آخرين مطالب

علمي

شرکت های دانش بنیان برای تولید نیازهای کشور آماده اند

عصر قم - قم - ایرنا – یکی از پژوهشگران قمی نمونه کشور گفت: شرکت های دانش بنیان با بهره مندی از توانایی های علمی و فناوری برای رفع نیازهای کشور در بخش های مختلف آمادگی کامل دارند و می توانند نمونه داخلی کالاهای تحریم شده را تولید کنند.

آرشیو 12سازمان قم به اسناد ملی ارسال شد

عصر قم - قم- مدیر دفتر سازمان اسناد و کتابخانه ملی قم گفت: آرشیو 12 سازمان این استان که بیش از 30 سال از تاریخ آنها گذشته برای ارزشیابی، حفظ و نگهداری به سازمان مرکزی اسناد ملی در تهران ارسال شد.

رئیس پژوهشکده باقرالعلوم(ع) فردا در قم معارفه می‌شود

عصرقم- مراسم تودیع و معارفه رئیس پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(ع) فردا پنج‌شنبه با حضور آیت الله اعرافی و حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیعات اسلامی در قم برگزار می‌شود.

آرشیو 12سازمان قم به اسناد ملی ارسال شد

عصرقم- مدیر دفتر سازمان اسناد و کتابخانه ملی قم گفت: آرشیو 12 سازمان این استان که بیش از 30 سال از تاریخ آنها گذشته برای ارزشیابی، حفظ و نگهداری به سازمان مرکزی اسناد ملی در تهران ارسال شد.

توانایی بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال 20 برابر دولت است

عصرقم- رئیس پارک علم و فناوری استان قم با بیان اینکه توانایی بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال 20 برابر دولت است، گفت: دولت عملاً در سال بیش از 50 هزار شغل نمی‌تواند ایجاد کند.

شرکت‌های دانش بنیان تکیه‌گاه امنی برای رسیدن به رونق تولید

عصرقم- تعدادی از فعالان عرصه تولیدو اشتغال توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان را برای رسیدن به رونق تولید لازم دانسته و تصریح کردند:اقتصاد دانش بنیان ما را در مقابل بحران آفرینی استکبار بیمه می‌کند.

استفاده از فناوری نوین باعث تعمیق در یادگیری دانش آموزان می شود

عصرقم- رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش قم گفت: استفاده از فناوری نوین ضمن تعمیق در یادگیری باعث می شود دانش آموزان در یادگیری وابسته به زمان و مکان خاصی نبوده و از طریق شبکه اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایند

اجازه ورود پول مجازی به کشور را نمی دهیم

عصر قم - قم - دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به این که سعی می کنیم پلتفرم ملی شود گفت: در مقابل ظهور و بروز پلتفرم های آموزشی و اقتصادی به شدت می ایستیم و اجازه نمی دهیم پول مجازی وارد کشور شود و بر روی پلتفرم ها بازی کند.

صنعت توریسم و صنایع دستی رشته های اشتغالزا در قم است

عصرقم- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قم گفت: با توجه به موقعیت و ویژگی های زائرپذیری این استان، رشته هایی از جمله صنعت توریسم و صنایع دستی از ظرفیت بالایی برای اشتغالزایی برخوردار است.

برگزاری پویش #لبخند_من_برای_تو در پردیس فارابی

عصرقم- کانون همیاران سلامت پردیس فارابی دانشگاه تهران با راه اندازی پویش #لبخند_من_برای_تو مبلغی بالغ بر 300میلیون ریال جهت کمک به سیل‌زدگان جمع‌آوری کردند.

مشاوره و روانشناسی موجب می شود افراد مسیر زندگی خود را پیدا کنند

عصرقم- رییس جهاد دانشگاهی واحد استان قم گفت: مشاوره و روانشناسی در جهت رفع آسیب های اجتماعی و بحران ها، موجب می شود افراد مسیر زندگی خود را پیدا کنند و بتوانند بهترین تصمیم را برای عبور از مشکلات خود بگیرند.

نسخه شادی در زندگی پیچیده شد

عصر قم - به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم کارگاه "نسخه شادی در زندگی" در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد.

