8 شوال» روز عزاي عالم اسلام است

قم انلاين- يکي از مراجع تقليد با بيان اينکه 8 شوال روز عزاي عالم اسلام است، گفت: هيچ گروه يا قبيله‌اي نمي‌تواند با جاهليت خود نور ايمان و صراط حق را از بين ببرد

آيت الله جوادي آملي: شرکت در راهپيمايي روز قدس امنيت داخلي را حفظ مي کند

قم انلاين- آيت الله عبدالله جوادي آملي از مراجع تقليد با صدور پيامي به مناسبت فرارسيدن روز قدس، گفت: حضور همه عزيزان در راهپيمايي روز قدس هم امنيت داخلي را تضمين، هم امان مسلمانان را حفظ مي کند

قدرداني آيت الله صافي گلپايگاني از اقدام عزتمندانه سپاه پاسداران

قم انلاين- آيت الله لطف الله صافي گلپايگاني از مراجع تقليد با اشاره به اقدام اخير سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، از اقدام هاي مهم نيروهاي جان بر کف سپاه و نيروهاي مسلح، تقدير و تشکر کرد

کسي نبايد دموکراسي را ميراث امام علي(ع) بداند

قم انلاين- يکي از مراجع تقليد اظهار داشت: اين جمله که امام علي(ع) پايه‌گذار دموکراسي است اشتباه است، زيرا ولايت و امامت از سوي خداوند تعيين مي‌شود.

مديريت کشور محدود به يک جناح نباشد

قم انلاين- - يکي از مراجع تقليد شيعيان با بيان اينکه اتحاد با شعار دادن ايجاد نمي‌شود، تأکيد کرد: همه جناح‌ها بايد در مديريت کشور سهيم باشند.

آيت الله مکارم شيرازي:نفرت ملت ايران نسبت به آمريکا، از هر زماني بيشتر است

قم انلاين- آيت الله ناصر مکارم شيرازي از مراجع تقليد با انتقاد از واکنش سخيف و غير انساني دولتمردان آمريکا به حادثه تروريستي اخير تهران گفت: امروز نفرت ملت ايران نسبت به آمريکا، از هر زماني بيشتر است

حکم شرعي استفاده از اسپري در ماه رمضان و اختلاف نظر پزشکان در مورد روزه گرفتن بيمار

قم انلاين- آيت الله سيد موسي شبيري زنجاني از مراجع تقليد در پاسخ به استفتاتائي برخي احکام شرعي در مورد ماه مبارک رمضان از جمله استفاده روزه‌ دار از اسپري، وارد کردن پوست لب در دهان براي روزه دار و اختلاف نظر پزشکان در روزه گرفتن بيمار را تشريح کرد

علت صلح امام حسن(ع) با مطالعه اوضاع سياسي زمان حضرت روشن مي شود

قم انلاين- آيت الله جعفر سبحاني از مراجع تقليد با اشاره به موضوع صلح امام حسن مجتبي(ع) با معاويه گفت: مطالعه سياست داخلي و خارجي زمان آن امام همام براي مشخص شدن علت صلح امام حسن(ع) ضروري است

تاکيد مراجع تقليد بر تداوم رابطه خوب دولت با حوزه علميه/تقدير روحاني از حمايت هاي آيات عظام

قم انلاين- حجت اسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني روز پنجشنبه چهارم خردادماه سال جاري با سفر به شهر مقدس قم با مراجع عظام تقليد ديدار و اين بزرگان در توصيه هايي بر تقويت ارتباط دولت با حوزه علميه ، ضرورت ترويج معنويت و ارزش هاي ديني درجامعه، رفع مشکلات اقتصادي و ...تاکيد کردند.

حاکمان بحرين تيشه به ريشه خود مي‌زنند

قم انلاين- يکي از مراجع تقليد در بيانيه‌اي تأکيد کرد: حاکمان ظالم بحرين تا دير نشده به راه صحيح بازگردند و به خواسته‌هاي مشروع شيعيان بحرين تن دهند و بيش از اين تيشه به ريشه خود نزنند.

