آخرين مطالب

سياسي

«صحیفه سجادیه» چراغ هدایتی برای همه نسل‌ها است

قم آنلاین - قم - مدیر مؤسسه آموزش مبلغ دارالزهرا(س) صحیفه سجادیه را دوره کاملی از معرفت اخلاقی، اجتماعی و سیاسی دانست و گفت: این کتاب چراغ هدایتی برای انسان‌ها و همه نسل‌ها است.

همه دستگاه‌ها و نهادها در امر سلامت مردم نقش دارند

قم آنلاین - قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه همه دستگاه‌ها و نهادها در امر سلامت مردم نقش دارند، گفت: برخی نهادها در قم به وظیفه خود در این زمینه به خوبی عمل نکرده‌اند.

واتیکانیزه کردن قم؟!

قم آنلاین - هفته نامه فرهنگی، اجتماعی ندای وطن قم در روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه مطلبی با عنوان«واتیکانیزه کردن قم؟!» را به قلم علی نقی شهیدی سردبیر منتشر کرد.

توجه به امر به معروف و نهی از منکر برای طلاب ضروری است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید با تأکید بر توجه به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، گفت: خداوند برای اهل علم‌ نشانه‌هایی قرار داده است و نشانه روحانیون امر به معروف و نهی از منکر است.

40 درصد مدارس قم توسط خیرین ساخته شده است

قم آنلاین - قم - مدیرکل نوسازی مدارس استان قم گفت: 40 درصد از مدارس قم توسط خیرین ساخته شده که این رقم بسیار قابل قبولی در کشور است.

قم واتیکان نیست/ پیشنهاد استقلال قم بسیار خطرناک است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: امیدواریم شهر قم به عنوان مرکز اسلامی و شیعی همواره برای تمام جهان اسلام آبرومند بماند نه اینکه یک کشور مستقل مانند واتیکان باشد.

مهم‌ترین کار کمیته امداد جلب اعتماد مردم است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان این که مهم‌ترین کار کمیته امداد جلب اعتماد مردم است، از خدمات و فعالیت‌های این نهاد، ابزار خرسندی کرد.

کارمند قلابی در قم دستگیر شد

قم آنلاین - قم - دادستان قم از دستگیری فردی به اتهام کلاهبرداری در قالب کارمندی اداره بنیاد مسکن و راه و شهرسازی خبر داد.

حضور 71 نفر از 46 کشور در مسابقات قرآن طلاب

قم آنلاین - قم - مدیرکل اوقاف و امور خیریه قم گفت: 71 شرکت‌کننده از 46 کشور در دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب علوم دینی به رقابت می‌پردازند.

برخی افراد بدون استناد ایراد می‌گیرند / رسیدگی ویژه به ایتام

قم آنلاین - قم- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی افراد بدون استناد ایراد می‌گیرند، گفت: آبروی کمیته امداد به‌واسطه صداقت، خلوص و زحمات امدادگران، تاکنون حفظ‌ شده است.

دفاع از حریم اسلام بر تمام مسلمانان واجب است

قم آنلاین - قم - رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت:‌ دفاع از حریم اسلام بر همه مسلمانان واجب است و آگاهی دادن بر آن در هر زمانی، رکنی رکین برای بقای اسلام است.

همایش بین المللی بینات در قم برگزار می‌شود

قم آنلاین - قم - دبیر همایش بین المللی بینات گفت: این همایش با محوریت قرآن در آیینه شعر ملل مسلمان سوم اردیبهشت‌ماه در قم برگزار می‌شود.

سند جامع فرهنگ شناسی تدوین شود

قم آنلاین - قم - مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: خلأهای بسیاری در حوزه فرهنگ مطالعاتی وجود دارد و باید سند جامع فرهنگ شناسی ناظر بر حوزه‌های مطالعاتی و رشته‌های مرتبط با آن تدوین شود.

جانبازان سند سربلندی ملت بزرگ ایران

قم آنلاین - استاندار قم در پیامی به مناسبت روز جانباز آورده است: "روز جانباز" یادآور فداکاری‌های ایثارگرانی است که با تأسی از الگوی بی ...