70 شرکت دانش بنیان در قم فعال است

عصرقم- رئیس پارک علم و فناوری قم گفت: 70 شرکت دانش بنیان با حضور نیروهای نخبه و مستعد در قم در فعال است.

بررسی فرش‌های دوره صفوی با همکاری کارشناس موزه پرگامون برلین

عصرقم- فرش‌های دوره صفوی که از نفیس‌ترین فرش‌های موجود در موزه آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با همکاری کارشناسان موزه این آستان و کارشناس برجسته موزه پرگامون برلین موردبررسی قرار گرفت.

کنکور، مانع ایجاد تحول در مدارس است

عصر قم - رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش کشور عنوان کرد: وقتی در مدارس ما، کار و خلاقیت آنطور که باید مطرح نیست و در این ...

دانشگاه علمی کاربردی درمنطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ایجاد شود

عصر قم - قم- معاون فرهنگی ، اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: با توجه به قابلیت ها و توانمندیهای منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم باید شعبه از این دانشگاه درآن ایجاد شود.

کارگاه "مدیریت شکست عاطفی" برگزار شد

عصرقم- به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم کارگاه "مدیریت شکست عاطفی" در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد

عشق در ازدواج، کارگاه آموزشی برای دانشجوبان

عصر قم - کارگاه آموزشی عشق در ازدواج به همت شعبه جهاددانشگاهی قم در دانشگاه پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد. به گزارش ایسنا منطقه قم، کارگاه ...

لزوم بومی سازی علوم غربی در دانشگاه ها

عصر قم - آیت الله مکارم شیرازی گفت: برخی از علوم دانشگاه ‌های ما از غرب آمده است و رنگ و بوی غربی دارد، بنابراین وظیفه اساتید مومن و متدین ما این است ...

مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی قم منصوب شد

عصر قم - رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم، طی حکمی "علی شریعتی" را به عنوان "مدیر روابط عمومی" این واحد منصوب کرد. به گزارش ایسنا منطقه قم، دکتر محمد ...

برگزاری همایش ملی "نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش" در قم

عصرقم- رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: همایش ملی نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش بر اساس دیدگاه آیت الله جوادی آملی در قم برگزار می شود.

استفاده از ظرفیت استان قم، جهت تامین نیازهای مراکز قرآنی

عصرقم- رئیس دانشگاه قم گفت: استان قم با ظرفیت‌های موجود خود از جمله حوزه‌های علمیه می‌تواند تامین منابع و سیاست‌گزاری مورد نیاز مراکز مرتبط با فعالیت‌های قرآنی کشور را دنبال کند.

بیانیه گام دوم انقلاب افق های روشنی پیش روی جوانان قرار داده است

عصرقم - عضو هیات علمی جامعه المصطفی العالمیه(ص) گفت: بیانیه گام دوم انقلاب پیام بسیار ارزشمند، پرنکته و رمز و راز می باشد که افق های روشنی پیش روی نخبگان و جوانان کشور قرار داده است.

برگزاری سمینار "منتدی‌السلامة" در دانشگاه قم

عصرقم- سمینار بین‌المللی بررسی تطبیقی علوم انسانی از دیدگاه اهل بیت (ع) (منتدی‌السلامة) که به صورت سالیانه در کشورهای مختلف برگزار می‌شود، امسال در ایران و به میزبانی دانشگاه قم در حال برگزاری است

برگزاری سمینار "منتدی‌السلامه" در دانشگاه قم

عصر قم - سمینار بین‌المللی بررسی تطبیقی علوم انسانی از دیدگاه اهل بیت (ع) (منتدی‌السلامه) که به صورت سالیانه در کشورهای مختلف برگزار می‌شود، امسال در ...

کتاب «فوت و فن فلسفه» منتشر شد

عصرقم- کتاب «فوت و فن فلسفه» توسط نشر طه با ترجمه علیرضا حسن‌پور برای راهنمایی عملی علاقمندان به رشته فلسفه منتشر شد.

جزئیات برگزاری آزمون استخدامی اسفند 1397 در قم

عصر قم - باجه رفع نقص تا روز پنجشنبه 16 اسفند ماه از ساعت 9 تا 13 در مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی پذیرای متقاضیان محترم خواهد بود. به گزارش ایسنا ...

