آخرين مطالب

سياسي

مجلس به مشکلات مردم بیشتر توجه کند

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: انتظار ما از مجلس شورای اسلامی این است که به مشکلات مردم بیشتر توجه کند تا انتظارات رهبر انقلاب نیز برآورده شود.

پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به شیوه فعلی رباخواری آشکار است

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه این نوع قرض‌الحسنه‌ای که در بانک‌ها داده می‌شود، قطعا خلاف شرع و حرام است، گفت: دریافت بیش از حق‌الزحمه تعیین شده رباخواری آشکار است.

باهنر: رئیسی، گزینه ریاست قوه قضائیه است

عصر قم - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احتمال ریاست حجت الاسلام رئیسی بر قوه قضائیه را قوی دانست و در مورد فضای جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی اظهار کرد: بنده مقداری نگران بودم که ایشان بخواهند نظر شخصی خود را به مجمع اعمال کنند، اما دیدم که ایشان کاملاً بحث ها را آزاد می گذارد و حرف ها را خوب می شنوند و موضعی غیر از مواضع مجمع ندارند

کمیته ضد تحریم در مجلس تشکیل شده است

عصر قم - قم- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش آمریکا برای کاهش فروش نفت ایران گفت: به منظور دور زدن تحریم ها، کمیته ضد تحریم در مجلس تشکیل و در آن راهکارهایی برای دور زدن تحریم های نفتی ارائه شده است.

قرارگاه پشتیبانی جبهه مقاومت درقم تشکیل شد

عصر قم - قم - جانشین فرمانده سپاه قم گفت: قرارگاه عملیاتی پشتیبانی ازجبهه مقاومت با هدف پیگیری و مسائل مربوط به صادرات و مراودات مالی با تجار و بازرگانان سوریه در این استان تشکیل شد.

تجمع طلاب جامعه‌الزهرا(س) قم در حمایت از مرضیه هاشمی

عصر قم - قم - طلاب ایرانی و بین‌الملل خوابگاهی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به همراه جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان غیرانتقاعی هدی قم روز سه شنبه در اعتراض به بازداشت مرضیه هاشمی مستند ساز و خبرنگار پرس .تی. وی توسط دولت آمریکا تجمع کردند.

استفاده از ظرفیت‌ تمامی فعالان سیاسی و علما برای توسعه قم

عصر قم - قم - استاندار قم با بیان اینکه در برنامه‌های توسعه‌ای نسبت به آنچه متناسب با جایگاه قم است عقب هستیم گفت: در رابطه با توسعه استان از ظرفیت‌ تمامی فعالان سیاسی، علما و بزرگان استفاده می‌کنیم.

دنیا تشنه معارف اهل بیت(ع) است

عصر قم - قم -نماینده آیت الله سیستانی در ایران با بیان اینکه دنیا تشنه معارف اهل بیت است، گفت:درخواست تألیف کتبی با موضوعات شناخت اسلام و اخلاق پزشکی از منظر اسلام از پژوهشکده عروه الوثقی شده است.

مردم بهبود وضعیت اقتصادی را باید در سفره‌های خود ببینند

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هر اقدامی در حوزه اقتصاد به سرعت خودش را نشان می‌دهد، گفت: مردم بهبود وضعیت اقتصادی را باید در سفره‌های خود و نه آمار مدیران ببینند.

کمک به ایتام و مستمندان واجب کفایی است

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان، کمک به ایتام و مستمندان را واجب کفایی دانست و گفت: دولت در شرایط فعلی نمی‌تواند پاسخگوی همه نیازها باشد لذا باید مردم به میدان بیایند.

پرهیز از افراط و تفریط در بحث‌های اقتصادی

عصر قم - قم - مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: در بحث‌های اقتصادی نباید افراط و تفریط وجود داشته باشد و باید با لحاظ قوانین اسلامی و توجه به مسائل کارشناسی مسائل حل شود.