برترین‌های اسکیت قم مشخص شدند

قم آنلاین - قم - رقابت‌های اسکیت انتخابی استان قم در سالن هاجر برگزار شد و برترین‌های اسکیت پسران و دختران قم مشخص شدند.

مسئولان با سخنان نسنجیده به جبهه استکبار کمک نکنند

قم آنلاین - قم - امام جمعه قم با بیان اینکه همه مسئولان و شخصیت‌ها باید سنجیده سخن بگویند و موضع بگیرند، گفت: هر خامی و بی‌بصیرتی می‌تواند به پیشرفت جبهه استکبار کمک کند.

دو نعمت ائمه(ع) برای مردم/ ثواب زیارت امام حسین(ع) برابر حج است

قم آنلاین - قم - یکی از اساتید حوزه و دانشگاه، هدایت‌گری و شفاعت را دو نعمت بزرگ دنیوی و اخروی ائمه(ع) برای مردم دانست و گفت: زیارت در بهبود و درونی شدن فضائل اخلاقی جامعه مؤثر است.

پس گرفتن کالا باید امری رایج در کشور شود

قم آنلاین - قم - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه باید حس خوب خرید کالا را به مردم انتقال دهیم گفت: پس گرفتن کالایی که مورد رضایت مردم نیست باید رایج شود.

مسئولان از رهنمودهای علما استفاده کنند/ ضرورت ریشه‌یابی مشکلات

قم آنلاین - قم - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: علما و مراجع از مشکلات مردم آگاهی دارند و مسئولان می‌توانند برای برطرف کردن مشکلات از رهنمودهای ایشان استفاده کنند.

طرح «دوباره زندگی» اثرات زیادی در جامعه دارد

قم آنلاین - قم - استاندار قم گفت:‌ طرح دوباره زندگی تمام ابعاد فرهنگی، اقتصادی و اشتغال در کشور را شامل می‌شود و بدون تردید اثرات مثبت بسیار زیادی در جامعه خواهد داشت.

حوزه‌های علمیه برای کمک به محرومان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند

قم آنلاین - قم - مدیر حوزه‌های علمیه گفت: تعامل حوزه‌های علمیه و کمیته امداد در راستای کمک به محرومین جامعه اهمیت زیادی دارد و حوزه‌های علمیه در این زمینه از هیچ تلاش و کمکی دریغ نمی‌کند.

والدین کم اطلاع عامل سستی پایه‌های ازدواج هستند

قم آنلاین - قم - معاون تبلیغ حوزه علمیه قم، والدین آموزش ندیده و کم اطلاع را یکی از مشکلات جدی جوانان در زمینه ازدواج دانست که بسیاری از طلاق‌ها را ایجاد می‌کند.

‌استان قم در کمک به نیازمندان پیشتاز است

قم آنلاین - قم - رئیس کمیته امداد گفت: قم با توجه به جمعیتی که دارد در زمینه کمک‌ به محرومین در رتبه نخست قرار دارد و پیشتازی مردم قم در کمک به محرومان باید الگویی برای دیگر استان‌ها باشد.

همواره بین خود و خدا حسابرسی داشته باشیم

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: باید همواره بین خود و خدای خود حسابرسی داشته و مراقب هوای نفس خود باشیم تا هرگز بیراهه نرویم.

برخی افراد برکات انقلاب را نادیده می‌گیرند/ تجلی قرآن در قم

قم آنلاین - قم - مدیر حوزه‌های علمیه گفت: متأسفانه برخی افراد همواره می‌کوشند تا برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را نادیده بگیرند در حالی که اقدامات و دستاوردها بسیار زیاد است.

کمیته علمی ترویج ازدواج پایدار در قم تشکیل می‌شود

قم آنلاین - قم - معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با تأکید بر اینکه گرفتن میدان عمل از نخبگان با شکست همراه بوده است، گفت: کمیته علمی به منظور ترویج ازدواج پایدار تشکیل می‌شود.

دولتمردان به قم توجه کافی ندارند/ تأکید بر دقت در محتوای کتاب‌ها

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید گفت: دولت باید نسبت به امور دینی و فرهنگی توجهات لازم را داشته باشد ولی آنگونه که باید به قم توجه ندارند و به بهانه‌های مختلف شانه خالی می‌کنند.