ارتباط بخش های صنعتی با مراکز دانشگاهی نزدیک تر شود

عصر قم - قم - مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: وجود فاصله بین صنعت و نظام اداری با مقوله علم و دانش یکی از مشکل های اساسی و مهم کشور است و باید به آن توجه و ارتباط بخش های صنعتی با مراکز علمی نزدیک تر شود.

40 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد

عصر قم - قم - مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: صندوق نوآوری با پرداخت تسهیلات و حمایت از شرکت های دانش بنیان، 40 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد کرده است.

آیت الله مکارم شیرازی: پژوهشگران نوآور باشند

عصر قم - قم- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با بیان اینکه ساده نویسی باعث جذب مخاطب می شود، گفت: پژوهشگران درنگارش منابع علمی نسبت به حل مسائل و شبهات مغفول مانده جامعه و همچنین نوآوری اهتمام داشته باشند.

لزوم توجه به ارتباط حوزه صنعت با علم و دانش

عصر قم - رییس حوزه‌های علمیه کشور گفت: ارتباط صنعت و دستگاه‌های اداری با علم و دانش ضعیف است و این موضوع یک مشکل در کشور است و باید به این موضوع توجه ...

لزوم پرهیز از ریاکاری در نگارش آثار

عصر قم - آیت الله مکارم شیرازی گفت: در نوشته آثار ریاکاری نباید باشد و خلوص در نوشته باید موج بزند تا معلوم شود او قصدش خدا و هدایت مردم است و قصد ...

نشست بررسی فقهی حقوقی سند الگوی پایه پیشرفت در قم برگزار می شود

عصرقم- دبیر اندیشکده فقه و حقوق اسلامی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: نشست بررسی ابعاد فقهی و حقوقی این سند راهبردی با حضور کارشناسان و اندیشمندان برجسته پانزدهم اسفندماه از ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار می شود.

دومین روز از مناظرات دانشجویی هم برگزار شد

عصر قم - دومین روز دور استانی هشتمین مسابقات مناظره‌ی دانشجویان ایران(جشنواره‌ خواجه نصیرالدین طوسی) با رقابت 12 تیم از دانشگاه‌های سراسر قم برگزار ...

کارگاه سازگاری در روابط با دیگران برگزار شد

عصر قم - به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم کارگاه "سازگاری در روابط با دیگران" در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه‌ ...

8 هزار حامی آب در مدارس استان فعال می‌شوند

عصر قم - مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم از انتخاب و معرفی 8 هزار حامی آب در مدارس ابتدایی و متوسطه استان در سال تحصیلی ...

چهار پژوهش سرای دانش آموزی در قم فعال است

عصر قم - قم- رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پروش قم گفت: چهار پژوهش سرای دانش آموزی در این استان فعال است و بیش از 25 درصد دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی عضو این پژوهش سراها هستند.

سند دانشگاه اسلامی از اسناد مظلوم است

عصر قم - مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور با بیان اینکه سند دانشگاه اسلامی از اسناد مظلومی است که توسط شورای عالی انقلاب ...

نظر آیت الله سبحانی درباره کتاب "الفائق"

عصر قم - آیت الله سبحانی گفت: کتابی به نام «الفائق» در قم نوشته شده است که مطالب ارزنده ای دارد و بنده فقط به یک نقطه آن انتقاد کرده ام؛ وگرنه کتاب ...

جمعیت سالمندان قم 2 برابر می شود

عصرقم- مدیرکل بهزیستی قم گفت: هم اکنون 6 درصد جمعیت استان شامل 90 هزار سالمند بالای 60 سال است که پیش بینی می شود این آمار تا یک دهه آینده با رشد حدود 2 برابری به 15 درصد افزایش یابد.

گردهمایی فعالان گردشگری معنوی در استان قم

عصرقم- دومین گردهمایی فعالان گردشگری معنوی دوم و سوم اسفند ماه سال جاری در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.

ضرورت تاسیس علم "نشانه های قرآن"

عصرقم- عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت تاسیس علم نشانه های قرآن کریم گفت: از رهگذر تاسیس علم نشانه ها، می توان دنیای بزرگ نشانه ها را به مثابه فرصتی مهم و علمی برای دستیابی به معانی قرآن کریم مطرح و آن را در جمله و زمره علوم قرآنی قرار داد.

