آخرين مطالب

ورزشي

از موفقیت ورزشکاران قمی پارالمپیک تا ناکامی تیم فوتسال

عصرقم- ورزش قم درهفته ای که گذشت،شاهد ناکامی تیم امید فوتسال قم در لیگ برتر برای کسب مقام قهرمانی،موفقیت ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات پاراالمپیک قم و برگزاری مسابقات قهرمانی فیزیک کلاسیک دانشجویان کشور بود.

35 پایگاه ورزش صبحگاهی درقم فعال است

عصر قم - قم- مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: 35 پایگاه ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در این استان ایجاد شده است و به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم.

خانه های بدن سازی در پارک های قم ایجاد می شود

عصر قم - قم - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قم گفت: به منظور همگانی کردن ورزش و کاهش آسیب های ناشی از وسایل ورزشی در پارک ها، بدنبال ایجاد خانه های بدن سازی در پارک های قم هستیم.

هفت طرح ورزشی درقم اجرایی خواهد شد

عصر قم - قم - معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان قم گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی سه طرح عمرانی ورزشی دراین استان به بهره برداری می رسد و عملیاتی اجرایی چهار طرح دیگر نیز با اعتباری حدود 45 میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

از موفقیت ورزشکاران قمی پارالمپیک تا ناکامی تیم فوتسال

عصر قم - قم - ورزش قم درهفته ای که گذشت،شاهد ناکامی تیم امید فوتسال قم در لیگ برتر برای کسب مقام قهرمانی،موفقیت ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات پاراالمپیک قم و برگزاری مسابقات قهرمانی فیزیک کلاسیک دانشجویان کشور بود.

ورزشکاران معلول الگوی جامعه در تلاش و مجاهدت هستند

عصر قم - قم - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: معلولان باغیرت ما در بازی‌های آسیایی در تلاش و مجاهدت، الگوی جامعه هستند و ثابت کردند که هیچ محدودیتی مانع رسیدن به موفقیت نیست.

استفاده از وسایل ورزشی بوستان ها بدون آموزش آسیب زا است

عصر قم - قم - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قم با تاکید بر این که استفاده از وسایل ورزشی نصب شده در بوستان ها بدون آموزش آسیب زا است گفت: کاهش آسیب ها و استفاده بهینه از این وسایل نیازمند آموزش توسط مربیان است.

تعداد بانوان اسکواش کار قم 20 برابر افزایش یافته است

عصر قم - قم - سرپرست هیات اسکواش قم گفت: در سال 95 تنها 2 ورزشکار خانم در این رشته ورزشی فعالیت می کردند که با استعدادیابی های صورت گرفته، تعداد بانوان اسکواش کار قم 20 برابر افزایش یافته است.

مسابقات شطرنج نوجوانان با معرفی نفرات برتر در قم پایان یافت

عصر قم - قم - نایب رئیس هیات شطرنج قم گفت: در مسابقات قهرمانی شطرنج نوجوان به میزبانی قم، در رده سنی زیر 18 سال ورزشکارانی از مازنداران، تهران و فارس و در رده سنی زیر 16 سال شطرنج بازانی از آذربایجان شرقی، گیلان و تهران موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

سالانه 500 صعود توسط کوهنوردان قم انجام می شود

عصرقم- رئیس هیات کوهنوردی قم گفت:کوهنوردان این استان درقالب باشگاه ها و گروه های کوهنوردی سالانه 500 صعود به قله های قم و برون استانی انجام می دهند.

حضور یک دومیدانی کار قمی در المپیک 2020قطعی است

عصر قم - رییس هیات دومیدانی استان قم با بیان اینکه نتایج بی‌سابقه امروز دومیدانی استان قم ، حاصل تلاش‌های 8ساله در زمینه استعدادیابی رده‌های پایه در ...

انتخابات هیات اسکواش قم در مهلت قانونی برگزار می شود

عصر قم - قم - سرپرست هیات اسکواش قم با اشاره به پایان مهلت قانونی فعالیت چهارساله هیات رئیسه سابق اسکواش این استان، گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری مجمع عمومی این هیات وجود ندارد و انتخابات در مهلت قانونی انجام می شود.

بسکتبال خیابانی درقم توسعه پیدا می کند

عصر قم - قم- رئیس هیات بسکتبال قم گفت: همگانی کردن بسکتبال در این استان با توسعه بسکتبال خیابانی سه نفره در دستور کار است.

اعتبارهای ورزشی کهک قم 15 درصد افزایش یافت

عصر قم - قم - مدیرکل ورزش و جوانان قم با بیان این که اعتبار ورزشی سه ماهه سوم سال جاری به حساب بخشداری کهک واریز شد، گفت: اعتبارهای ورزشی بخش یاد شده در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش یافته است.

جایگاه تکواندوی قم در کشور 18 پله ارتقا یافت

عصر قم - قم- رئیس هیات تکواندوی قم گفت: با برنامه ریزی انجام شده، تکواندوی این استان از رتبه 24 کشور در سال 93 به رتبه 6 در سال 96 ارتقا یافته است.

5 قله مرتفع دنیا توسط کوهنوردان قم فتح شد

عصر قم - قم – ایرنا – رئیس هیات کوهنوردی قم با بیان اینکه درچهار سال گذشته 5 قله مرتفع دنیا توسط کوهنوردان قم فتح شدگفت: کوهنوردان این استان در این مدت بیش از 10 صعود موفق به قله های مرتفع دنیا در کشورهای گرجستان، ارمنستان، ترکیه، روسیه و قرقیزستان انجام دادند.

سوهان محمد سیما مقابل مقاومت به تساوی دست یافت

عصر قم - قم – ایرنا – تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم پنجشنبه شب، در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال ایران، مقابل مقاومت البرز (کرج) با حساب 2 بر 2 به تساوی دست یافت.

شاخص ترین داوران بسکتبال کشور از قم هستند

عصر قم - قم - رئیس هیات بسکتبال قم گفت: قم دارای جایگاه ویژه ای در داوری بسکتبال کشور است به گونه ای که معروف ترین و شاخص ترین داوران بسکتبال ایران همواره از این استان بوده اند.

68 سالن ورزشی در قم فعال است

عصر قم - قم- مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: 68 سالن ورزشی متعلق به این اداره کل در رشته های مختلف با حضور ورزشکاران فعال است.

بسکتبال موفق ترین ورزش توپی قم است

عصرقم- رئیس هیات بسکتبال قم گفت: عملکرد این هیات ورزشی در 2 سال گذشته موجب ارتقای چشمگیر تمام شاخص های بسکتبال در این استان شده است به گونه ای که می توان بسکتبال را موفق ترین ورزش توپی قم دانست

بسکتبال موفق ترین ورزش توپی قم است

عصر قم - قم - رئیس هیات بسکتبال قم گفت: عملکرد این هیات ورزشی در 2 سال گذشته موجب ارتقای چشمگیر تمام شاخص های بسکتبال در این استان شده است به گونه ای که می توان بسکتبال را موفق ترین ورزش توپی قم دانست.

بخش خصوصی از تیم فوتسال محمد سیمای قم حمایت نکرد

عصر قم - قم- مدیرعامل تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم گفت: متاسفانه بخش خصوصی برخلاف دستگاه های دولتی، به وعده های خود در مورد حمایت از این تیم لیگ برتری عمل نکرد که روند موجود در عدم نتیجه گیری تیم بی تاثیر نیست.

صبای قم به صورت قطعی از لیگ دسته دوم حذف شد

عصر قم - قم- قائم مقام باشگاه صبای قم گفت: تیم فوتبال صبا با سابقه درخشان در لیگ برتر باشگاه های کشور، به دلیل مشکلات مالی به صورت قطعی از لیگ دسته دوم باشگاه های کشور حذف و به لیگ دسته سوم سقوط کرد.

تیم فوتبال صبای قم میزبان مس کرمان شد

عصر قم - قم - در چهارمین هفته از لیگ برتر فوتبال رده سنی جوانان باشگاه‌های کشور تیم فوتبال صبای قم میزبان مس کرمان شد.

قم قطب رشته ورزشی فیزیک کشور می شود

عصر قم - قم - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قم بااشاره به فعالیت سه سبک پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک زیرمجموعه این هیات ورزشی گفت: این استان ظرفیت تبدیل به قطب رشته ورزشی فیزیک کشور در چهار سال آینده را دارد.

تعداد بسکتبالیست های قم باید 3 برابر شود

عصر قم - قم- رئیس هیات بسکتبال قم، ورزشکاران فعال این رشته ورزشی را بسیار کمتر از نیاز قم دانست و گفت: برای ارتقای بسکتبال باید تعداد بسکتبالیست های قم بیش از 3 برابر وضعیت فعلی افزایش یابد.

اینستاگرام یتیم شد

عصر قم - دو مؤسس اینستاگرام به دلایل نامعلوم این کمپانی را ترک می‌کنند

بی توجهی به قهرمان پروری موجب افول وشووی قم شد

عصر قم - قم- مسئول کمیته فنی هیات وشوو با بیان اینکه در زمینه قهرمان پروری در رشته ورزشی وشووی استان کم کار شده است گفت: بی توجهی به قهرمان پروری در رده های سنی پاسه موجب شده تا امروز وشوو قم در رده سنی بزرگسالان رشته تالو با ضعف جدی مواجه باشد.

هاکی بانوان درقم توسعه می یابد

عصرقم- رئیس هیات هاکی، توسعه این رشته ورزشی برای بانوان را یکی از اولویت های این هیات دانست و گفت: در 2 سال گذشته با اجرای برنامه های استعدادیابی تعداد ورزشکار خانم در این رشته از 10 به 50 تن افزایش یافت.