طلاق وهن قم است

قم آنلاین - معاون استاندار قم بیان کرد: مساله طلاق وهن این شهر مقدس است؛ نباید این شهرشاهد ناهنجاری های مختلف باشد؛ آمار ...

فضای مجازی بلا و تهدید نسل جوان است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با اشاره به تهدیدهای فضای مجازی گفت: فضای مجازی به یک تهدید و بلا برای نسل جوان تبدیل شده است و باید راهکاری برای مقابله با این تهدید اندیشیه شود.

تکمیل قطار شهری قم در سال 97 نیازمند 600 میلیارد تومان اعتبار است

قم آنلاین - قم - شهردار قم از تأیید موافقت‌نامه 300 میلیارد تومانی اوراق مشارکت قطار شهری قم خبر داد و گفت: در سال 97 بالغ بر 600 میلیارد تومان منابع مالی برای تکمیل قطار شهری نیاز داریم.

حمله به سوریه نشان داد قانون جنگل بر دنیا حاکم است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با اشاره به حمله سه کشور غربی به سوریه بدون مجوز نهادهای بین‌المللی، گفت: این اقدام نشان داد قانون جنگل بر دنیا حاکم است.

مسابقات بین المللی قرآن طلاب جهان اسلام، تلاشی قابل تحسین در جهت ترویج آموزه های قرآنی است/ ضرورت تلاش برای میزبانی شایسته ام القرای جهان تشیع از این رویداد مهم قرآنی

قم آنلاین - استاندار قم با اشاره به برگزاری مسابقات بین المللی قرآن طلاب حوزه های علمیه جهان اسلام به ...

موظف به حفظ نظام هستیم/ توصیه به خبرنگاران

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه با تمام وجود موظّف هستیم خون‌های پاک شهدا را حفظ کنیم، گفت: این نظام به آسانی به دست نیامده، به واقع ما مسئول هستیم.

اکران 30 اِلمان نوروزی در شهر قم

قم آنلاین - قم - معاون خدمات شهری شهردار قم از اکران 30 اِلمان نوروزی طراحی شده توسط هنرمندان قمی همزمان با نوروز در قم خبر داد.

سند کاهش فقر استان قم تدوین شود

قم آنلاین - قم - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم معتقد است اگر سند کاهش فقر در استان قم تدوین شود و دستگاه‌های مختلف همراهی کنند امکان ریشه کن کردن فقر در قم وجود دارد.

پادشاه عربستان سعودی نمی‌تواند ادعای خادم‌الحرمینی داشته باشد

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه هیچکس نمی‌تواند همزمان به کفار و مسلمانان گرایش داشته باشد گفت: پادشاه سعودی نمی‌تواند با آمریکایی‌ها رقص شمشیر کند و ادعای خادم‌الحرمینی هم داشته باشد.

اتحاد مسلمانان موجب اقتدار اسلام می‌شود

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مسلمانان باید وحدت داشته باشند، گفت: هر قدر اتحاد میان مسلمانان بیشتر باشد عزت و اقتدار اسلام بیشتر می‌شود.

فرهنگ زیربنای توسعه همه جانبه است

قم آنلاین - قم _ استاندار قم گفت: فرهنگ زیربنای توسعه همه جانبه است و احادیث و روایات زیادی نیز در زمینه فرهنگ و اخلاق داریم.

انهدام باند سارقان زورگیر در قم

قم آنلاین - قم - رئیس پلیس آگاهی استان قم از انهدام باند سارقان زورگیر و کشف 23 فقره سرقت در قم خبر داد.

طرح ایمن‌سازی جاده‌ در روستای راهجرد اجرا شد

قم آنلاین - قم - رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم از اجرای طرح ایمن‌سازی روستای راهجرد بخش سلفچگان خبر داد.