ساير مطالب

آغاز پویش مطالعاتی کتاب های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

علوم روز و پزشکی با باورهای دینی جدایی ندارد

دانش فنی اعضای نظام مهندسی ساختمان تقویت شود

طرح تحول نظام سلامت همچنان با قدرت دنبال خواهد شد

تلاش برای افتتاح بیمارستان هزارتخت‌خوابی شهر قم در سال آینده

درصد بالای موفقیت درمان ناباروری در مرکز جهاددانشگاهی

پیگری طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی توسط جهاددانشگاهی

موفقیت درمان نازایی در مرکز تخصصی جهاددانشگاهی بالاتر از سطح جهانی است

‌‌‌‌‌65 درصد روستاهای قم به شبکه فیبر نوری متصل می شوند

تربیت 200 حافظ قرآن کریم در حوزه علمیه قم

رصد 75 هزار دانش‌آموز توسط بنیاد نخبگان

لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان، جهت تعیین اولویت های توسعه ای استان

دانشگاه فرهنگیان قم قطب دبیری آموزش الهیات

نخبگان: از ظرفیت علمی قم در راستای خودکفایی کشور استفاده شود

اولویت استانداری قم حمایت از شرکت های دانش بنیان است

نسل جدید پارک های فناوری در کشور ایجاد می شود

نسل جدید کارآفرینان اقتصاد کشور را شکوفا می کنند

آموزش عالی در قم همزاد انقلاب است

200 نرم افزار توسط مرکز کامپیوتری نور برای معرفی مراجع و علما تولید شد

خوب، بد، زشت « طرح مدام» / شعاری بدون همراهی دانش‌آموزان

مدیرکل حوزه استاندار از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم بازدید کرد

وزارت علوم از تخصصی و بین‌المللی شدن دانشگاه‌ها حمایت می‌کند

تجهیزات پزشکی مرکز جامع سلامت دستجرد قم رونمایی شد

آیا نوع مزاج بر زندگی زناشویی تاثیر دارد؟

فرایند شناسایی و جذب طلاب استعداد برتر جامعه‌الزهرا(س)

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 2 هزار و 257 نفر در قم

2 هزار دانشجو در هفت دانشکده پزشکی قم تحصیل می کنند

الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت می تواند موجب رشد فناوری کشور شود

دانشگاه پشتوانه ای مستحکم برای حل مشکلات قم

نتایج مطالعات مراکز پژوهشی باید به بهبود زندگی مردم کمک کند

دانشگاه و صنعت یکدیگر را باور کنند

پژوهش های دانشگاهی باید کاربردی باشد

همایش کتاب سال حوزه پاسخ محکمی به منفی بافان است

تولید علم مورد نیاز انقلاب مهمترین رسالت حوزه و دانشگاه است

برگزاری کارگاه بین المللی "آشنایی با ایران امروز" با حضور 40 تن از اساتید دانشگاهی دنیا

پایه‌های دوازدهم با ظرفیت 85 درصدی به شرط معدل و بدون آزمون وارد دانشگاه می‌شوند

نقاط مشترکی میان جهاددانشگاهی و اوقاف در حوزه‌های فرهنگی و پژوهشی وجود دارد

لزوم هدایت وقف به سمت فعالیت‌های علمی و پژوهشی

گرم یا سرد؟مزاج خود را بشناسید‍!

تعاملات میان شورای عالی انقلاب فرهنگی و حوزه گسترش یابد

پذیرش دانشجویان در دانشگاهها به اندازه نیاز کشور باشد

وحدت حوزه و دانشگاه نقشه های دشمن را بی اثر می کند

پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی در دستور کار جهاد دانشگاهی است

تعیین قطعی جنسیت فرزند در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم

اهداء سلول‌های بنیادی خون‌ساز عارضه ندارد

هفته ای به نام حوزه های علمیه نامگذاری شود

دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه به نحو شایسته اطلاع رسانی شود