آيت الله سبحاني: وهابيون در فهم مساله شرک، کفر و ايمان مشکل دارند

قم انلاين- آيت الله جعفر سبحاني از مراجع تقليد گفت: وهابيون بيان مي‎ کنند، کافران در توحيد ربوبي موحد بودند، ولي در عبادت مشکل داشتند در حالي که آنها در هر 2 بخش داراي اشکال بودند و توحيد ربوبي را نيز قبول نداشتند

دولت تمام تلاش خود را براي کاستن از فقر، گسترش توليد و اشتغال بکار گرفته است

قم انلاين- رئيس جمهوري در ديدار با مراجع عظام و روحانيت معظم با تاکيد براينکه همواره از ارشادات و رهنمودهاي مراجع عظام و روحانيت معظم بهره برده ايم و به اين رابطه گرم و صميمانه با حوزه علميه و مراجع افتخار مي کنيم، گفت: دولت تمام تلاش خود را براي کاستن از فقر، گسترش توليد و اشتغال بکار گرفته و اين موضوع در دولت دوازدهم با سرعت بيشتري تداوم مي يابد

آيت الله نوري همداني: خواهان آزادي بي قيد و شرط شيخ عيسي قاسم هستيم

قم انلاين- آيت الله حسين نوري همداني از مراجع تقليد با صدور پيامي ضمن محکوم کردن جنايت رژيم بحرين عليه ملت خود، گفت: ما خواهان آزادي بي قيد و شرط شيخ عيسي قاسم هستيم و وحدت و همدلي مسلمانان را از ضروريات مي دانيم.

آيت الله مکارم شيرازي: دشمنان به دنبال نفوذ تدريجي در جامعه اسلامي هستند

قم انلاين- آيت الله ناصر مکارم شيرازي از مراجع تقليد با بيان اين که نفوذ دشمنان به جامعه اسلامي گاهي تدريجي است، بر ضرورت مراقبت روحانيان و مبلغان به نفوذ تدريجي شيطان در جامعه تاکيد کرد.

دفتر آيت الله جوادي آملي حمايت ايشان از کانديداي خاص را رد کرد

قم انلاين- دفتر آيت الله عبدالله جوادي آملي از مراجع عظام تقليد در اطلاعيه اي اعلام کرد: آيت الله جوادي آملي در خصوص هيچ يک از کانديداهاي محترم انتخاباتي اظهار نظري نداشته و ندارند لذا هر گونه صدور مطلبي مبني بر حمايت ايشان از کانديداي خاص، مورد تاييد نمي باشد

دادن وعده هاي دروغين، گناه کبيره و حرام است/نبايد براي چهار روز حکومت دست به دروغ و تهمت زد

قم انلاين- پايگاه اطلاع رساني آيت الله مکارم شيرازي در يادداشتي با عنوان` الزامات و بايسته هاي اخلاق مداري در تبليغات انتخاباتي از منظر معظم له به نقل از اين مرجع تقليد خطاب به نامزدهاي انتخابات نوشت: آيا سزاوار است براي رسيدن به چهار روز حکومت، دست به دروغ و تهمت بزنيد؟