ساير مطالب

سایت گردشگری در گنبد نمک قم ایجاد می‌شود

اقامت نوروزی 640 هزار زائر در قم/ کاهش 50 درصدی کیف‌قاپی

ضرورت تعیین تکلیف پرونده های تسهیلات رونق تولید تا پایان فروردین ماه

ضرورت تشکیل "سازمان مدیریت و نظارت بر تولید و کیفیت کالای ایرانی"

ادعای استکبار در مبارزه با سلاح های شیمایی شگفت آور است

مسلمانان مقابل دشمنان متحد باشند/ محکومیت حمله به سوریه

هدف دشمن از حمله به سوریه شکستن مقاومت است

دعوت از هندبالیست قمی برای حضور در مسابقات جوانان آسیا

انتقاد از وجود موازی‌کاری در فعالیت‌های مربوط به شعر در قم

نگاه مسئولان کشور به قم متناسب با جایگاه این استان باشد

نمایندگان فوتسال قم در اصفهان و رشت به میدان می‌روند

وظیفه روحانیت هدایت و راهنمایی مردم است

افزایش شدید مصرف آب در قم/ نگرانی برای تأمین آب در تابستان

مسیر دشوار کشتی قم برای کسب سهمیه بازی‌های آسیایی

نگاه مسئولان کشور به استان قم متناسب با جایگاه آن باشد

نکوداشت «صاحب جواهر الکلام» در قم برگزار می‌شود

کسب 4 مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات بین المللی

آمادگی استان قم برای پذیرایی از میهمانان جشنهای بزرگ نیمه شعبان

روزکاری استاندار قم-شنبه مورخ 26-01-97

تعدادی از طلاب توسط مراجع تقلید ملبس به لباس روحانیت شدند

اسلام هراسی هدف اصلی حمله آمریکا به سوریه بود

تنها مانع رسیدن به خداوند خودبینی است

آیت الله جوادی آملی منادی وحدت میان مسئولان کشور شد

دریادار سیاری: برای مقابله با هرگونه تهدیدی آماده ایم

جلوه هایی از نماز جمعه قم

دولت با قاطعیت بر نرخ ارز تعیین شده بایستد

پیروزی بر پدیده اصفهان صبا را به لیگ برتر جوانان نزدیک کرد

قم در سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) سیاهپوش شد

نگران تاثیرگذاری نتایج تیم بزرگسالان صبا بر تیم جوانان هستیم

فرودگاه دروازه توسعه قم است

مراسم تشییع شهید لطفی نیاسر در قم برگزار شد

پیشرفت‌های عمرانی قم در یک دهه اخیر سرعت قابل قبولی داشته است

حضور هدف پویان قم در لیگ هندبال به تامین منابع مالی وابسته است

بخش حاکمیتی قم با بانک‌ها قاطع‌تر برخورد کند

رعایت تقوای الهی کلید اصلاحات اخلاقی، سیاسی و اجتماعی است

سهم استان قم از اعتبارات بانک توسعه ملی احیا شود

بسیاری از قوانین کشور ضد توسعه است

لاریجانی با آیت‌الله خرازی دیدار کرد

باید در عرصه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خودکفا شویم

برای توقف روند مهاجرت از روستاها تسهیلات ارزان قیمت ارائه می‌شود

مراسم تشییع پیکر شهید «لطفی نیاسر» در قم

شبکه ملی آموزش و پرورش راه‌اندازی می‌شود

ربا و بانکداری ربوی موجب آبروبری است/ رشد فرهنگ اقتصادی مردم

ملت ایران در برابر تضعیف کنندگان نظام و ورشکستگان سیاسی می‌ایستد

ارتش برای مقابله با تهدیدها آماده است

مسلمانان وحدت و انسجام داشته باشند/ توصیه با اساتید اندونزیایی

تیم جوانان صبای قم به مرحله نهایی صعود کرد

بعثت پیامبر گرامی اسلام سعادت بشر را تضمین می کند

ارتش با تمام توان برای مقابله با دشمن آمادگی دارد

مسئولان با قدرت با مفسدان اقتصادی برخورد کنند

ضرورت توجه به حریم خصوصی افراد در فضای مجازی

از ظرفیت کارشناسی اتاق های فکر و اندیشه ورز در توسعه استان قم استفاده شود

مبعث حضرت رسول اکرم به همه ی مسلمین جهان مبارک باد

روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 23-01-97

نفوذ معنوی امام موسی کاظم(ع) در زندان هم فراگیر بود

شهادت امام موسی کاظم علیه السلام به عموم شیعیان جهان تسلیت باد

لاریجانی با خانواده شهید «لطفی نیاسر» دیدار کرد

توجه به کیفیت در اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری قم

میزان پیشرفت برنامه های توسعه ای استان قم رصد شود

روزکاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 22-01-97

دلالان اصلی ارز به عنوان مفسد فی‌الارض محاکمه شوند

حضور پارا تکواندوکار قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در ویتنام

آمریکا و اسرائیل نماد اصلی استکبار در دنیا هستند

برای کاهش آمار تلفات در مسافرت‌های نوروزی برنامه‌ریزی شود

تیم فوتبال صبای قم به دیدار پدیده اصفهان می‌رود

مشارکت حداکثری مردم در جشن های نیمه شعبان فراهم شود

ائمه جماعات درمباحث جناحی ورود نکنند

185 کیلومتر شبکه فاضلاب در قم احداث شد

افزایش 10 درصدی قیمت کارت بلیط اتوبوس در قم

دولت برای افزایش کیفیت کالاهای داخلی تلاش کند/ اسراف گناه است

ائمه جماعات از ورود به مباحث جناحی پرهیز کنند

مسئولان در مسیر خدمت به مردم از تلاش دست بر ندارند

رؤسای هیئت‌های رزمی، اسکواش و همگانی قم مشخص می‌شوند

اجرای طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی در 10 محله با محوریت ائمه جماعات

تذکره بزرگان انجام وظیفه و حق شناسی از آنهاست

کار تیم صبای قم در بیرون کشیدن بازیکنان از زمین اخلاقی نبود

قم به 3200 تخت بیمارستانی نیاز دارد

افزایش 34 درصدی حضور زائرین در نیمه ی شعبان سال 96

زمینه ی مشارکت حداکثری مردم در جشن های نیمه شعبان فراهم شود

تاکید استاندار قم بر بهره برداری از ورزشگاه امام رضا (ع) پردیسان تا پایان امسال

روزکاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 21-01-97

185 کیلومتر شبکه فاضلاب در قم اجرا شد

اصولگرایان هم نگران قیمت دلار هستند

105هزار هکتار بیابان مستعد تولید ریزگرد در قم

دولت در خدمت صادقانه به مردم اهتمام داشته باشد

تنها راه کاهش بحران آب مدیریت تقاضا برای مصرف منابع آبی در همه بخش هاست

تکواندوکار قمی عازم اردوی مشترک در پرو می‌شود

ادعای مبارزه آمریکایی‌ها با داعش دروغ است/ تقدیر از سریال پایتخت

مرکز تحقیق وتوسعه‌ی علوم مهندسی مواد سایت هسته‌ای فردو قم افتتاح شد

بانک های خصوصی در زمینه ی رونق تولید مشارکت کنند

مرکز تحقیق و توسعه علوم مهندسی مواد سایت هسته‌ای فردو افتتاح شد

تیم فوتبال صبای قم برابر مس رفسنجان به میدان می‌رود

شکاف نسلی میان هنرمندان پیشکسوت و جوان آسیب جدی است

برای احیاء و گرامیداشت شعائر مذهبی در قم تلاش شود

نماینده فوتسال قم در رشت به میدان می‌رود

دولت نتوانسته برای اقتصاد کشور قدم مثبتی بردارد

هیچ کشور مستقلی در دنیا تعهد مادام العمر نمی‌دهد

مرکز تحقیق وتوسعه ی علوم مهندسی مواد سایت هسته ای فردو قم افتتاح شد

روزکاری استاندار قم- دوشنبه مورخ 20-01-97

برپایی نمایشگاه کتاب همزمان با هفته فرهنگی - اقتصادی قم در لبنان

تأکید ویژه وزیر کشور بر تکریم و صیانت از حقوق مردم در دستگاه های اجرایی

لبنان بازار مناسبی برای شناسایی توانمندی‌های قم است

ضرورت ارائه برنامه‌های فاخر در هفته فرهنگی قم در لبنان

ضرورت ارائه برنامه های فاخر در هفته فرهنگی قم در لبنان

آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار با استاندار قم و هیئت همراه پیشرفت مناسب کارها را در گرو نیت خالصانه مسؤلان دانست

