آخرين مطالب

اقتصادي

سرمایه گذاران دریاچه نمک حمایت می شوند

عصر قم - قم - نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های خوب سرمایه گذاری در این استان گفت: متقاضیان سرمایه گذاری در طرح دریاچه نمک قم از حمایت های همه جانبه مجلس و دولت بهره مند می شوند.

استقبال از کالاهای تولیدی قم در بازار کشورهای اسلامی

عصر قم - قم - آمارهای اقتصادی در سال های اخیر نشان می دهد که کالاهای تولید شده در استان قم به دلیل نماد مذهبی آن با استقبال مطلوب مسلمانان در بازار بسیاری از کشورهای اسلامی روبرو شده است.

عشایر ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی بسیاری دارند

عصر قم - قم ـ ایرنا ـ رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: عشایر دارای توانمندی و ظرفیت های بسیار فرهنگی، اقتصادی و پدافندی خاص خود هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند.

مشکلات عشایر قم باید مرتفع شود

عصر قم - قم- در نخستین جلسه شورای عشایری قم که عصر چهارشنبه برگزار شد، رفع مشکلات عشایر این استان مورد تاکید قرار گرفت.

عشایر می توانند الگوی اقتصادی کشور باشند

عصر قم - قم - رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: عشایر با کمترین نرخ بیکاری، نداشتن معوقات بانکی و تکیه بر توانمندی بومی و تولیدات داخلی می توانند الگوی اقتصادی در کشورمان باشند.

انتقال واحدهای خدمات خودرویی قم به خارج از شهر الزامی است

عصر قم - قم - معاون اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم با اشاره به تکمیل سه فاز نخست طرح شهرک خدمات خودرویی این شهر گفت: همه واحدهای خدمات خودرویی مستقر در سطح شهر باید طبق بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها به شهرک یاد شده نقل مکان کنند.

نظارت، حلقه گمشده در نابسامانی‌های بازار

عصر قم - عضو هیات ریئسه اتاق اصناف قم با اشاره به اینکه در برخی موارد شاهد گران فروشی هستیم، گفت: نظارت، حلقه گمشده در نابسامانی های بازار ...

افزایش تدریجی قیمت نان مشکلات نانوایان را مرتفع می کند

عصر قم - قم - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی قم با بیان این که از سال 93 تاکنون قیمت گندم، آرد و نان هیچ افزایشی نداشته است، گفت: مشکلات فعلی صنف نانوایان ناشی از افزایش نیافتن قیمت نان با یک شیب ملایم است.

خرابی در زیرساخت ها علت بی نظمی خاموشی در قم است

عصر قم - قم- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: بخش عمده ای از عدم انطباق خاموشی ها با جدول زمان بندی ارائه شده ناشی از خرابی در زیرساخت های شرکت برق است که به دلیل افزایش ناگهانی مصرف و بالا رفتن ولتاژ هنگام وصل جریان برق در پست ها و فیدرها رخ می دهد.

توزیع لاستیک با ارز دولتی بین ناوگان جاده ای قم آغاز شد

عصر قم - قم - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم گفت: با عنایت به شرایط و ضرورت سامان بخشی به شبکه توزیع لاستیک و قطعات یدکی خودرو، نخستین مرحله از طرح توزیع لاستیک(با ارز دولتی و نرخ مصوب) در بین ناوگان جاده ای این استان آغاز شد.

دولت باید رویکرد اشتغالزایی نسبت به فرش قم اتخاذ کند

عصر قم - قم - رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش قم با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های فراوان فرش دست باف این استان گفت: دولت باید رویکرد اشتغالزایی نسبت به فرش دستباف قم اتخاذ کند.

تعریف بسته حمایتی برای فرش دستباف قم ضروری است

عصر قم - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به نقش موثر صنعت فرش در تولید و اشتغال گفت: تعریف یک بسته حمایتی برای فرش قم در قالب زنجیره تولید ضروری است.

بازار جهانی فرش کماکان در تسخیر فرشبافان ایرانی است

عصر قم - قم - رئیس مرکز ملی فرش ایران، اصالت صنعت فرش دستباف را برگرفته از تاریخ، فرهنگ، ذهن و خلاقیت مردم کشور دانست و گفت: بازار جهانی فرش کماکان در تسخیر فرشبافان ایرانی است.