سومین یادواره «مجاوران کریمه و مدافعان عقلیه» در قم برگزار می‌شود

عصر قم - قم - فرمانده عملیاتی لشکر 17 علی‌بن ابیطالب(ع) قم گفت: سومین یادواره مجاوران کریمه، مدافعان عقیله 12 بهمن‌ماه امسال همزمان با شکست داعش در نبل الزهرا در قم برگزار می‌شود.

دانشگاه‌ها به هویت شهر قم توجه داشته باشند

عصر قم - قم - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: به برکت حرم کریمه اهل‌بیت(ع) قم به هویت اصلی خود رسیده است به همین علت هر مجموعه و دستگاهی از جمله دانشگاه‌ها باید به این موضوع توجه داشته باشد.

2 بهمن 1357؛ دیدار جلال‌الدین تهرانی با امام

عصر قم - دوشنبه 2 بهمن 1357؛ خبر ملاقات رئیس شورای سلطنت با امام پس از استعفای او مهم‌ترین خبر امروز بود. به گزارش ایسنا، سرانجام سیدجلال‌الدین ...

اسماعیل بخشی بازداشت شد

عصر قم - اسماعیل بخشی از عناصر مرتبط با گروهک‌های برانداز، که به دروغ مدعی شده بود مورد شکنجه قرار گرفته است، قبل از وصل شدن به تیم خروج از کشور، دستگیر شد

انتقاد روحانی از برخورد‌ها درباره حجاب

عصر قم - رئیس جمهور گفت: همه آنچه درباره حجاب در قرآن آمده برای حمایت از زن است اما به گونه‌ای رفتار شده که انگار باید چماقی بر سر زن باشد

واکنش آملی لاریجانی به بازداشت مرضیه هاشمی

عصر قم - رئیس قوه قضاییه گفت: با انتقاد شدید از بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی خبرنگار آمریکایی شبکه خبری Press TV از سوی آمریکا، نسبت به ترویج عادت تجاوز به حقوق انسان ها توسط آمریکا و غرب ابراز تاسف کرد و گفت: امروز استفاده ابزاری آمریکا و غرب از مقوله «حقوق بشر» به خوبی آشکار است. در حادثه اخیر، مدعی هستند که این خبرنگار به عنوان «شاهد» بازداشت شده است! اولین بار است که می شنویم یک کشوری تبعه خود را که بیم فرار او هم نمی رود، در وطن خودش به عنوان شاهد بازداشت کند

واریز 3 میلیارد به حساب همسر وزیر احمدی نژاد

عصر قم - یکی از اعضای هیات مدیره بانک سرمایه در دومین جلسه رسیدگی به اتهامات اعضای هیات مدیره سابق این بانک ضمن تاکید بر این که جزو هیات مدیره غیر موظف این بانک بوده است، گفت‌: توصیه می‌کنم بانک‌ها عضو غیر موظف انتخاب نکنند

باز هم شایعه‌سازی علیه حسن روحانی

عصر قم - روزنامه آرمان نوشت: «قهر روحانی» اگر در جست‌وجوگرهای اینترنتی واژه «قهر+روحانی» وارد شود، ادعاهای زیادی روی صفحه مانیتور نقش می‌بندد که هیچ‌کدام دارای سندیت و صحت نیست. این ادعاها آنقدر ساده‌لوحانه است که افراد با کمترین آگاهی سیاسی هم بلافاصله به اهداف منتشر کنندگان آن پی می‌برند

مجلسی ‌ها و سیاسیون هم باید مدافع حرم باشند

عصر قم - قم- تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: مجلسی‌ ها وسیاسیون هم باید مدافع حرم باشند؛پیام مدافعان حرم به مجلسی هااین است که آنها بایدقوانینی راتصویب کنندکه آن قوانین درمسیر دفاع ازحرم‌ ها و آرمان های اهل‌ بیت باشد

فرهنگ حاکم بر جامعه المصطفی باید حوزوی باشد

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هرچند جامعه المصطفی العالمیه یک دانشگاه است، اما فرهنگ حاکم بر آن باید حوزوی باشد. گفت: رابطه جامعه المصطفی با حوزه‌های علمیه باید قوی باشد.

حرکت حوزه‌های علمیه به سمت برنامه‌های پژوهشی

عصر قم - قم - معاون پژوهش حوزه‌های علمیه گفت: مهم‌ترین بحث‌های حوزه به نظام پژوهش اختصاص دارد که در این راستا امکان عملیاتی شدن نظام آموزش پژوهش محور در معاونت آموزش حوزه‌های علمیه فراهم شده است.

احقاق حقوق موقوفات مهمترین وظیفه سازمان اوقاف است

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید احقاق حقوق موقوفات را یکی از مهم‌ترین وظایف سازمان اوقاف دانست و گفت: لازم است برای این منظور اطلاع‌رسانی شفاف صورت بگیرد تا مردم نسبت به وقف و موقوفات آگاه شوند.

کیفیت آب شرب در قم کاهش می‌یابد

عصر قم - قم - شرکت آبفای قم اعلام کرد به علت اتصال خط لوله اصلی انتقال آب سد کوچری به تصفیه‌خانه آب جدیدالاحداث کیفیت آب شرب در قم به مدت یک هفته کاهش می‌یابد.

1 بهمن 1357؛ استعفای رئیس شورای سلطنت

عصر قم - یک‌شنبه 1 بهمن 1357؛ استعفای سیدجلال‌الدین تهرانی رئیس شورای سلطنت در پاریس و اعلان غیرقانونی بودن شورای سلطنت از سوی او مهم‌ترین خبر امروز ...

توانمندی نظامی ایران اجازه هیچ تحرکی به دشمن نمی دهد

عصر قم - قم - مشاور و دستیار عالی فرمانده کل ارتش گفت: توانمندی نظامی نیروهای مسلح و رصد شبانه روزی مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور، اجازه هیچ تحرکی را به دشمن نمی دهد و توطئه آنان را خنثی می کند.

بارش بیش از 12 میلی‌متر باران در قم

عصر قم - قم - کارشناس هواشناسی استان قم از بارش بیش از 12 میلی متر باران طی دی ماه امسال در این شهر خبر داد.

قم باید مرکز هنر و رسانه باشد

عصر قم - قم - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با تأکید بر اینکه که قم باید مرکز هنر و رسانه باشد، گفت: این یک آرزو نیست یک واقعیت است و این ظرفیت در قم وجود دارد.

سعید مرتضوی کجاست؟ نجف یا زندان؟

عصر قم - «عده‌ای می‌گویند از زندان خارج نشده است. صحبت از سعید مرتضوی قاضی و دادستان سابق و منفصل از خدمت تهران است که این روزها باز هم حاشیه‌ساز شده. چندی پیش یکی از رسانه‌ها در نقل قولی از وکیل مرتضوی اعلام کرده بود که «مرتضوی در راستای خدمت‌رسانی به امور ساخت حرمین شریف در نجف به نمایندگی از مردم یزد، تا سال آینده در عراق خواهد ماند»

ده سال قبل و بعد؛ چالش مجازی که سیاسی شد

عصر قم - اگر این روزها اینستاگرام یا فیسبوک خود را باز کرده باشید خواهید دید که افراد مختلف عکسی از 10 سال گذشته خود و زمان حال منتشر می کنند. دقیقا کسی نمی داند که این چالش از کجا شروع شده، ولی احتمالا از یک اپلیکیشن جانبی فیسبوک شروع شده و به سرعت در اینستاگرام گسترش پیدا کرده است

ترامپ: استیضاح شوم، بورس آمریکا سقوط می‌کند

عصر قم - رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به اظهارات برخی قانونگذاران دموکرات درباره احتمال استیضاحش تهدید کرده که چنین کاری به سقوط بازار سهام در این کشور منجر خواهد شد

پاسخ دادستان تهران به مدعیان برپایی رفراندوم حجاب

عصر قم - دادستان تهران خطاب به کسانی که ادعای برپایی رفراندوم برای حجاب را دارند گفت: حجاب از سیاست‌های الزام‌آور و پایه‌ای نظام اسلامی است و این نظام بر مبنای رای مردم و توجه به اسلام تشکیل شده است

حکم حبس حسین دهباشی قطعی شد

عصر قم - حسین دهباشی، سازنده فیلم تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی در سال 92 از محکومیت قطعی به 4 ماه زندان، با شکایت وزارت بهداشت خبر داد

توئیت مهاجری درباره جنتی و علم‌الهدی

عصر قم - محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در توئیتر نوشت: «آیت الله جنتی: وقتی رادیو وتلویزیون آمد همه وحشت کردند که مبادا دین از دست برود،ولی بعداً دیدند که بهترین استفاده‌ها را می‌توان ازآن کرد.فضای مجازی نیزهمینطوراست؛مطلعان معتقدند می‌توانیم به نفع انقلاب از آن استفاده کنیم. تا همین جا آقای جنتی هفت صفر از آقای علم الهدی جلوتر است.»

انتظار تحول از شورای عالی انقلاب فرهنگی داریم

عصر قم - قم- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با بیان اینکه انتظار تحول عظیم در شورای عالی انقلاب فرهنگی را داریم گفت: فضای دانشگاه ها باید علمی و اسلامی باشد و با توجه به ظرفیت های این شورا ، باید مسائل پیگیری شود.

اعتراض ها باید در چارچوب قانون و منطق باشد

عصر قم - قم - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید ضمن قدردانی از حساسیت حوزه های علمیه و همه قشرهای مختلف نسبت به مسائل کشور ، در عین حال تاکید کرد که اعتراض ها باید در چارچوب قانون و منطق بوده و منجر به ایجاد تشنج در جامعه نشود.

«جریان شناسی تفسیر سلفی» منتشر شد

عصر قم - قم - کتاب «جریان شناسی تفسیر سلفی» از سری کتاب‌های هشت گانه جریان شناسی تفسیر توسط گروه قرآن پژوهی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه منتشر شد.

شماره 34 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

عصر قم - شماره سی‌وچهارم مجله ایران‌مهر با نمایه گزارش‌های استانی و مروری بر رویدادها و تصاویر ماه گذشته منتشر شد.

شوق دیدار...

عصر قم - قم - دیدار مردم ولایتمدار قم با رهبر معظم انقلاب همچون سال‌های گذشته به مناسبت 19 دی‌ماه برگزار شد، دیداری که هرسال برای قمی‌ها طراوت خاصی دارد.

پرستاران عاشقان بی ادعای جامعه

عصر قم - قم - پرستاران که گِل آنان از ذرات عشق لایزال الهی سرشته گرفته، عاشقان بی‌ادعایی هستند که لیلی وار بر بالین بیماران حاضر می‌شوند تا لحظه‌ای درد از تن رنجوری بزدایند.

لزوم مقابله با شایعه سازی دشمن در فضای مجازی

عصر قم - قم - مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی در یادداشتی با بیان اینکه دشمن هیچ باکی از دروغ پردازی و انتشار شایعه ندارد، بر مقابله با شایعه سازی دشمن در فضای مجازی تأکید کرد.

موتورسیکلت‌ها بیشترین آلایندگی را در قم دارند

عصر قم - قم - معاون حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: متهم ردیف اول در آلودگی‌های شهری، وسایل حمل‌ونقل هستند و بیشترین آلایندگی در قم مربوط به موتورسیکلت‌ها است.

اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد در 40 مسجد قم

عصر قم - قم - فرماندار قم گفت: اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد در 40 مسجد از مساجد قم نمونه‌ای از کارهای انجام‌ گرفته در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی در قم است.

آتش‌سوزی ساختمان 7 طبقه در قم مهار شد/ نجات 20 نفر

عصر قم - قم - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از مهار آتش سوزی در آپارتمان هفت طبقه و نجات جان بیش از 20 نفر از ساکنین توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی در خیابان آزادگان خبر داد.

کتب دانشگاهی نباید مخالف مفاهیم اسلام باشد

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان بر لزوم تربیت دانشجو بر اساس نیاز جامعه تأکید کرد و گفت: کتب دانشگاهی نباید با مفاهیم اسلام مخالفتی داشته باشند.

تشییع دو شهید گمنام در قم

عصر قم - قم - همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در حرم مطهر حضرت معصومه(س) تشییع شد.

پلمب واحدهای غیر بهداشتی در قم

عصر قم - قم - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قم با اشاره به پلمب چند واحد غیربهداشتی در قم، گفت: شهروندان موارد غیربهداشتی را می‌توانند به سامانه 190 گزارش داده و پیگیری کنند.

لزوم تبیین نقش اسلام در به وجود آمدن علوم

عصر قم - آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه بسیار لازم است به انقلاب صدر اسلام توجه داشته باشیم، عنوان کرد: در صدر اسلام در اروپا دانشمند، کتابخانه، ...

قم یکی از اهداف دشمن در تهاجمات نرم است

عصر قم - مدیرکل پدافند غیرعامل استان، از قم به‌عنوان یکی از اهداف تهاجم‌های نرم دشمن نام برد و گفت: دشمن تهدیدهای مختلف را در حوزه‌های سایبری، زیستی ...

پالرمو با استقلال کشور منافات دارد

عصر قم - مرجع تقلید شیعه با تقدیر از حساسیت حوزه و طلاب نسبت به امضاء کنوانیسون‌های مشکوک در کشور تاکید کرد: ما باید مخالفت خود را از طریق قانون و ...

موضوع حلال در صنعت نانو بررسی شود

عصرقم- رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس گفت: "بخش نظارت بر حلال در سازمان استاندارد" که به تازگی تاسیس شده، باید با کمک حوزه علمیه قم به بررسی موضوع حلال در صنعت نانو و نیز تجزیه خون و استفاده از پلاسمای آن بپردازد.

مواجه با بحران‌های زیست محیطی از عهده دولت‌ها خارج شده است

عصرقم- استاندار قم گفت: مواجه با بحران‌های زیست محیطی حتی از عهده دولت‌ها هم خارج شده است، به این معنا که برخی از این بحران‌ها چنان گسترده شده که یک دولت با تمام قوا توانایی مواجهه با این مسئله را ندارد.

امروز نیازمند قیام روشنگری در کشور هستیم

عصر قم - قم- عضو پژوهشگران اقتصاد مقاومتی، FATF را بستر نفوذ، استعمار نو و عامل تسلط آمریکا بر ایران دانست و گفت: امروز نیازمند قیام روشنگری در کشور می باشیم

اولین واکنش ترامپ به پرتاب ناموفق ماهواره پیام

عصر قم - رئیس‌جمهور آمریکا با متهم کردن ایران به تلاش برای ساخت موشک‌های قاره‌پیما در پوشش برنامه فضایی، بار دیگر ایران را کشوری متفاوت از دو سال پیش خواند و ادعا کرد که ایران خواهان گفت‌وگو با آمریکاست

مردم قم اجازه نمی دهند تا این شهر از محوریت انقلابی خارج شود

عصر قم - قم - امام جمعه موقت قم با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه باید انقلابی فکر کرده، عمل کند و انقلابی بماند گفت: در این راستا جوانان و مسئولان قم اجازه نمی دهند تا دشمن، این شهر را از محوریت انقلابی خارج کند.

ظلم طاغوتیان پهلوی قابل تطهیر نیست

عصر قم - قم - امام جمعه شیراز گفت: دشمنان نظام اسلامی امروز در تلاشی مذبوحانه به دنبال تطهیر چهره پهلوی هستند تا ظلم آنها را از یاد مردم ببرند، اما ظلم و جور آن دوران به قدری بوده که به سادگی قابل فراموشی و تطهیر نیست.

جلوه های نماز جمعه این هفته قم

عصر قم - قم - اجرای طرح رایگان سنجش سلامت نمازگزاران و سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) از جمله مهمترین جلوه های نمازجمعه این هفته قم بود.