اخبار خواندنی

پاسداران در عمل به تکليف و وظيفه خود اهتمام لازم را داشته باشند

جريان هاي سياسي در انتخابات مناظره هاي خود را با محبت و دوستي برگزار کند

خداوند بهترين پيوند خود را با خلق در سايه قرآن و عترت حفظ کرده است

طرح تحول نظام سلامت بايد استمرار داشته باشد

حفظ مرزها از نفوذ دشمنان مشکل‌ترين کار در عرصه جهاد است

معيشت مردم با تدبير دقيق ارتقا يابد

معيشت مردم با تدبير دقيق ارتقا يابد

هدف رهبري از اقتصاد مقاومتي خودکفايي و استقلال کشور است

آيت الله مکارم شيرازي: روند فعلي ثبت نام رياست جمهوري موجب آبروريزي نظام است

مردم باحضور حماسي خود در انتخابات، پشتيبان نظام باشند

پاسخ آيت الله مکارم شيرازي به شايعه‌اي درباره نامزدهاي انتخابات

مشکل پارکينگ در قم حل شود/ قم آبروي نظام است

آيت الله باريک بين، سال ها به تقويت مباني انقلاب مشغول بود

فتواي آيت الله شبيري زنجاني در مورد آسيب رساندن به محيط ‌زيست

تاکيد مراجع تقليد و علما در قم بر تحقق مولفه هاي اقتصاد مقاومتي و خدمت هرچه بيشتر به مردم

مسئولان كشور در برگزاري انتخابات امانت دار باشند

آيت الله علوي گرگاني: صيانت از خون پاک شهيدان مدافع حرم، وظيفه همگاني است

آيت الله مکارم شيرازي: خريد و فروش مواد محترقه حرام است

حل مشکل قاچاق نيازمند کار فرهنگي است/ گوش بانک‌ها بدهکار کسي نيست

آيت الله مکارم شيرازي: آمريکا به دنبال خاک و خون کشيدن خاورميانه است

مبلغان ديني به علم روانشناسي مسلط شوند

آيت الله صافي از مفتي لبنان در خصوص نپذيرفتن خانم بي حجاب فرانسوي تقدير کرد

طلبه ها قدر امکاناتي را که در اختيار دارند بدانند/ زمان قديم درس در مقبره ها برگزار مي شد

آيت الله مکارم شيرازي: علما خطر فضاي مجازي را به جوانان هشدار دهند

آيت الله مکارم شيرازي: به سوء استفاده هاي مالي خارج از تشريفات قانوني رسيدگي شود

لزوم گسترش مباحث معقول و کلام در حوزه

آيت الله جوادي آملي: مردم اقتصاد اسلامي مي خواهند

آيت الله مکارم شيرازي: از جدايي ميان مذاهب اسلامي اجتناب شود

راهپيمايي 22 بهمن باعث شکست نقشه‌هاي استکبار مي‌شود

دعوت مراجع عظام تقليد از مردم براي نمايش انسجام ملي در راهپيمايي باشکوه 22 بهمن ماه

فرهنگ حفاظت و پاسداري از محيط زيست بايد در جامعه ترويج شود

براي حفظ محيط زيست بايد فرهنگ دين و معرفت نفس در جامعه ترويج شود

بدعهدي آمريکا بايد به صورت گسترده در دنيا اطلاع رساني شود/تشکر از تلاش هاي سازمان انرژي اتمي

آيت الله جوادي آملي:روحانيت نه بيراهه مي رود نه راه کسي را مي بندد

سيستم بانکداري بايد اسلامي شود/ نبايد محتاج ديگر کشورها باشيم

جان‌فشاني آتش‌نشانان غمي بزرگ بر ملت ايران وارد کرد

فرهنگ مهدويت در جامعه ترويج شود

طلاب نخبه و مستعد شناسايي و حمايت شوند/ امروز حوزه نيازمند عقلانيت، مديريت و فهم «سيد مرتضي» است