انتظار اصلی از جهاد دانشگاهی پژوهش است

پژوهش تکلیف اصلی جهاد دانشگاهی است

انتصاب سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد استان قم

شرکت های دانش بنیان به شناخت حمایت های دولتی نیاز دارند

بیش از 1000 شرکت در صف دریافت مجوز دانش بنیان

انتظارات شرکت‌های دانش‌بنیان برآورده نمی‌شود

دانشگاه صنعتی قم به سمت کارآفرینی پیش می رود

بررسی روش اجتهادی آیت‌الله هاشمی شاهرودی در زمینه تحلیل موضوع

دانشگاهیان و حوزویان ‌ما نسبت به تحقق ظرفیت‌های نظام کم‌کاری کرده‌اند

تولیدات علمی هنوز نتوانسته نیازهای جامعه را از بین ببرد

توانمند سازی دانشجویان در مقابل آسیب های اجتماعی ضروری است

دانشگاه‌ها باید به سمت ایجاد و رونق نشاط اجتماعی حرکت کنند

دوره آموزشی سواد رسانه‌ای در 40 مسجد در قم برگزار می‌شود

مرکز تخصصی مدیریت اسلامی دانشجو می‌پذیرد

مرکز تخصصی مدیریت اسلامی دانشجو می‌پذیرد

برگزاری سومین کنفرانس ملی فیزیک ریاضی در دانشگاه صنعتی قم

برگزاری سومین کنفرانس ملی فیزیک ریاضی در دانشگاه صنعتی قم

نظریه «امنیت متعالیه» در دفتر تبلیغات اسلامی قم عرضه شد

سومین کنفرانس فیزیک ریاضی ایران در قم برگزار می‌شود

نظریه «امنیت متعالیه» در دفتر تبلیغات اسلامی قم عرضه شد

برگزاری کانون‌های مشاوره توسط مرکز علمی کاربردی استان قم

پذیرش دانشجویان معلول در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی

آیت الله جوادی آملی: نخبگان علمی به کشور برگردند

برگزاری دور‌ه‌های طب سنتی در مرکز آموزش جهاددانشگاهی

جایگزینی تکالیف مهارت‌محور به جای مشق‌های کسالت‌آور

دوربین سه‌بعدی به آیفون‌های جدید می‌آید

طرح همیار صنعت توسط دانشگاه صنعتی قم اجرایی شد

پاسخگویی شبانه‌روزی دانشگاه صنعتی قم به دانشگاهیان

آیت الله جوادی آملی: حوزه علمیه در غنی ترین دوران خود است

کتاب تحریرالاصول درقم رونمایی شد

نظام مردم‌سالاری دینی اسلامی بن‌بست شکن است

برگزاری سومین کارگاه "همسرگزینی" در پردیس فارابی دانشگاه تهران

برگزاری سومین کارگاه "همسرگزینی" در پردیس فارابی دانشگاه تهران

1450 دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان قم تحصیل می کنند

برخی قضاوت های پیرامون حوزه علمیه عجولانه است

برگزاری دومین کارگاه همسرگزینی توسط جهاد دانشگاهی قم

19 پژوهشگر و دانشجوی برتر دانشگاه فرهنگیان کشور در قم تجلیل شدند

دوره تخصصی فقه پزشکی در قم راه اندازی شد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار قم گشایش یافت

410 عنوان کتاب به همایش کتاب سال بانوان ارسال شده است

فرماندار: از ظرفیت علمی قم به صورت کاربردی استفاده شود

استیضاح وزیر علوم باعث از بین رفتن آرامش فضای علمی می‌شود

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان قم

تبیین نقش حوزه در پیروزی انقلاب نیازمند مطالعات جامع است

در عصر کنونی فرصت های بی نظیری برای رشد فقه پدید آمده است

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی آغاز به کار کرد

برگزاری همایش روز جهانی فیزیک در دانشگاه قم

30 درصد رساله دانشجویان دکترا در قم کاربردی شده است

پیگیر ایجاد جریان نیرومند قانون پژوه دینی درحوزه هستیم

دوره حرفه‌ای دانشگاه فرهنگیان در قم آغاز به کار کرد

اعلام آمادگی مرکز تحقیقات مجلس برای تاسیس انجمن فقه و قانون در حوزه

کمیته ارتباط صنعت و دانشگاه در قم تشکیل شد

تحولات علمی کشور در چهل سال گذشته بسیار چشمگیر است

اعزام 1300 نفر از دانشگاهیان قم به عتبات عالیات

بررسی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در دستور کار حوزه است

استفاده بهینه از خاک عاملی برای رسیدن به کشاورزی پایدار است

دانشکده دین و رسانه دانش‌پژوه می‌پذیرد

آموزش استحکام بخش اخلاق جامعه است

مدارس غیرانتفاعی موجب بی عدالت اجتماعی شده است

برگزاری کارگاه "سبک زندگی عاقلانه و موفق"