بیستم فروردین ماه، روز ملی فناوری هسته ای گرامی باد

بالا بردن کیفیت خودرو با ایجاد فضای رقابتی و خروج از انحصار

مسئول خدمتگذار به مردم منت نمی گذارد

بهره برداری از 167 طرح تولیدی صنعتی در استان قم در سال 96

دیدار استاندار قم با مراجع و علمای قم/ تاکید مراجع عظام بر خدمت صادقانه به مردم

روزکاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 19-01-97

دعوت از ملی پوش والیبال نشسته قم برای حضور در لیگ جهانی

مسئولان خدمت به مردم را افتخار بدانند

سازماندهی زیر ساخت‌ها؛ ضعف بزرگ در ورزش قم

کیفیت کالاهای داخلی افزایش یابد/ تأکید بر تقویت ارتباط با دنیا

حریفان نمایندگان قم در لیگ برتر فوتسال امید مشخص شدند

شادی نباید به ناهنجاری تبدیل شود/تأکید بر توجه به مسائل فرهنگی قم

عده‌ای از نام طب اسلامی برای منافع خود سودجویی می‌کنند

نماینده قم در لیگ آزادگان با برگزاری مسابقه پلی آف مشخص می‌شود

جنگ سوریه پیش از آنکه نظامی باشد رسانه‌ای است

مستند «هفده» در قم رونمایی شد

کارشناس مسائل خاورمیانه: بحران سوریه یک جنگ رسانه ای است

بهره‌گیری 45 هزار زائر از فعالیت‌های تبلیغی مبلغان در مسجد جمکران

القای ناامیدی در کشور ناشی از کم تقوایی است

رشد 75 درصدی اسکان مسافران نوروزی در قم

مطالبات مردم در زمینه ی گازرسانی با جدیت پیگیری شود

توجه به مدیریت زیرساخت‌های فرهنگی در قم ضروری است/ کمبود سینما

ادارات قم باید در خدمت به مردم و پاسخگویی به نیازهایشان الگو باشند

القای ناامیدی در کشور ناشی از کم تقوایی است/ همه اقشار برای تقویت اتحاد و انسجام تلاش کنند.

دیدار نوروزی استاندار قم با رئیس حوزه های علمیه سراسر کشور و تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س)

روزکاری استاندار قم- شنبه مورخ 18-01-97

770 عملیات آتش‌نشانی در قم انجام شد

کیفیت کالاهای ایرانی با نظارت مسئولان بهبود یابد

وظیفه ما بهره‌برداری کامل از بقاع متبرکه است

برای حمایت از کالای ایرانی به زدن بنر و شعار اکتفاء نشود

کیفیت و قیمت کالاهای ایرانی باید قابل رقابت با نوع خارجی باشد

مشارکت حوزه علمیه در طرح مددکاری اسلامی کمیته امداد

تقویت بخش خصوصی لازمه رونق گردشگری در قم است

معارف دینی در بین گردشگران خارجی ترویج شود

قم طی 10 سال آینده وضعیت سلامت خوبی خواهد داشت

فروش سرقفلی موقوفات باید متوقف شود

گردشگری سلامت نرخ بیکاری در قم را کاهش می‌دهد

رفع بیکاری در روستاها زمینه ساز ماندگاری جوانان در این مناطق است

مسابقات قرآنی طلاب جهان اسلام در قم برگزار می‌شود

استعدادهای قرآنی شناسایی شوند/ انتقاد از سخنان ولیعهد سعودی

11 میلیون حاشیه‌نشین با اجرای طرح تحول سلامت بیمه شدند

برخورد با سوء استفاده کنندگان از طب اسلامی/ به ورزش توجه شود

109 دوربین نظارتی در قم راه‌اندازی می‌شود

افتتاح بیمارستان 172 تختخوابی شهدای نیروگاه قم

روزکاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 16-01-97