آثار فاخر فرهنگي و ديني در اختيار همه مردم جهان قرار گيرد

مطالبي که جامعه را آلوده نمي کند در فضاي اينترنتي ارائه شود

هنر بايد بوي ابديت بدهد/ سينما بهترين راه تبليغ معارف الهي است

آيت الله سبحاني: طلبه ها با درس خواندن نظام اسلامي را حفظ کنند

آيت الله مکارم شيرازي: نهادها در رسيدگي به پرونده هاي فساد مالي متحد عمل کنند

برگزاري جشن ميلاد امام حسن عسکري (ع) درقم با حضور مراجع عظام تقليد

اسلام ديني عقلاني و خالي از مسايل خرافي است

آيت الله شرعي دلسوزانه و پيوسته در فکر پيشرفت انقلاب بود

آيت الله سبحاني: جامعه را عالمي نجات مي دهد که درد مردم را بفهمد

سياست حاکم بر جهان امروز منافقانه و مملو از دروغ و نفاق است

آيت‌الله‌ سبحاني:افراد در پاسخ به مسائل واقع‌بين باشند

پهناي باند بايد در اختيار شبکه داخلي قرار گيرد

دولت آماده اقدام متقابل در نقض برجام باشد

آيت الله نوري همداني: انگليس حق بدگويي عليه ملت ايران ندارد

آيت الله مکارم شيرازي: عده اي مي خواستند حقيقت جمکران را دستخوش انحراف کنند

مُهر آيت الله موسوي اردبيلي شکسته شد

مراسم بزرگداشت مرحوم آيت الله موسوي اردبيلي در قم برگزار شد

جامعه اسلامي از نظر علم و دانش بايد بي نياز باشد

آيت الله سبحاني: دو قطبي کردن جامعه عامل تفرقه است

آيت الله مکارم شيرازي: اوقاف در خدمت مسائل ديني باشد

آيت‌الله سبحاني:اسلام دين جنگ نيست/ نهي شديد قرآن از ولايت کفار بر مومنان

مردم قم بايد به برپايي موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) افتخار کنند

انتخابات آمريکا رسوايي دموکراسي غربي است/ هدايت داعش به سوريه

حمله آل سعود به يمن جز جنون نااميدي نام ديگري ندارد

تأکيد بر حل مشکلات معيشتي مردم و نگراني از وضعيت فرهنگي کشور

برخي اساتيد حوزه علميه قم: قمه زني وهن مکتب اهل بيت (ع) است

تشکر رهبر کاتوليک هاي جهان از آيت الله مکارم شيرازي

انتقاد آيت الله مکارم شيرازي از اجراي کنسرت در قم

پيام آيت الله سبحاني به کنگره شهداي روحاني مدافع حرم

آيت الله شبيري زنجاني: برقراري امنيت کامل در ايران، جاي شکرگزاري دارد

آيت الله نوري همداني: تفکر و جريان هاي انقلابي در حوزه ها حاکم باشد

هيچ زباني قادر به وصف علي(ع) نيست

آيت الله فاضل لنکراني: جامعه امروز به طلاب نظريه پرداز نياز دارد

برگزاري کنگره حضرت آمنه(س) نشان دهنده جايگاه زن در اسلام است

لکه ننگ حادثه شوم منا با هيچ آبي از دامان آل سعود پاک نمي شود

آيت الله مکارم شيرازي: وهابيت بزرگترين خطر براي اسلام و بشريت است

ابراز رضايت مراجع تقليد از تلاش دولت يازدهم در ديدار با نهاونديان

اقدامات خوبي در مجموعه دولت صورت گرفته است

ديدار نهاونديان با آيت‌الله مکارم شيرازي در قم

آيت الله مکارم شيرازي از مواضع رهبر کاتوليک هاي جهان تقدير کرد

آيت الله مکارم شيرازي:طلاب بايد به مسائل روز و پاسخ به شبهات آشنا باشند

شجاعت در تداوم راه حق از مهمترين درس هاي زندگي حضرت علي (ع) است

آيت الله مكارم شيرازي: آستان قدس رضوي برنامه هاي فرهنگي و اخلاقي را گسترش دهد

دفتر آيت الله مکارم شيرازي: تحريم سود بانکي توسط اين مرجع تقليد کذب محض است

مسئولان براي اين شهر اهميت ويژه اي قائل شوند

بسياري از آداب و رسوم پيشنيان خوب است

حضور گسترده مراجع و علما در انتخابات

انتخابات آبروي نظام اسلامي است

اتحاد و همبستگي مردم باعث پيشرفت نظام شد

دنياي امروز آماده شنيدن و پذيرفتن حرف هاي منطقي و روشن اسلام است

خالي شدن شهرستان ها از حضور روحانيان تهديدي جدي است

آيت الله نوري همداني: خويشاوندي نبايد معياري براي گزينش افراد باشد

آيت‌الله مکارم‌شيرازي:دشمنان نقشه هاي خطرناکي براي عراق و سوريه دارند

آيت الله مکارم شيرازي: قطع ارتباط برخي دولت هاي وابسته تاثيري در روحيه ملت ايران ندارد

آيت الله سبحاني: طلبه ها و روحانيان از دوران جواني بايد دست به قلم باشند

اهانت به مقدسات مذاهب پايبندي به ولايت نيست

مجامع بين المللي و اسلامي در مقابل کشتار مسلمانان سکوت نکنند

آيت الله مکارم شيرازي:دولتمردان آذربايجان حقوق ديني مردم را رعايت کنند

حضور مراجع تقليد و رئيس مجلس در مراسم عزاداري بيت آيت الله مقتدايي

آيت الله سبحاني : حراست از آراء مردم نشان از اصالت انقلاب است

نامه آيت الله مکارم شيرازي به علماي برجسته جهان اسلام درباره ضرورت پيگيري فاجعه منا

آيت الله صافي گلپايگاني:نيروي انتظامي طلايه دار امر به معروف و نهي از منکر باشد

آيت الله سبحاني: تبليغ براي قشرهاي مختلف جامعه متفاوت است

آيت الله نوري همداني: داعش بلاي جان غربي ها شده است

حمايت و قدرداني گسترده مراجع عظام تقليد از وزير امور خارجه

موفقيت هاي وزارت ارشاد در حوزه هاي کتاب و رسانه قابل تقدير است

توسعه برنامه هاي قرآني، مانع انحراف جوانان مي شود

آيت الله علوي گرگاني بر پيگيري جدي امور اخلاقي طلبه ها تاکيد کرد

آيت الله مکارم شيرازي: نسبت هاي ناروا به برجام خلاف شرع و قانون است

آيت الله نوري همداني: حمايت عربستان از رژيم صهيونيستي شرم آور است

بايد درحفظ فرهنگ و آثار علمي خود بکوشيم

تکريم آيت‌الله صافي گلپايگاني از شاعران دردآشناي اهل بيت(ع)

درگذشت شهادت گونه ضيوف الرحمن ، قلوب همه مسلمانان را جريحه دار کرد

مسوولان سعودي خاطيان و مسببان فاجعه منا را مجازات کنند

آيت الله صافي گلپايگاني: هنر موجب ترويج فرهنگ قرآن در جامعه مي شود

استاندار قم با مراجع عظام تقليد ديدار كرد

آيت الله وحيد خراساني درسالروز شهادت امام صادق(ع) با عزاداران همراه شد

اتباع خارجي مقيم ايران بايد از همه خدمات بهره مند شوند

خدمات علمي جهاد دانشگاهي افتخارآميز است

پاسخ «آيت‌الله مکارم» به شبهات دشمنان عليه قرآن

آيت‌الله صافي گلپايگاني:خانه‌داري زنان؛ شريف‌ترين کارها است

قانون فريضتين بايد طبق مصوبه مجلس شوراي اسلامي در کشور اجرايي شود

عظمت روز افزون جمکران نشانه حقانيت آن است

دولت بايد به استان قم نگاه ويژه داشته باشد

آيت الله نوري همداني کشتار نمازگزاران کويتي را محکوم کرد

آيت الله وحيد خراساني کشتار شيعيان نمازگزار کويتي را محکوم کرد

آيت الله صافي گلپايگاني حادثه تروريستي درکويت را محکوم کرد

جناح هاي سياسي فضاي ماه رمضان را با تعبيرات زننده آلوده نکنند

آيت الله مکارم شيرازي: توجه به معاني قرآني بايد در اولويت قرار گيرد

دروس تفسيري ماه مبارک رمضان دارالقرآن علامه طباطبايي آغاز شد

ايجاد کرسي هاي اسلام شناسي و شيعه شناسي در مجامع علمي جهان ضروري است

قدردان دولت در طرح تحول سلامت هستيم