اولویت اقتصادی قم توسعه گردشگری است

عصر قم - یکی از پژوهشگران قمی نمونه کشور، گفت: به دلیل موقعیت ممتاز قم در پذیرایی از میلیون ها زائر بارگاه کریمه اهل بیت (ع) و مسجد مقدس جمکران در طول سال، اولویت نخست اقتصادی استان برای رسیدن به درآمد پایدار، توسعه گردشگری است.

20درصد برق ادارات قم باید از منابع تجدید پذیر تامین شود

عصر قم - قم - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم با ضروری خواندن مشارکت همه دستگاه های اجرایی در مدیریت مصرف برق، گفت: از آغاز 6ماهه دوم سال جاری همه دستگاه های استان باید 20درصد از برق مصرفی خود را از منابع خورشیدی و تجدید پذیر تامین کنند.

قم توان تامین نیازهای صنعتی لبنان را دارد

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور زائران استانداری قم، با اشاره به ظرفیت های صنعتی و تولیدی قم گفت: شهرکهای صنعتی این استان توان و آمادگی کامل برای تامین نیازهای صنعتی لبنان و به ویژه منطقه نبطیه و جنوب این کشور را دارد.

ازنظارت برگوشت وارداتی تا یارانه ویژه به نانوایان قم

قم آنلاین - قم- جلسه ستاد تنظیم بازار قم عصر چهارشنبه در محل استانداری برگزار شد که لزوم نظارت بر گوشت قرمز وارداتی به قم و ارائه یارانه ویژه به نانوایان از مباحث مطرح شده از سوی حاضران دراین جلسه بود.

ورود جوانان به عرصه تولید و صنعت بسیار ارزشمند است

قم آنلاین - قم - رئیس مجلس شورای اسلامی، ورود جوانان به عرصه تولید و صنعت را بسیار ارزشمند دانست و گفت: نسل جوان، نسلی زبده و انگیزه مند برای رفع نیازهای کشور است که ورود و استمرار فعالیتشان در تولید و صنعت نیازمند حمایت همه دستگاه های کشور از آنان هست.

لاریجانی از چهار واحد صنعتی در قم بازدید کرد

قم آنلاین - قم- رئیس مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه قم، از سه واحد صنعتی و غذایی فعال و مجتمع تخصصی آزمایشگاه صنعتی بازدید و از نزدیک با ظرفیت های صنعتی، موانع و مشکلات صنعتگران استان آشنا شد.

مدیران قم در جذب تسهیلات تلاش بیشتری کنند

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم گفت: مدیران استان قم باید بتوانند تمام تسهیلات بانکی اشتغال‌زایی را جذب و هزینه کنند.

سلفچگان راهی از قم به سوی بازارهای جهانی

قم آنلاین - قم – ایرنا – وجود منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان درقم، موقعیت ممتازی را برای انجام فعالیت های تولیدی و تجاری به وجود آورده است و همه فعالان اقتصادی کشور می توانند با سرمایه گذاری در این منطقه و استفاده از برخی معافیت ها، محصولات تولیدی خود را به بازارهای جهانی صادر کنند.

توزیع بسته های حمایتی اشتغال روستایی باید هدفمند باشد

قم آنلاین - قم - نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر هدفمند بودن تسهیلات اختصاص یافته از طرف دولت و مجلس جهت توسعه اشتغال روستایی گفت: بسته های حمایتی اشتغال روستایی باید به شکل عادلانه به متقاضیان پرداخت شود‌.

گردهمایی بزرگ حامیان آب در قم برگزار می‌شود

قم آنلاین - رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از برگزاری گردهمایی بزرگ حامیان آب در مرداد ماه خبر داد. به گزارش ایسنا ...

کامیون های دارای بارنامه خارج ازقم متوقف می شوند

قم آنلاین - قم- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم گفت: در راستای توسعه سیاست های عدالت محور صنعت حمل و نقل عمومی ، کامیون هایی که دارای بارنامه خارج از این استان داشته باشند، متوقف می شوند.

6 هزار هکتار اراضی کشاورزی قم به شیوه نوین آبیاری می شود

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره رونق سیستم های آبیاری تحت فشار در این استان و استقبال کشاورزان از روش های نوین آبیاری گفت: امسال 6 هزار هکتار از زمین های کشاورزی قم تحت پوشش آبیاری قطره ای و بارانی قرار می گیرد.

30 درصد واحدهای صنعتی و کشاورزی قم نیمه فعال است

قم آنلاین - قم - مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به رصد و آمارگیری واحدهای فعال و غیر فعال این استان و اعلام نتایج نهایی آن تا پایان تیرماه جاری گفت: اکنون حدود 30 درصد از واحدهای صنعتی و کشاورزی اسن استان نیمه فعال است.

پشتوانه کالای ایرانی حمایت از اشتغال است

قم آنلاین - قم - مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قم گفت: پشتوانه کالای ایرانی حمایت از اشتغال و تولید است که باید مورد توجه بخشداری ها و اعضای شورای اسلامی روستاها قرار گیرد.

سطح کشت گلخانه های قم تا50 هکتار توسعه می یابد

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به وجود 27 هکتار گلخانه در این استان گفت: مساحت گلخانه های قم تا 50 هکتار افزایش پیدا می کند.

ذخیره سازی گندم درقم طبق استانداردهای لازم صورت می گیرد

قم آنلاین - قم- مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی قم، گفت: تمام استانداردهای لازم در زمان ذخیره سازی گندم در سیلوهای استان رعایت می شود تا بهترین آرد با بالاترین کیفیت از آن بدست آید و در اختیار نانوایی های قم برای تولید نان مرغوب قرار گیرد.

فعالیت 2هزار و 300 واحد صنعتی در استان قم

قم آنلاین - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در حال حاضر، 2هزار و 300 واحد صنعتی در قم فعال است و همچنین 53هزار اشتغال پایدار در استان وجود ...

53 هزار شغل پایدار در بخش صنعتی قم وجود دارد

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان صنعت، معدت و تجارت قم میزان اشتغال مستقیم 2300 واحد صنعتی این استان را رقمی بالغ بر 53 هزار اشتغال پایدار اعلام کرد و گفت: به ازای ایجاد هر یک فرصت شغلی در صنعت، سه تا پنج فرصت شغلی در حوزه خدمات و توزیع ایجاد می شود.

واحدهای صنعتی کم مصرف برق در قم تشویق می شوند

قم آنلاین - قم- مدیر دفتر مصرف شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: واحدهای صنعتی این استان که در ساعات پیک مصرف اقدام به کاهش مصرف خود نمایند، همانند سال گذشته تشویق می شوند.

پویایی بخش صنعت، تهدید اقتصادی دشمن را خنثی می کند

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: می توانیم از تهدید اقتصادی دشمن برای پویایی هرچه بیشتر این بخش استفاده کنیم و با راه اندازی قسمت های غیرفعال کارخانه ها، جواب گوی نیاز مردم به کالاهای تحریم شده باشیم.

عدم وجود شفافیت مالیاتی در کشور

قم آنلاین - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت کشور با بیان اینکه شفافیت مالیاتی در کشور وجود ندارد، گفت: در بسیاری از کشورهای جهان این شفافیت وجود ...

بخش تولید اقتصاد کشور را نجات خواهد داد

قم آنلاین - قم – ایرنا – رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: بخش تولید، اقتصاد کشور را نجات خواهد داد و اجازه نمی دهد دشمن در این جنگ اقتصادی به اهداف خود دست یابد.

نباید شرایط حل مسائل اقتصادی را سخت کرد

قم آنلاین - قم – ایرنا – استاندار قم با اشاره به این که امروز کشور در وضعیت خاصی قرار گرفته است، گفت: در این شرایط نباید شرایط حل مسائل اقتصادی را با جستجوی مقصر، سخت کرد.

واحد صنعتی تولیدکننده بتن سبک در قم به بهره برداری رسید

قم آنلاین - قم - واحد صنعتی تولید کننده انواع بتن غیر مسلح از بتن سبک گازی روز پنجشنبه با حضور محمدرضا فیاض مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بین الملل، سید مهدی استاندار قم و برخی مسئولانی استانی در شهرک صنعتی محمود آباد قم به بهره برداری رسید.

اقتصاد مسکن در تحقق معماری اسلامی تاثیر زیادی دارد

قم آنلاین - قم - عضو هیات علمی دانشگاه قم با اشاره به اهمیت احداث مسکن به شیوه های توصیه شده در احکام و روایت های اسلامی گفت: اقتصاد مسکن یکی از عوامل مهم در تحقق معماری ایرانی اسلامی است.

وضعیت کشور نسبت به تحریم های گذشته بسیار بهتر است

قم آنلاین - قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز وضعیت کشور نسبت به تحریم هایی که در گذشته با آن مواجه بودیم بسیار بهتر است و اراده خوبی برای مقابله با توطئه های آمریکا در سطح ملی احساس می شود.

اوج توجه کشور به جبهه تولید است

قم آنلاین - قم- مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بین الملل، گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با وجود مشکلاتی که شاهد آن هستیم، باید بدانیم اوج توجه کشور به جبهه تولید و دستاوردهای حاصل از آن است.

رونق اقتصادی با کاهش هزینه تولید حاصل می شود

قم آنلاین - قم- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای راه افتادن چرخ کارخانه و رونق اقتصادی در کشور باید هزینه های تولید را در بخش های مختلف کاهش دهیم.

فعالیت 82 هزار واحد تولیدی و صنعتی در کشور

قم آنلاین - مشاور وزیر صنعت،معدن و تجارت در امور بین الملل از فعالیت 82 هزار واحد تولیدی و صنعتی در کشور پس از پیروز انقلاب اسلامی خبر داد. به ...

امکان ایجاد شهرک کشاورزی توسط بخش خصوصی در قم فراهم است

قم آنلاین - قم- مدیر شهرک های کشاورزی قم گفت: امکان ایجاد شهرک های کشاورزی توسط بخش خصوصی در استان فراهم است و بهره برداران بخش کشاورزی در صورتی که منابع آبی و زمین در اختیار دارند می توانند نسبت به ایجاد شهرک تخصصی در این زمینه اقدام کنند.

25 واحد نیمه تمام صنعتی در قم به بهره برداری رسید

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جاری 25 واحد نیمه تمام صنعتی با اعتبار 73 میلیارد تومان و اشتغال زایی مستقیم برای 400 تن در این استان به بهره برداری رسید.

تاکید بر استفاده از شرایط تحریم برای رونق اقتصادی

قم آنلاین - قم - استفاده از شرایط تحریم به عنوان فرصتی برای رونق اقتصادی، تغییر قوانین اقتصادی متناسب با شرایط تحریم، انباشت مواد اولیه در انبارهای واحدهای تولیدی و برنامه ریزی برای تک رقمی کردن بیکاری قم، مهمترین مباحث مطرح شده در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بود.

مصرف برق خانگی قم 100 کیلووات بیش از متوسط کشور است

قم آنلاین - قم - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم ضمن تاکید بر صرفه جویی در مصرف برق گفت: سرانه متوسط مصرف برق خانگی در این استان امسال به 100 کیلووات ساعت بیش از متوسط کشور به رقمی حدود 2800 کیلووات افزایش یافته است.

50 طرح پروژه محور در قم اجرایی شد

قم آنلاین - قم - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به تدوین مدل پروژه محور متناسب با ظرفیت های اقتصادی استان گفت: بر اساس این مدل، سال گذشته 50 طرح در قم تعیین و اجرا شد.

کلینیک صنعتی در قم ایجاد می‌شود

قم آنلاین - قم - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم از ایجاد کلینیک صنعتی برای عارضه‌یابی واحدهای صنعتی در قم خبر داد.

مدیران برای رونق چرخه اقتصاد ریسک پذیر باشند

قم آنلاین - قم- استاندار قم گفت: در شرایط کنونی کشور مدیران باید با استفاده از همه ظرفیت های قانونی از کار و اشتغال و تولید حمایت کرده و برای رونق چرخه اقتصاد ریسک پذیر باشند.

رشد مصرف برق در قم نگران کننده است

قم آنلاین - قم- مدیر دفتر مصرف شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: با توجه به شدت گرم شدن هوا از اواخر خردادماه امسال، رشد فزاینده مصرف برق در این استان نگران کننده است و اگر مردم به ویژه واحدهای صنعتی در صرفه جویی مصرف برق این شرکت را همراهی نکنند، با مشکل مواجه می شویم.

تقدیر رئیس شورای شهر قم از انتشار واردکنندگان با ارز دولتی

قم آنلاین - قم - رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر این که در تمامی زمینه ها و عرصه ها نیازمند شفاف سازی هستیم از اقدام دولت دوازدهم در انتشار اسامی شرکت هایی که با ارز دولتی کالا وارد کردند، تشکر و قدردانی کرد.

توسعه کشت گلخانه ای کشاورزی قم را متحول می کند

قم آنلاین - قم - مدیر شرکت شهرک های کشاورزی قم گفت: دنبال کردن سیاست گسترش کشت های گلخانه ای در شرایط آب و هوایی کنونی، وضعیت کشاورزی استان را متحول و پویا می کند.

حمایت ازکالای ایرانی سیاست راهبردی مسئولان قم

قم آنلاین - قم- با توجه به نامگذاری سالجاری به نام سال حمایت ازکالای ایرانی ازسوی رهبر معظم انقلاب، تحقق این هدف به عنوان مهمترین برنامه و سیاست راهبردی مسئولان قم درآمده و تمام توجه دستگاه های اجرایی استان به اجرای آن معطوف شده است.

افزایش قیمت لبنیات در بازار قم قانونی نیست

قم آنلاین - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: ابلاغیه ای از سوی دولت در جهت گرانی لبنیات نداشتیم از این رو افزایش قیمت لبنیات در بازار قم ...

روز بازارها درقم فعال می شود

قم آنلاین - قم- جلسه ستاد تنظیم بازار قم روز شنبه با حضور استاندار و مسئولان اقتصادی استان در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار و درآن بر ضرورت تشکیل روز بازارها و نظارت دقیق و مستمر بر آنها تاکید شد.

2400 تن دانه روغنی کلزا در قم به صورت تضمینی خریداری شد

قم آنلاین - قم - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی قم، گفت: از نیمه دوم اردیبهشت ماه طرح خرید تضمینی دانه های روغنی در قم آغاز و تاکنون بیش از 2 هزار و 400 تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان استان برای ذخیره سازی و ارسال به کارخانه های روغن کشی، تحویل گرفته شده است.

تعللی دربرخورد با اخلالگران اقتصادی درقم نخواهیم داشت

قم آنلاین - قم- دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: هر کس بخواهد به ناحق و خلاف قانون در حوزه اقتصادی چالش ایجاد کند، دستگاه قضا در برخورد با این اخلالگران دراستان هیچ تعلل و تاملی نخواهد داشت.

راهی جز تقویت بخش خصوصی برای داشتن اقتصادی پویا نیست

قم آنلاین - قم - استاندار قم با بیان این که دعواهای سیاسی در چنین شرایطی، راهکار مناسبی برای مقابله با توطئه‌های دشمن نیست گفت: برای داشتن اقتصاد پویا و فعال راهی جز تقویت بخش خصوصی نیست.

انتظار مردم برخورد قاطع با مخلان اقتصادی است

قم آنلاین - قم- خطیب جمعه قم، با تاکید بر ضرورت اقدام قاطع دولت و قوه قضائیه با مخلان اقتصادی کشور گفت: انتظار مردم ایجاد امنیت برای کسب و کار، نظارت و نیز برخورد قاطع، عملی و سریع نسبت به وضعیت نابسامان اقتصادی است.

کالاهای تولیدی قم با استقبال مسلمانان جهان مواجه می شود

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور زائران استانداری قم گفت: تجربه برگزاری نمایشگاه های بین المللی نشان داده است، کالاهای تولیدی قم به دلیل موقعیت مذهبی این شهر مورد استقبال مسلمانان کشورهای مختلف جهان قرار می گیرد که باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

17500 تن گندم از کشاورزان قمی به صورت تضمینی خریداری شد

قم آنلاین - قم - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: از ابتدای خردادماه سال جاری تاکنون 17 هزار و 500 تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده است و این میزان تا پایان شهریورماه که انتهای فصل خرید است به بیش از 20 هزار تن خواهد رسید.

خواسته امروز مردم مبارزه با فساد است

قم آنلاین - قم - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: خواسته امروز مردم مبارزه با فساد است، عده ای می خواهند مردم در مقابل با فساد سکوت کنند.

صادرات قم 29 درصد رشد داشته است

قم آنلاین - قم- مدیرکل گمرکات قم میزان صادرات ازاین استان به کشورهای هدف را در فروردین و اردیبهشت سالجاری نسبت به مشابه سال گذشته با 29 درصد رشد عنوان کرد.

20 کیلومتر از محورهای روستایی قم بهسازی شد

قم آنلاین - قم- رئیس اداره نگهداری راهها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم از بهسازی 20کیلومتر از محورهای روستایی بخش مرکزی این استان خبر داد.

صدور 250 هزار سند تک برگی در قم

قم آنلاین - مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک قم از صدور 250 هزار سند تک برگی طی 3سال گذشته در قم خبر داد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سیروس سلامتی ...

معاون استاندار قم: سیاست دولت حمایت از تولید است

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: سیاست دولت حمایت از تولید است اما نه به قیمتی که برخی با تخلف، معوقات خود را پرداخت نکنند.

ساير مطالب

استفاده از آب خاکستری در آبیاری بوستان‌های قم

رسیدن به 30هزار تخت اقامتی در قم تا سال 1400

فعالیت 35 هزار واحد صنفی و 60 اتحادیه زیرمجموعه اتاق اصناف قم

اتصال سرچشمه های اقتصاد قم به راه آهن سراسری

شهرک صنعتی شکوهیه را گندم دیم بکاریم

شهرک ماهیان زینتی طغرود امسال به بهره برداری می رسد

برخی مدیران به اهمیت اقتصاد مقاومتی پی نبرده‌اند/ رشد صادرات قم

آثار تبدیل شدن قم به مرکز تبادل دام کشور

پایش پیوسته مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان

منطقه ویژه سلفچگان در تنوع تولید رتبه نخست کشور را دارد

رفع موانع و مشکلات تولید به حمایت همه جانبه نیاز دارد

وضعیت واحدهای تولیدی قم به صورت میدانی بررسی می شود

کشت گلخانه ای لازمه توسعه کشاورزی در قم

ظرفیت‌ های شتاب دهنده توسعه قم

163قرارداد زمین در شهرک قنوات قم منعقد شد

ضرورت توجه به موضوع تغییر اقلیم در برنامه‌های توسعه کشاورزی

برنامه جامع مدیریت آب در قم تدوین شود

راهکارهای فرهنگی گرایش مردم به کالاهای ایرانی اجرایی شود

نسخه شفابخش اقتصاد قم حمایت از کالای ایرانی است

کشاورزی قم به سمت تغییر الگوی کشت پیش می رود

افزایش دمای هوا شاخص های کشاورزی قم را تغییر می دهد

تعلل در پرداخت تسهیلات اشتغال با اقتصاد مقاومتی مغایر است

تولید 12 هزار تن محصولات گلخانه‌ای طی سال گذشته در قم

حذف دام مولد تهدید جدی برای دامپروری قم است

جذب اعتبارات ملی در دستور کار مدیران دولتی استان باشد

بلاتکلیفی 17 پرونده دریافت تسهیلات رونق تولید در بانک‌های قم

پرداخت بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان

استاندار: جذب اعتبارات ملی در دستور کار مدیران قم باشد

ارتقای رتبه قم در پرداخت تسهیلات بانکی به صنعتگران

صدور مجوز احداث 3واحد پرورش ماهیان خاویاری در قم

1400 دستگاه تراکتور در قم فعالیت می کند

آمادگی قم برای تبدیل شدن به قطب خودروسازی

سالانه 140 کیلوگرم خاویار در قم تولید می شود

فقدان بازار فروش مانع توسعه شهرک قنوات قم است

اعتبارات دارایی و هزینه ای قم در سال 97 تصویب شد

اتصال مناطق بار به شبکه ریلی، حمایت از کالای ایرانی است

ظرفیت های فرهنگی، اقتصادی و صادراتی قم به لبنان معرفی شد

تقاطع غیرهمسطح کریمه قم گشایش یافت

قم در بازارهای کشورهای همسایه حضور جدی دارد

سیر تا پیاز سرمایه گذاری در دریاچه نمک قم

35 میلیون دلار صادرات در دو ماه نخست سال جاری

گستردگی بازار هدف یکی از سیاست‌های مهم صادراتی است

استان قم 7 میلیون دلار فرش صادر کرده است

در آشفتگی بازارهای صادراتی، باید از صادرکننده حمایت کرد

صادرات کفش قم در اولویت توجه مسئولان باشد

مجوز تاسیس مرغداری جدید در قم صادر نمی شود

توسعه صنایع آب‌بر بدون توجه به مولفه‌های زیست محیطی، جنایت است

برق شهرک صنعتی شکوهیه در وضعیت بحرانی قرار دارد

پست برق جدید شهرک شکوهیه هفته آینده راه اندازی می شود

209 واحد تولیدی در قم به طور کامل از مدار تولید خارج شده است

دامداران قم در آستانه ورشکستگی هستند/ علت گرانی گوشت

پروژه‌ گازرسانی دو روستای وشنوه و اول قم افتتاح شد

گازرسانی به روستاهای قم تا سال 98 تکمیل می شود

سه طرح زیرساختی در روستاهای قم افتتاح شد

تقویت رشته‌های فنی و حرفه‌ای جوانان را به بازار کار سوق می‌دهد

مصالح ساختمانی ضد حریق در قم رونمایی شد

ایجاد 14 هزار و 200 شغل، پیش‌بینی سند توسعه اشتغال در قم

بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال و تولید انعطاف‌پذیر باشند

130 کیلو خاویار از استان قم به فرانسه صادر شد

1000 مهندس کشاورزی در قم بیکارند

بانکها در پرداخت تسهیلات انعطاف پذیری داشته باشند

14202 شغل طی سال جاری در قم ایجاد می شود

40 هکتار از اراضی قم به کشت گلخانه ای اختصاص دارد

خرید کالای ایرانی در گرو کیفیت تولیدات است

269.2 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شد

بازار فروش محصولات گلخانه ای با روشهای نوین فراهم شود

15 هزار تن محصول کشاورزی در قم خسارت دید

لزوم اجرای طرح ژئوکد در شهرک‌های صنعتی قم

بیشترین برداشت غیرمجاز آب از چاههای مجاز صورت می گیرد

پروژه ای که کام مردم را تلخ کرد

محلی برای حمایت از کسب و کارهای خرد

72درصد سرمایه گذاری قم در شکوهیه صورت می گیرد

پرداخت بیش از 685 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان قم

بانک‌ها تعیین تکلیف 200 واحد تولیدی تعطیل را در دستور کار قرار دهند

بسیاری از واحدهای صنعتی قم گرفتار مشکلات اقتصادی ناشی از سودهای بانکی هستند

توسعه شهرک شکوهیه باید متناسب با اصول ایمنی باشد

240 هکتار گل محمدی در قم کشت می شود

اجرا طرح تشدید نظارت و پایش بازار

استقرار دو پست سیار برق در شهرک صنعتی شکوهیه قم

معاون استاندار: تعاونی های قم باید توانمند شوند

80درصد گندم قم از استانهای دیگر تامین می شود

آفتاب قم بهترین سرمایه برای ایجاد نیروگاه خورشیدی

280 هزار هکتار آبیاری نوین در کشور اجرا شد

حق قانونی شهرداری در تامین مالیات بر ارزش افزوده احقاق شود

سهم 88درصدی ارزش افزوده برای شهرداری قم اعمال شود

صدور احکام افزایش حقوق 35 هزار مستمری بگیر تامین اجتماعی قم

قم چهاردهمین استان کشور در حوزه صنعت است

محدودیتی در تامین ارز مورد نیاز کشور وجود ندارد

48 هزار هکتار فضای گلخانه ای در کشور ایجاد می شود

هشت شهرک دامی درقم فعال است

صنفی نگری در ارتقای تولید کنار گذاشته شود

سینکی: بازیابی هویت اقتصاد ایران در دستور کار است

سینکی: مشکلی در تامین ارز وجود ندارد

نمایشگاه دائمی فرش دستباف قم امسال افتتاح می شود

قم نیازمند طراحی الگوهای اشتغالزایی پایدار است

29 پرونده معرفی شده به بانک های قم تعیین تکلیف شد

60 درصد واحدهای تولیدی قم نیمه فعال هستند

مسئولان قم با حضور در واحدها مشکلات را پیگیری کنند

عملیات اصلاح جاده قدیم قم-تهران آغاز شد

قم در تولید و توزیع دام منحصر به فرد است

راه جبران خسارات کشاورزان عضویت در صندوق بیمه است

منطقه ویژه سلفچگان قم به شبکه ریلی متصل می شود

محدودیت تولید برق خورشیدی در قم رفع شود

نیزار پهنه ای پر رونق برای افزایش اشتغالزایی استان است

برای حمایت از تولید داخلی جلوی قاچاق گرفته شود

سیل به بخش هایی از کشاورزی قم خسارت وارد کرد

استفاده از کالای ایرانی، محرک اقتصاد کشور است

تولید کالای ایرانی به عنوان خدمتی بزرگ تبلیغ شود

پروژه‌های نیمه ‌تمام استان قم با پیشرفت 80 درصد در الویت اتمام است

در جهت توسعه روستاهای قم،45 میلیارد تومان اعتبار تزریق شد

فرماندار: 45 میلیارد تومان به روستاهای قم تزریق شد

اعتبارات عمرانی قم به طرح های نیمه تمام اختصاص می یابد

12 هزار میلیارد تومان برای توسعه روستاها اختصاص یافت

طرح توسعه روستاها مستلزم مشارکت همه مسئولان است

توجه به معیشت روستائیان مانع از مهاجرت آنها می‌شود/12هزار میلیارد تومان تسهیلات سرمایه‌گذاری در روستاها

358 واحد تولیدی قم مشمول مقررات استاندارد اجباری است

قم در مسیر نوسازی صنایع خود حرکت می کند

تاکید بر افزایش 20 درصدی صادرات در قم

مهم ترین اولویت در قم سرمایه‌گذاری در رونق گردشگری است

معاون استاندار: وضعیت اشتغال در قم سامان می یابد

687 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی در قم اعطاء شد

استاندار: محصولات سازگار با اقلیم قم کشت شود

کشاورزی کم آب بر نیازمند سرمایه گذاری کلان است

7035شغل از قم در سامانه رصد ثبت شد

استانداردسازی کالاهای ایرانی رعایت شود

مدیرکل تعاون: 14800 فرصت شغلی در قم ایجاد می شود

وزیر کار از یک واحد صنعتی درقم بازدید کرد

حقوق کارگران در زمان مقرر خود پرداخت شود

دولت تسهیلات ارزان قیمت در اختیار جوانان قرار دهد

سند سرمایه گذاری، تولید و اشتغال قم رونمایی شد

حمایت از کالای ایرانی نیازمند نوسازی واحدهای صنعتی است

قوانین مزاحم برای تولید و سرمایه گذاری حذف شود

7400 روستایی در قم وام مسکن دریافت کردند

افزایش 20 درصدی استاندارد سازی کالاهای تولیدی استان قم در سال 96

استاندارد کالاهای قم به 75 درصد ارتقا یافت

افتتاح فروشگاه دائمی عرضه سوهان قم در نیویورک

نخستین فروشگاه عرضه سوهان قم در آمریکا افتتاح می شود

50 درصد بازار سوغات قم تولید چین است

آیت الله سعیدی: زمینه اشتغال جوانان فراهم شود

موج حمایت از کالای ایرانی درحال شکل گرفتن است

دستگاه های اجرایی قم از کالاهای تولیدی استان استفاده کنند

210 میلیون دلار کالا از گمرکات قم صادر شد

3 هزارهکتار کشت یونجه درقم کاهش یافت

60 درصد چاه های قم مجهز به کنترل هوشمند است

بخشودگی بدهی معوق تولیدکنندگان شهرک‌های صنعتی

معاملات بورس با نگاه به احکام فقهی طراحی می شود

حوزه علمیه می تواند الگوی اقتصاد اسلامی را ارائه کند

آیا استراتژی‌های اقتصاد مقاومتی بر توانمندسازی کارکنان تاثیر معناداری می‌گذارد؟

پرداخت تسهیلات رونق تولید در بخش نوسازی تقویت می شود

پرداخت تسهیلات رونق تولید مبنای عملکرد بانک های قم است