ساير مطالب

هشدار ائمه جمعه نسبت به تلاش برای تغییر فضای انقلابی قم

تلاش همه نهادهای فرهنگی برای حفظ مرکزیت دینی و انقلابی قم

تیم سوهان محمد سیمای قم برابر پارسیان شهر قدس به تساوی رسید

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در قم برپا می‌شود

مردم قم دست‌های خائن را از این شهر قطع می‌کنند/ انتقاد از ظریف

رونمایی از سامانه مدیریت پروژه‌های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای

انقلاب را نباید تنها با معیارها و شاخص‌های مادی تحلیل کرد

مسئولان اقتدار ملی را به توهم گشایش‌های خارجی گره نزنند

شهید نواب صفوی پیشاهنگ نهضت امام خمینی(ره) و شهادت بود

نشست «بررسی کنوانسیون پالرمو» در قم برگزار شد

دشمنان به دنبال مهار قدرت ایران توسط کنوانسیون پالرمو هستند

مشکلات کشور با پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو حل نمی‌شود

حوزه علمیه مقابل جریانات انحرافی می‌ایستد/ کاهش شدید بودجه حوزه

دشمنان با ترویج بدحجابی به دنبال حرمت شکنی در قم هستند

کنوانسیون پالرمو در تضاد با مبانی انقلاب اسلامی است

همه‌ شهر قم در ایام فاطمیه سیاه‌پوش شود

جاذبه‌های موزه دفاع مقدس باید به آرمان‌های انقلاب ختم شود

نازنین زاغری به اعتصاب غذای خود پایان داد

فعالیت 248 نانوایی سنگکی در قم

تبدیل بازار کهنه قم به مرکز تولید صنایع دستی/ احداث موزه عاشورا

شناسایی 40 مسجد شاخص انقلاب اسلامی در جشنواره چله سرو

مهم‌ترین دستاورد برجام تضعیف جدی اجماع جهانی علیه ایران

برخی اسلامی حرف می‌زنند ولی غیر اسلامی فکر می‌کنند

27 دی 1357؛ وعده تشکیل دولت موقت

فرمانده سپاه به نتانیاهو: با دُم شیر بازی نکن

شناسایی 48 متخلف زیست محیطی در قم/ برخورد جدی با صنایع آلاینده

تأکید بر صیانت از هویت ایمانی و انقلابی قم

احمد توکلی از معاون روحانی شکایت کرد

دولت نمی‌تواند به تنهایی با تمام مفاسد مبارزه کند

حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته در قم 2 کشته برجای گذاشت

ریاکاری در جامعه نباید توأم با سیاست، اقتصاد و فرهنگ شود

دشمن تلاش می‌کند که هویت دینی و مذهبی قم را متزلزل کند

نامه مخالفان FATF از قم به آملی لاریجانی

26 دی 1357؛ شاه در رفت

مشکلی برای تامین کالاهای اساسی شب عید وجود ندارد

ریاکاری؛ بلایی که دموکراسی غرب سر کشور ما آورده است/ نام‌گذاری روزی به نام حوزه

زیباکلام: اصلاح‌طلبان متهم اصلی وضع فعلی هستند

پیام جهرمی به حاتمی در پی عدم موفقیت سیمرغ

جزئیات توافق نوبخت با وزیر سابق بهداشت

طرح ترامپ برای خروج از ناتو فاش شد

کارهای بزرگی در توسعه ی زیرساخت های تولیدی- صنعتی صورت گرفته است/ منابع بانک های خصوصی باید در استان هزینه شود

نتیجه نامعلوم سخنان خوئینی‌ها علیه هاشمی

احضار سفیر ایران در لندن به خاطر نازنین زاغری

ترامپ به اون نامه نوشت

تاکید مراجع تقلید بر ارتقاء وضعیت فرهنگی، اقتصادی و عمرانی استان قم

دشمن می‌خواهد به هویت دینی و فرهنگی قم خدشه وارد کند

در شرایط کنونی به یک مدیریت کارآمد نیازمندیم

روحانی: دست بزرگان استان گلستان را می‌بوسم

شایعات تازه درباره رفع حصر مهدی کروبی

آیت الله جوادی آملی: بخش دولتی باید کوچک شود

مشکلات شرکت‌های دانش بنیان استان قم پیگیری شود

ایمان و شهادت‌طلبی رمز پایداری 40 ساله نهضت اسلامی است

بیش از هزار شرکت در صف دریافت مجوز دانش بنیان

افزایش 20 درصدی تصادفات رانندگی طی آذرماه در قم

دولت کارها را به مردم واگذار کند/ مشکلات کشور از بی‌مدیریتی است

جشنواره شهرنگار در قم فراخوان داد/ زدودن رنگ خاکستری از چهره شهر

برگزاری نخستین المپیاد سراسری قرآن، عترت و نماز مرکز خدمات حوزه

ضرورت اهتمام دستگاه ها برای واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی /جذب سرمایه گذاری در قم بر اساس مطالعات کارشناسی باشد

مسئولان در جهت خدمت بی منت به خانواده معظم شهدا گام بردارند

روزکاری استاندار قم- دوشنبه مورخ 24-10-97

فرسودگی حدود 300 کیلومتر از شبکه فاضلاب قم

سهم تسهیلات رونق تولید استان قم باید به صورت کامل محقق شود/ پیگیر مشکلات قطعه سازان قمی شرکت های خودروسازی هستیم

ترامپ: اوباما بایدن را از تلی از زباله بیرون کشید

فائزه هاشمی: وقتی نهاد‌های حکومتی بی عدالتی می‌کنند فاجعه است

نمی‌توان به اروپایی‌ها اعتماد کرد

ضرورت تدوین برنامه ها و اولویت های کاری دستگاه های اجرایی استان بر اساس اسناد بالادستی توسعه

پرستاران مهمترین رکن در نظام تامین سلامت هستند

از ظرفیت های مردمی در مبارزه با مواد مخدر استفاده شود

استاندار قم در یک هفته گذشته چه گفت؟

ظریف به عراق می‌رود

آمریکا از مواضع ضد ایرانی فرانسه تشکر کرد

بارش باران و برف طی روزهای یکشنبه و دوشنبه در قم/ کاهش دمای هوا

لزوم مقابله با شایعه سازی دشمن در فضای مجازی

ضرورت تلاش دستگاه های دولتی برای توسعه ی گردشگری سلامت در استان قم/ پرستاران الگوی صبر و ایثار هستند

مدیران از ظرفیت های کارشناسی استفاده کنند/ هنر مدیران تبدیل منابع انسانی به نیروی انسانی است

روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 22-10-97

قالیباف: شایعات علیه پسرم، کار ضد انقلاب است

حمله موشکی اسرائیل به سوریه

پرستاران عاشقان بی ادعای جامعه

پیام استاندار قم به مناسبت روز پرستار

روز پرستار، فرصتی مغتنم برای ارج نهاد به خدمات این قشر است

علم الهدی: چشم نباید به چند کافر اروپایی باشد

قالیباف: تا امروز به دنبال پست و مقام نبوده‌ام

امام جمعه تبریز: ما از تلگرام رفتیم، اما دشمن ماند

دشمنان به دنبال قرار دادن مردم در برابر نظام هستند

قم به عنوان محور انقلاب همواره مورد طمع دشمنان است

یکی از معیارهای امر به معروف توجه به عدالت اجتماعی است

استعفای ظریف و خروج از برجام تکذیب شد

لبنان از اسرائیل شکایت می‌کند

اجرای طرح مقابله گسترده با آسیب‌های اجتماعی در قم

شوق دیدار...

ارتقاء فرهنگ کتابخوانی موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

تابلو انقلاب در قیام 19 دی روی دست قرار گرفت

سالانه بیش از 109 هزار آزمون بر روی آب قم انجام می‌شود

تیم فوتسال سوهان محمد سیما در کرج به میدان می‌رود

معدوم سازی بیش از 100 کیلوگرم انواع عرقیات تاریخ مصرف گذشته در قم

اعزام راویان روحانی به 200 یادواره شهدا در کشور

جامعه‌ای که براساس ادب و احسان باشد دچار آسیب‌های اجتماعی نمی‌شود

مسأله خانواده؛ محوربحث کمیسیون سیاسی، اجتماعی وفرهنگی مجلس خبرگان

سالانه 800 هزار پرونده قضایی توسط افراد خیر منجر به صلح می‌شود

ویژگی‌های اخلاقی شهدا در یادواره‌ها به جوانان معرفی شود

دشمنان برای همه آرمان‌های ما ضد آرمان تدارک دیده‌اند

سفر وزیر ورزش و جوانان به استان

شریعتمداری: اسماعیل بخشی مجرم است

ترامپ به زودی به برجام باز خواهد گشت

روحانی: در روز‌های سخت، همه بی‌وفا شدند!