از پاییز 1332 چه می‌دانید؟

کارگاه مهارت ارتباطی با محوریت ارتباط عاشقانه برگزار شد

پیشرفت 97 درصدی بیمارستان امیرالمومنین(ع) قم/ 200 میلیارد ریال برای افتتاح بیمارستان نیاز است

باید در سنگر علمی به دنبال احقاق حق پژوهشگران و کشور باشیم

برگزاری کنفرانس‌های بین‌المللی از اهداف دانشگاه شهاب دانش است

باید در سنگر علمی به دنبال احقاق حق پژوهشگران و کشور باشیم

برگزاری کنفرانس‌های بین‌المللی از اهداف دانشگاه شهاب دانش است

ایران در حوزه تجهیزات پزشکی ظرفیت بسیار خوبی دارد

پژوهش‌های دانشگاهی باید مسئله محور باشد

استان قم در حوزه علوم پزشکی پیشرفت بسیاری داشته است

اقبال به مهندسی زیست پزشکی در سال‌های اخیر

نشست تخصصی شهر هوشمند در قم برگزار شد

بیست و پنجمین کنفرانس ملی مهندسی پزشکی ایران آغاز به کار کرد

برگزاری سومین کنفرانس بین المللی مهندسی پزشکی/ارسال 157 مقاله به دبیرخانه کنفرانس

تبیین اقتصاد اسلامی از جمله اولویت های دانشگاه مفید قم است

دوره آموزش خبرنگاری در دانشگاه قم برگزار شد

برگزاری اولین کنفرانس بین المللی محاسبات و سامانه های توزیعی در دانشگاه قم

برنامه‌های‌‌‌تان برای روز جهانی فلسفه را به سادگی در یونسکو ثبت کنید

دو هزار دانشجو در دانشگاه صنعتی قم تحصیل می کنند

بیست و یکمین همایش انجمن زمین شناسی ایران در قم برگزار شد

برگزاری کنفرانس بین‌المللی مهندسی پزشکی در دانشگاه شهاب‌دانش

بزرگداشت علامه طباطبایی 19تا30 آبان/مجمع‌عالی حکمت اسلامی پاتوقی برای تجمیع اساتید و محققین

آغاز ثبت نام جشنواره «قرآن و عترت» دانشگاه علوم و معارف قرآن

اساسنامه بنیاد یاوران وقف علم و فناوری استان قم تصویب شد

افسردگی کودکان چگونه التیام می‌یابد؟

تولد نخستین نوزادان مرکز ناباروری دانشگاه علوم پزشکی قم

تمدید مهلت ارسال آثار به سوگواره ملی "سفر تا صفر"

پایان‌نامه‌های دانشجویی باید منجر به حل گره‌های بخش خصوصی و دولت شود

تهدید جدی آسیب به زیرساخت‌های قم براثر فرونشست زمین

قم رتبه چهارم کنکور را کسب کرد

دانش آموز قمی رتبه اول کنکور زبان را کسب کرد

شرکت درکارگاه‌های آموزشی لازمه موفقیت مدیران

تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی قم و اداره کار امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی قم و اداره کار امضاء شد

مهمترین مساله زمانه، «حق مدار» یا «تکلیف مدار» بودن در حیطه دین‌داری است

آغاز نهضت ملی حفظ جزء 30 قرآن کریم در آموزش و پرورش

گسترش همکاری اداره کل تعاون و جهاددانشگاهی قم در حوزه اشتغال/فعالیت 1065 تعاونی در قم

ارتباط صنعت و دانشگاه موجب پیشرفت کشور می‌شود

کارگاه آموزشی "نظریه‌ها، مدل‌ها، الگوها و تکنیک‌های بهره‌وری درکسب وکارهای تعاونی"

لزوم افزایش بهره‌وری نیروی کار در دانشگاه‌ها

سالن سپید دانشگاه قم؛ همیار آموزشی روشندلان

بازدید نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

اهتمام جدی برای رفع مشکلات مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی