آخرين مطالب

اجتماعي

کالای ایرانی در پیچ و خم های جذب مشتری

قم آنلاین - روزنامه شاخه سبز قم در شماره روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه مطلبی با عنوان«کالای ایرانی در پیچ و خم های جذب مشتری » را به قلم زهره مهر نوروزی منتشر کرد.

نمایشگاه هفته مشاغل در 75 هنرستان قم برپا شد

قم آنلاین - قم- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش قم گفت: 75 نمایشگاه در 75 هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش این استان همزمان با هفته مشاغل برپا شده است.

محیط بانان قمی به جلیقه ضدگلوله مجهز شدند

قم آنلاین - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: به منظور افزایش ضریب امنیتی محیط بانان در برخورد با متخلفان، محیط بانان قمی به جلیقه ضدگلوله ...

طرح هادی در 36 روستای قم اجرا شد

قم آنلاین - قم - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: سال گذشته طرح هادی با اعتبار 61 هزار و 454 میلیون ریال در 36 روستای این استان اجرا شد.

بهزیستی قم به حدود 45 هزارتن مشاوره داد

قم آنلاین - قم- کارشناس مسئول دفتر مشاوره بهزیستی قم گفت:سال گذشته این سازمان به 44هزار و 421 تن مشاوره حضوری و غیر حضوری در حوزه های مختلف از جمله خانواده، تحصیلی، اختلال های روانی و روحی ارائه داد.

اعتماد مراجع و مردم بزرگترین سرمایه کمیته امداد است

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، اعتماد مردم و مرجعیت را بزرگترین سرمایه کمیته امداد امام خمینی(ره) دانست و گفت: حراست از اعتماد عمومی به این نهاد انقلابی همواره باید در صدر فعالیت ها باشد.

کارمند قلابی کلاهبردار دستگیر شد

قم آنلاین - قم- دادستان عمومی وانقلاب قم گفت: فردی به اتهام کلاهبرداری از مردم با عنوان کارمند اداره بنیاد مسکن و راه و شهرسازی این استان ، دستگیر شد.

باد با سرعت 75 کیلومتر بر ساعت قم را درنوردید

قم آنلاین - قم - کارشناس هواشناسی قم گفت: میانگین بیشترین سرعت وزش باد، عصر امروز(شنبه) در قم 75 کیلومتر بر ساعت بوده و پیش بینی می کنیم که سرعت آن بیش از این افزایش پیدا نکند.

کشف 115 کیلوگرم تریاک و دستگیری دو متهم در قم

قم آنلاین - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 115 کیلوگرم تریاک و دستگیری دو متهم در این ارتباط خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه قم، ...

اقدام های ارزشمندی برای ارتقای سلامت جامعه انجام شده است

قم آنلاین - قم - استاندار قم در پیامی به مناسبت هفته ملی سلامت آورده است: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و به ویژه در دولت تدبیر و امید، اقدام ها و برنامه ریزی های ارزنده ای در جهت بهبود و ارتقای شاخص های سلامت جامعه و افزایش امید به زندگی صورت گرفت.

115 کیلوگرم تریاک در قم کشف شد

قم آنلاین - قم - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قم از کشف 115 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد و گفت: 2 تن نیز در این رابطه دستگیر شدند.

کمترین میزان ریزش غلات در استان قم

قم آنلاین - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قم خبرداد: استان قم نسبت به میانگین کشوری کمترین میزان ریزش غلات را در فصل برداشت ...

نوسازی 1700 کنتور آب خراب در روستاهای استان

قم آنلاین - رئیس اداره امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم از تعویض و نوسازی بیش از 1700 کنتور خراب طی سال گذشته در روستاهای این ...

کاهش تصادفات نیازمند تغییر نگاه به فرهنگ ترافیک است

قم آنلاین - قم- رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: برای کاهش یافتن آمار تصادفات، لازم است نوع نگاه مردم به فرهنگ ترافیک و پلیس تغییر کند.

105 هزار هکتار از بیابان های قم کانون ریزگرد است

قم آنلاین - قم – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قم گفت: از وسعت یک میلیون و 123 هزارهکتاری این استان ، 400هزار هکتار در آستانه بیابان شدن ، 176 هکتار بیابان و 105هزار هکتار از مناطق بیابانی به کانون تولید گرد و خاک تبدیل شده است.

قطار شهری قم امسال به حرکت در می آید

قم آنلاین - قم- شهردار قم گفت: بهره برداری از فاز نخست قطار شهری قم تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

60 هکتار به ظرفیت پارکسوارهای جمکران اضافه شد

قم آنلاین - قم - مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به آغار عملیات تسطیح و آماده سازی 16 پارکینگ و پارکسوار پیرامون مسجد مقدس جمکران برای ایام نیمه شعبان گفت: امسال 60 هکتار به ظرفیت پارکسوارهای محدوده این مکان مقدس اضافه شده است.

تقدیر از 13واحد نمونه حامی حقوق مصرف کننده

قم آنلاین - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 13واحد نمونه در عرصه حمایت از حقوق مصرف کنندگان در اولین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده ...

پژوهشگران ابعاد سیاسی و اجتماعی قرآن را بررسی کنند

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: پژوهشگران ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی قرآن کریم را در چارچوب صحیح بررسی و به جهانیان تبیین کنند.

هفت میلیارد ریال وام اشتغالزایی مددجویان قمی پرداخت شد

قم آنلاین - قم- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: هفت میلیارد ریال وام اشتغال در طرح «دوباره زندگی» به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد که به دلیل بیکاری یا اعتیاد از هم جدا شده بودند و زندگی زناشویی خود را دوباره آغاز نموده اند، پرداخت شد.

طرح دوباره زندگی در قم الگویی برای کشور است

قم آنلاین - قم- استاندار قم، طرح دوباره زندگی(ازدواج مجدد بانوان سرپرست خانوار) در قم را اقدامی بسیار ارزشمند دانست و گفت: این طرح به عنوان الگو در تمام کشور قابل گسترش است و باید از این ظرفیت برای استحکام بنیان خانواده ها بهره گرفت.

اجرای طرحهای بزرگ عمرانی از افتخارات ماندگار سپاه است

قم آنلاین - قم - استاندار قم در پیامی به مناسبت روز پاسدار گفت: بعد از جنگ، حضور چشمگیر در عرصه های سازندگی با اجرای موفق بزرگ ترین طرح ها در حوزه های مختلف با استفاده از امکانات فنی و مهندسی داخل، افتخارات قابل تحسینی است که در کارنامه درخشان سپاه توانمند ثبت و ماندگار شده است.

117 پرونده تخلف درعرصه منابع طبیعی قم تشکیل شد

قم آنلاین - قم- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قم گفت: سال گذشته 117 پرونده تخلف در عرصه منابع طبیعی استان تشکیل و برای پیگیری های قانونی به مراجع قضایی، ارسال شد.

استان قم در رتبه اول کمک های مردمی قرار دارد

قم آنلاین - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه کمک های مردمی استان قم در سال 96، نسبت به سال قبل خود افزایش پیدا کرده است، خبرداد: ...

طرح آموزش متمرکز زوج های جوان قمی اجرا می شود

قم آنلاین - قم - مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم با اشاره به موضوع تحکیم و تعالی خانواده به عنوان یکی از وظایف پیش بینی شده برای دولت در برنامه ششم توسعه کشور گفت: طرح آموزش متمرکز زوجین در ابتدای ازدواج در این استان اجرا می شود.

سال 96 طلاق در قم از رتبه 6 ه رتبه 11 کشور رسید

قم آنلاین - مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: طلاق در سال 96 در قم به رتبه 11 کشوری رسید در حالی که قبل از آن رتبه 6 در کشور ...

استفاده از ظرفیت های قم به نفع اسلام و کشور است

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: قم ظرفیت زیادی دارد و اگر از این ظرفیت استفاده شود به نفع اسلام، مسلمین، شیعه، نظام، کشور و همه خواهد بود.

130 میلیارد ریال برای درمان مددجویان قم هزینه شد

قم آنلاین - قم- رئیس اداره درمان و امور بهداشتی کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: سال گذشته 130 میلیارد ریال برای درمان 26 هزار بیمه شده تحت پوشش این نهاد هزینه شد.

1200 روستایی از خدمات توانبخشی بهزیستی قم بهره مند شدند

قم آنلاین - قم- معاون امور توانبخشی بهزیستی قم گفت: یک هزار و 200 روستایی از بخش های پنجگانه استان از جمله مرکزی، کهک، خلجستان، سلفچگان، جعفرآباد خدمات توانبخشی دریافت کردند.

4809 هکتار از بافت شهر قم ناکارآمد است

قم آنلاین - قم- رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: مجموع کل مساحت قم 12 هزار و 939 هکتار است که چهار هزار و 809 هکتار از بافت این شهر، فرسوده و ناکارآمد است.

نشاط اجتماعی زمینه ساز توسعه اقتصادی است

قم آنلاین - معاون استاندار قم گفت: نشاط اجتماعی مکمل رشد تولید و اشتغال و زمینه ساز توسعه اقتصادی است. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، ...

عملکرد دستگاه های دولتی قم شفاف و قابل دفاع باشد

قم آنلاین - قم - استاندار قم گفت: با توجه به توصیه ها و تاکیدهای رهبر معظم انقلاب بر حمایت از کالای ایرانی، عملکرد دستگاه های دولتی استان در این راستا باید شفاف و قابل دفاع باشد.

ارتش ایران در عرصه سازندگی کشور سهم ویژه ای دارد

قم آنلاین - قم - استاندار قم در پیامی به مناسبت روز ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران نه تنها در حفظ و حراست از استقلال و تمامیت ارضی که در عرصه سازندگی کشور نیز سهم ویژه و حائز اهمیتی دارد.

نقش روابط عمومی ها در تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی

قم آنلاین - روزنامه 19 دی قم در شماره روز سه شنبه 28 فروردین ماه مطلبی با عنوان«نقش روابط عمومی ها در تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی» را به قلم سید رضا طباطبایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منتشر کرد.

کشف 4 میلیون و 200 هزار نخ سیگار قاچاق در قم

قم آنلاین - جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 4 میلیون و 200 هزار نخ سیگار قاچاق در قم خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ صیاد درویشی ...

موتورسیکلت ها با پلاک مخدوش در قم توقیف می شود

قم آنلاین - قم- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قم گفت: طرح تشدید برخورد با راکبان موتورسیکلت هایی که پلاک خود را جعل، مخدوش و یا با پوششی، پنهان نموده اند، در این استان در حال اجراست.

36 کیلومتر از راه های روستایی قم روکش آسفالت می شود

قم آنلاین - قم - رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: 36 کیلومتر از راه های روستایی این استان در سال جاری با اعتبار 31 میلیارد و 500 میلیون ریال بهسازی و روکش آسفالت می شود.

پارسال 22610 میلیون ریال زکات در قم جمع آوری شد

قم آنلاین - قم- رئیس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: سال گذشته 22 میلیارد و 610 میلیون ریال زکات در قم جمع آوری شد که نسبت به سال 95، 43 درصد افزایش داشته است.

علت 90 درصد طلاق ها درقم اعتیاد است

قم آنلاین - قم - مدیرکل کمیته امداد امام (ره) قم با بیان اینکه مطابق آسیب شناسی صورت گرفته علت 90 درصد طلاق ها در این استان اعتیاد است، گفت:در این راستا 3 هزار و 820 زن مطلقه تحت پوشش کمیته امداد قرار دارد.

باند سارقان زورگیر در قم منهدم شد

قم آنلاین - قم - رئیس پلیس آگاهی استان قم از انهدام باند سارقان زورگیر در این استان خبر داد و گفت: 23 فقره سرقت نیز در این رابطه کشف شد.

بارش برف و باران در قم ادامه داد

قم آنلاین - قم - کارشناس هواشناسی قم گفت: در بعضی ساعات امروز(دوشنبه) بارش باران در تمام نقاط استان ادامه دارد و بارش در ارتفاعات به ویژه در مناطق کهندان، مهرزمین و قاهان به صورت برف است.

تردد در محورهای مواصلاتی قم عادی و روان است

قم آنلاین - قم - سرپرست پلیس راه قم، بارش باران و برف در محورهای مواصلاتی استان را مورد اشاره قرار داد و در عین حال، تردد در این محورها را عادی و روان اعلام کرد.

نگاه مسئولان به قم متناسب با جایگاه آن باشد

قم آنلاین - قم - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به موقعیت ویژه و منحصربه فرد استان قم گفت: نگاه مسئولان کشور به این استان باید متناسب با جایگاه آن باشد.

قم آماده برگزاری جشن های نیمه شعبان است

قم آنلاین - قم - معاون امور عمرانی استانداری قم گفت: با اتخاذ تدابیر مناسب، شهر مقدس قم آماده برگزاری جشن های بزرگ نیمه شعبان و پذیرایی از میهمانان است.

قم در سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) به سوگ نشست

قم آنلاین - قم - شهر مقدس قم در سالروز شهادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، باب الحوائج، حضرت امام موسی کاظم(ع) یکپارچه سیاهپوش و غرق در عزا و ماتم شده است.

157 کیلوگرم تریاک در قم کشف شد

قم آنلاین - قم - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی قم گفت: با دستگیری چهار قاچاقچی مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی این استان ، 157 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

پیکر پاک شهید مدافع حرم درقم تشییع شد

قم آنلاین - قم - پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم حضرت زینب(س)، مهدی لطفی نیاسر روز پنجشنبه با حضور علما، طلاب، مسئولان و قشرهای مختلف مردم در قم تشییع و به خاک سپرده شد.

آیت الله مکارم: باید در شبکه های اجتماعی خودکفا شویم

قم آنلاین - قم- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: باید در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی خودکفا شده و فضایی امن با محتوای پاک و امکانات مناسب در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

تخلف سرعت درطرح نوروزی 17درصد کاهش یافت

قم آنلاین - قم- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: تعداد تخلف سرعت در مدت طرح نوروزی امسال، 25 اسفند 96 تا 15 فروردین 97، در سطح راه های استان 17 درصد کاهش یافته است.

کشف بیش 157 کیلوگرم تریاک در قم

قم آنلاین - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف 157کیلوگرم تریاک در قم خبر داد. ...

ترجمه کتاب های علمی به 20 زبان در جامعه المصطفی

قم آنلاین - معاون پژوهش حامعه المصطفی از چاپ مستمر 10نشریه علمی و ترویجی در جامعه المصطفی خبرداد. به گزارش ایسنا منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین ...

کیفیت‌ بخشی به طرح های عمرانی اولویت مدیریت شهری باشد

قم آنلاین - قم - آیت ‌الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع تقلید با تاکید بر این که کیفیت کارها از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: کیفیت‌ بخشی به طرح های عمرانی اولویت مدیریت شهری باشد.

7300 واحد روستایی در قم مقاوم سازی شده است

قم آنلاین - قم - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم با مهم خواندن موضوع مقاوم سازی مسکن روستایی گفت: هفت هزار و 300 واحد مسکن روستایی در این استان مقاوم سازی شده است.

سه تن در حوادث رانندگی قم جان باختند

قم آنلاین - قم - سرپرست پلیس راه استان قم گفت: در کمتر از 24 ساعت، سه تن در حوادث رانندگی محورهای مواصلاتی قم جان خود را از دست دادند.

برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی صورت گیرد

قم آنلاین - قم- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به بالا رفتن نرخ دلار در روزهای گذشته، گفت: بنده با صراحت اعلام می کنم در این شرایط باید با قاطعیت با این مفسدان اقتصادی برخورد کرد.

200 کودک اوتیسم در قم خدمات بهزیستی دریافت می کنند

قم آنلاین - قم - معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی قم گفت: 200 کودک مبتلا به بیماری اتیسم در رده سنی زیر 6 سال در قم از خدمات توانبخشی، گفتار و کاردرمانی بهزیستی قم بهره می برند.

آیت الله سبحانی ازآمار تلفات جاده ای ابراز نگرانی کرد

قم آنلاین - قم- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با اشاره به مرگ صدها تن در جاده ها بویژه درایام نوروز گفت: باید بررسی شود از دست دادن این سرمایه گناهش با کیست؛ البته آمار زخمی‌ها که بیش از کشته‌ها است و حتی برخی از این مصدومان نیز جان خود را از دست می دهند.

40 درصد مدارس قم توسط خیران احداث شده است

قم آنلاین - قم - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قم گفت: از سال 78 تا پایان سال 96، 40 درصد فضاهای آموزشی در استان قم توسط خیران مدرسه ساز احداث شده است.

مسئولان برای خدمت به مردم از تلاش دست برندارند

قم آنلاین - قم- آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید، با تاکید براین که مسئولان باید با اعتقاد در راستای خدمت به مردم گام بردارند،گفت: ممکن است در مسیر کار تهمت‌ها، ضربه‌ ها و تهدیدها و مشکلات وجود داشته باشد، اما شما دست از تلاش برندارید و بیش ازپیش به فکر خدمت به مردم باشید.

معاینات حج تمتع 97 در قم آغاز شد

قم آنلاین - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: انجام معاینات زائرین بیت الله الحرام برای حج سال ...

قم به یکصد سالن ورزشی دانش آموزی نیاز دارد

قم آنلاین - قم- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قم گفت: برای رسیدن به وضعیت تقریبا مناسب در سرانه فضای سرپوشیده ورزشی در مدارس این استان، باید 100 سالن ورزشی احداث شود.

کلاهبردار را شناسایی کنید

قم آنلاین - رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای در قم، از مالباختگان خواست پس از ...

آیت الله مومن:مسئولان پیگیر رفاه عمومی باشند

قم آنلاین - قم- آیت الله محمد مومن نماینده قم در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر لزوم خدمت گذاری به مردم، گفت: مسولین اهتمام خود را برای فراهم ساختن رفاه عمومی بکار گیرند.

ساير مطالب

رفع موانع تولید و توجه به تولید کالای با کیفیت ما را به توسعه می‌رساند

نرخ کارت بلیط اتوبوس در قم افزایش یافت

کشف 2 کیلوگرم هروئین و دستگیری 3 قاچاقچی در قم

بیش از 7 هزار و 530 شغل در سال 96 در قم ایجاد شده است

بسترهای توسعه هنر انقلابی و متعهد باید در جامعه ایجاد شود

1 هزار و 484 تن از مددجویان کمیته امداد قم از طریق تسهیلات به اشتغال دست یافتند

حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه همه فعالیت‌های اقتصادی قرار دهیم

کشف تعدادی کبک و قرقاول از طریق فضای مجازی در قم

طرح تکمیلی ساخت قرارگاه پلیس راه قم آغاز شد

ارائه خدمات آموزشی و درمانی رایگان به معلولین

آیت الله شبیری زنجانی: اماکن درمانی درقم توسعه یابد

طرح ذبح نذورات طیور درقم اجرا می شود

چهارمین قطار مسافری لوکس قم–مشهد ساخته شده به دست متخصصان ایرانی راه اندازی شد

امسال 30 میلیارد ریال تسهیلات یارانه ای به بخش گردشگری قم اختصاص می یابد

633 میلیارد تومان تسهیلات ویژه رونق تولید در استان قم پرداخت‌ شد

واحدهای برتر تولید کالای ایرانی در قم تجلیل می شوند

دستگیری کلاهبردار و جاعل حرفه ای در قم

عده ای از نام طب اسلامی برای خود سودجویی می کنند

اطلس فرهنگی شهر قم تدوین می‌شود

همه قشرها برای اعتلای نظام تلاش کنند

تدوین نظام مدیریت عملیاتی و مدیریت کیفیت ارائه خدمات انتظامی

بارش‌های پراکنده قم تا جمعه تداوم دارد

نگاه ملی و بین المللی مسئولان به قم عین عدالت است

کشف 174 کیلوگرم تریاک در قم

بارش های متناوب در قم تا آخر هفته ادامه دارد

خدمت رسانی به 270هزار نفر در طرح های نوروزی هلال احمر

90 هزار نفر ازپایانه های مسافربری جابجا شدند

قطار قم - تهران به روزانه 6 رام افزایش یافت

فراموش نکنیم؛ سالمند شهروند ارشد جامعه است

قم از ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان پاک است

سند چشم‌انداز فقرزدایی در استان قم تهیه و تدوین شود

پوشش های بیمه ای در مراکز درمانی کشور توسعه یابد

راهکار جذب استفاده از شبکه های اجتماعی ایرانی ارائه شود

افتتاح بیمارستان هزار تخت‌خوابی طی سه سال آینده در قم

طرح تحول سلامت کاری بزرگ در بخش سلامت است

بیمارستان 172 تختخوابی شهداء قم افتتاح شد

جهش خوبی در وضعیت بهداشت و درمان کشور شکل گرفته است/20سال افزایش سن امید به زندگی در کشور

24 هزار تخت بیمارستانی، دستاورد طرح تحول سلامت است

بهره برداری از 24هزار تخت بیمارستانی در دولت یازدهم

افتتاح بیمارستان 172تختخوابی شهداء قم

برخی با ترویج خرافات به طب سنتی آسیب می زنند

برگزاری تورهای قم‌گردی در طول سال

حدود 13میلیون مسافر نوروزی وارد قم شدند

فرماندار: زیرساخت های قم پاسخگوی حجم گردشگران نیست

109 دوربین نظارتی در قم راه اندازی می شود

49 مورد به مسافران نوروزی قم امدادرسانی شد

20هزار کیلو گرم مواد غذایی فاسد معدوم شد

مسئولان برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم تلاش کنند

شش تن در تصادفات جاده ای قم فوت شدند

بیمارستان شهدا قم فردا افتتاح می‌شود

بهره‌مندی 261 هزار مسافر از طرح نوروزی هلال احمر

اسکان 640 هزار زائر نوروزی در قم

1098 تن طی ایام نوروز در قم خون اهدا کردند

261 هزار مسافر به پایگاه های هلال احمر قم مراجعه کردند

33 هزار خانواده در مدارس قم اسکان یافتند

جاده پردیسان-کهک مسدود شد

جاده پردیسان قم - کهک از نیمه فروردین امسال مسدود می شود

158 هزار مسافر دربوستانهای قم اسکان داده شدند

هفت میلیون و 822 هزار خودرو در محورهای قم تردد داشته است

2051 تن از آمار بی سوادان قم کاسته شد

اسکان بیش از 32000 خانوار در مدارس استان قم

بهسازی محور فرهنگی تاریخی شهر قم تا شهریور97

2 میلیون و 861 هزار خودرو وارد قم شده است

بهسازی محور فرهنگی تاریخی شهر قم تا شهریور97

2 میلیون و 403 هزار خودرو وارد قم شده است

خدمات درمانی به 368 مجروح در قم ارائه شد

4946 تن در کمپ های ترک اعتیاد قم پذیرش شدند

فوتی های تصادفات قم 75 درصد کاهش یافت

85 هزار مسافر درقم با قطار جابه جا شدند

180 جهادگر بسیجی قمی در سرپل ذهاب مستقر شدند

سارقان نوجوان در قم دستگیر شدند

بالگرد اورژانس قم 43 مصدوم را به بیمارستان انتقال داد

محدودیت ترافیکی روز 13 فروردین درقم اعلام شد

شهروندان از ایجاد آتش در منابع طبیعی قم جلوگیری کنند

کارشناس هواشناسی: آسمان قم در روز طبیعت صاف است

جمهوری اسلامی چهره قم را از محرومیت پاک کرد

مردم در روز طبیعت پایبند به چالش بی زباله باشند

2 میلیون و 540 هزار خودرو وارد قم شده است

591 هزار و 942 تن در قم اسکان یافتند

آداب سیزده بدر در استان قم

ترافیک در محورهای مواصلاتی قم سنگین است

به جمع طبیعت برویم، نه به جنگ طبیعت*قاسمی نیا

تلفات جانی تصادفات جاده ای قم 30 درصد کاهش یافت

100 راهدار قمی به مسافران نوروز خدمات ارائه می کنند

مردم قم سیزدهم فروردین را درطبیعت به سر بردند

165 فقره تصادف در جاده های قم روی داد

بالگرد اورژانس قم پنجاه و چهارمین مصدوم را منتقل کرد

تردد درمحورهای مواصلاتی قم نیمه سنگین است

رد پای بیگانه از سوغاتی مشهد تا آدامس

امکان اسکان مسافران در شرایط اضطرار فراهم است

تشدید کنترل و نظارت در مناطق طبیعی قم در دور دوم سفرهای نوروزی

دستگیری سارقان نوجوان در قم

عملیات 3ساعته نیروهای آتش نشانی جهت اطفای حریق کارخانه دمپایی

تخصیص 300 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای قطار شهری قم

کاهش 11 درصدی تلفات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی استان قم

برخورد چندین خودرو در اتوبان قم تهران

اقامت 477 هزار و 830 مسافر نوروزی در قم

معدوم کردن بالغ بر 17.5 تن مواد غذایی فاسد طی اجرای طرح نوروزی در قم

تصادفات منجر به فوت شهر قم 67 درصد کاهش یافته است

دمای هوای قم از روز شنبه 8 درجه کاهش خواهد یافت

"کمپین ملی نه به تصادفات" و تاثیر آن در ارتقا فرهنگ عمومی جامعه

کشته شدن سرباز وظیفه در سانحه خودروی پلیس

کاهش 20درصدی جان‌باخته‌گان تصادفات رانندگی

ترافیک سنگین در محورهای برون شهری قم

حجاب، انتخاب زن مسلمان و قانون کشور است

جمهوری اسلامی، نظام مبتنی بر ولایت فقیه را جهت اداره سعادتمندانه جامعه حاکم کرد

نگاه دولت به قم درشان ام القرای جهان تشیع باشد

طی 10 روز، پنج تن درحوادث رانندگی درقم فوت شدند

حمایت و استفاده از کالای ایرانی باید به فرهنگ تبدیل شود

قیمت تمام شده تولیدات داخلی باید کاهش یابد

واژگونی خودرو در قم منجربه جانباختن یک تن شد

20 تیم از بسیجیان قم به اردوهای جهادی اعزام شدند

علت 50 درصد تصادف ها طی نوروز امسال در قم خواب آلودگی است

مسئولان برای خدمت به مردم تلاش کنند

اجرای «طرح تصمیم» طلاق درقم را کاهش خواهد داد

مدیرکل میراث فرهنگی: 403 هزار مسافر نوروزی در قم اسکان یافته اند

آیت الله صافی گلپایگانی: امنیت کشور مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی است

5میلیون و 896 هزارو 672 نفر تا روز گذشته وارد استان قم شده‌اند

وزش باد شدید و گرد وغبار در قم پیش بینی می شود/مسافران نوروزی از چادر زدن در فضای باز اجتناب کنند

دغدغه اصلی نیروی انتظامی و راهور ایجاد امنیت و کاهش تلفات جاده‌ای است

تولیت حرم حضرت معصومه(س): توهین به پلیس از هیچ کس قابل قبول نیست

سردار اشتری: مردم توصیه های پلیس را در سفرهای نوروزی جدی بگیرند

یک میلیون و 265 هزار دستگاه خودرو وارد استان قم شده اند

آیت الله سبحانی: برخورد با کالای قاچاق منجربه حمایت از کالای ایرانی می شود

یک مسئول در آموزش و پرورش: 17500 خانوار در مدارس قم اسکان یافتند

آیت الله مکارم شیرازی: ضد انقلاب دل به حذف حجاب از اسلام بسته است

سردار اشتری: پلیس برای خدمت به مسافران نوروزی در آماده باش کامل است

سرعت وزش باد در قم به 60 کیلومتر بر ساعت می رسد

ارتقای کیفیت و استاندارد شاخصه‌ای مهم در تبیین فرهنگ استفاده از کالای ایرانی است

آمادگی برای اسکان مسافران درهنگام وزش باد در قم وجود دارد

مصرف کالای ایرانی باید به یک ارزش ملی تبدیل شود

قم در2 روز آینده شاهد وزش شدید باد خواهد بود

برخورد خودروی سواری با گارد در اتوبان قم کاشان یک فوتی بر جای گذاشت

ورود 4 میلیون و 600 هزار نفر مسافر به قم طی روزهای اخیر

سال گذشته 52 کلاس درس در استان قم به بهره برداری رسید

اعضای بدن دختر بچه 12 ساله قمی اهدا شد

کشف 214 کیلوگرم تریاک در قم

هفت هزار تن از قم به اردوهای راهیان نور در نوروز 97 اعزام شدند

214 کیلوگرم تریاک در قم کشف شد

اعضای بدن دختری 12 ساله در قم به بیماران نیازمند اهدا شد

بخشدار خلجستان قم: این بخش آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

معاون دانشگاه علوم پزشکی: نخستین سه قلو در سال جدید در قم متولد شدند

مردم، بیماران نیازمند به اهدای خون را در نوروز فراموش نکنند

انتظار کاهش چشمگیر سرقت خرد طی ایام نوروز امسال را در قم داریم

فعالیت 45 آمبولانس همزمان با ایام نوروز در استان/135 مصدوم تاکنون در قم

حدود چهار میلیون مسافر نوروزی وارد قم شده اند

دراولین روز از بهار 46 هزار مسافر نوروز در قم اسکان داده شدند

دمای قم در ایام نوروز امسال نسبت به میانگین بلند مدت 5 درجه گرمتر است

افزایش 13درصدی حجم ورودی به استان قم/ برپایی 3600 چادر در 4 بوستان قم در شب گذشته

بالگرد اورژانس 115 قم به پرواز در آمد/103 مصدوم و 2 فوتی تاکنون