مرجعیت دینی بانوان هدف حوزه علمیه خواهران است

مرکز مشاوره و خدمات پژوهشی حوزه علمیه خواهران افتتاح شد

خانه جودوی قم افتتاح شد

تلاش تیم الماس شهر قم برای بقا در لیگ دسته اول

سطح کشت گلخانه‌ای در قم به 100 هکتار افزایش می‌یابد

عفاف قبل از اینکه یک مفهوم فقهی باشد یک موضوع اخلاقی است

برگزاری همایش «حوزه علمیه؛ سنت‌های کارآمد» در 6 شهر کشور

وزارت کشور: درخواست احمدی‌نژاد برای برگزاری تجمع قابل بررسی است

مسائل فقهی مربوط به عفاف به صورت منسجم جمع‌آوری شوند

لاریجانی: اصل ماجراجویی آمریکایی ها نشانه گرفتن مبانی دینی است

قیام 19 دی مردم قم نهضت انقلاب را به شهرهای دیگر کشاند

در مقابل توپ و تشر های آمریکا و اروپا بایستید

کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است/ تولید باید در دست بخش خصوصی باشد

کشف گورستان مربوط به دوران پیش از اسلام در روستای خاوه قم

روایت آیت الله نوری همدانی از حماسه 19 دی

کاهش دمای هوا در قم طی روزهای پایانی هفته

مقابل توپ و تشر و یاوه‌گویی‌های آمریکا و اروپا پس نزنید

دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب اسلامی

از اشرافی‌گری پرهیز و به معیشت مردم و طبقات ضعیف اهتمام ویژه کنید

فرضیه‌هایی درباره 41 مشاورِ 4 وزیر روحانی

کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است/ نظر آیت الله مکارم در رابطه با حکم شرعی "حرمت ابدی"

استاندار قم درگذشت مادر فرمانده کل ارتش را تسلیت گفت

ضرورت استفاده از ظرفیت های مشترک استانداری و شهرداری در پیشبرد اهداف کلان توسعه ای شهر قم

دولت همه امکانات را برای ترویج فرهنگ نماز بسیج کند/استفاده از هنر

نباید در گزینش افراد روابط بر ضوابط مقدم شود

روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 18-10-97

خانه احزاب قم پیگیر مطالبات جریانات سیاسی فعال است

19 دی نماد پیوند عمیق مرجعیت دینی با مردم است

مرجعیت حذف شدنی نیست

چرا دشمن برجام موشکی را علیه ایران مطرح کرد؟

همه موظفیم آثار شهدا را برای همیشه زنده نگه داریم

فعالیت بیش از 1200 ناشر در قم/ پرداخت یارانه برای خرید کتاب کودک

پایان عمر وهابیت فرا رسیده است/ توصیه به طلاب اهواز

قیام 19 دی مردم قم زمینه ساز پیروزی انقلاب شد

مطهری: حجاب را به رفراندوم بگذارید

توان دفاعی کشور دشمن را از براندازی نظام مایوس کرده است

پیشرفت های ایران در سایه انقلاب اسلامی شگفتن انگیز است

فرد بی‌سوادی که با عنوان مهندس و دکتر کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد

کادر فنی تیم ملی همه را می‌بینند جز بازیکنان تیم محمد سیما

انتقاد از بی‌توجهی نسبت به حجاب در جامعه/ دریافت دیرکرد حرام است

نمایشگاه کتاب کودک در قم برپا می‌شود

نظام اسلامی باوجود خطای نابخشودنی سران فتنه به حصر آنان اکتفا کرد

هیچ سوژه ای از فرزندانم در دست کسی نیست/دشمن دیگر به براندازی جمهوری اسلامی فکر نمی‌کند

کیم از ترامپ انتقام می‌گیرد؟