صبای قم در بلاتکلیفی مطلق

عصر قم - قم- در حالی که مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور از هفته گذشته به صورت رسمی آغاز شده است، ولی نه تنها هیچ خبری از حضور صبای قم در این دوره از رقابت ها نیست بلکه این تیم در بلاتکلیفی مطلق به سر برده و خبرهایی از احتمال انحلال قریب الوقوع آن نیز به گوش می رسد.

تعداد مربیان بدنسازی قم 10 برابر افزایش یافت

عصر قم - قم - رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قم گفت: تعداد مربیان آموزش دیده رشته بدنسازی این استان از 30 مربی در سال 93 به حدود 300 مربی در سال 97 افزایش یافته است.

هفته اول لیگ وشوو بانوان قم برگزار شد

عصر قم - قم – ایرنا – رئیس هیات وشوو قم گفت: هفته اول نخستین لیگ وشوو بانوان قم در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان 22 و 23 شهریور(چهارشنبه و پنجشنبه) برگزارشد.

قم در مسابقات قهرمانی بسکتبال جوانان کشور چهارم شد

عصر قم - قم - رئیس هیات بسکتبال قم گفت: تیم بسکتبال قم با شکست در دیدار رده بندی مقابل میزبان کرمانی خود، با کسب مقام چهارم مسابقات قهرمانی جوانان کشور در رده B به کار خود پایان داد.

تجهیزات تامین نشود از لیگ های برتر هاکی انصراف می دهیم

عصر قم - قم – رئیس هیات هاکی قم با بیان اینکه تیم های هاکی این استان از حداقل امکانات و تجهیزات محرومند گفت: در صورت تامین نشدن تجهیزات ورزشی مورد نیاز، تیم های هاکی بانوان و آقایان قم مجبور به انصراف از حضور در مسابقات لیگ برتر هستند.

مکمل های غیرمجاز، تهدید ورزش حرفه ای قم است

عصر قم - قم- رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قم با اشاره به فعالیت 20 هزار ورزشکار درباشگاه های بدنسازی این استان گفت: گسترش استفاده از مکمل های غذایی در باشگاه های بدنسازی موجب افزایش احتمال درگیر شدن بسیاری از ورزشکاران حرفه ای قم با این معضل شده است.

عدم تحقق وعده مسئولان، معلولان قمی را از ورزش محروم کرد

عصر قم - قم - رئیس هیات جانبازان و معلولان قم با انتقاد از محقق نشدن وعده های مسئولان استان برای در اختیار قرار دادن خودروی ویژه جابجایی معلول به این هیات، گفت: سختی ایاب و ذهاب موجب شده تا معلولان و جانبازان به ویژه کودکان معلول از هرگونه فعالیت ورزشی محروم شوند.

مسابقات استانی ریکرو در قم برگزار شد

عصرقم- دبیر هیات تیر و کمان استان گفت: مسابقات استانی نیمه حرفه‌ای تیر و کمان استان قم در رشته ریکرو برگزار شد.

خیر مقدم به رئیس هیئت کاراته قم به دلیل تماشای بازی‌های آسیایی

عصر قم - قم- نصب بنر از سوی هیئت کاراته قم در سطح شهر که به رئیس این هیئت به دلیل سفر به اندونزی و تماشای بازی‌های آسیایی خیر مقدم گفته سوژه جدیدی برای جلب نگاه‌ها به سمت قم است.

7 پروژه ورزشی درقم افتتاح شد

عصر قم - قم - هفت پروژه ورزشی روستایی و شهری با اعتبار 17 میلیارد و 300 میلیون ریال در آیینی به مناسبت هفته دولت تجهیز، افتتاح و به بهره برداری رسید.

هدفم بالاتر از بازی‌های آسیایی است

عصر قم - ملی‌پوش کاراته ایران با بیان اینکه مسابقات روز گذشته را فراموش کرده‌ام، گفت: اهداف بزرگتری نسبت به بازی‌های آسیایی دارم و تمام تمرکزم ...

وجود 100مکان ورزشی در استان قم

عصر قم - مدیر کل ورزش و جوانان گفت: تا قبل از انقلاب اسلامی، ظرفیت‌های ورزشی استان قم تنها در سه مکان ورزشی خلاصه می‌شد درحالی که امروز 100 ...

ورزشکاران اعزامی قم به مسابقات آسیایی بدرقه شدند

عصر قم - قم- آیین بدرقه ورزشکاران اعزامی قم به مساباقات آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا با حضور مسئولان استان و هیاتی از وزارت ورزش و جوانان یکشنبه شب دراین استان برگزار شد.

10هزار استعداد برتر ورزشی نوجوان کشور شناسایی می شوند

عصر قم - قم- مدیرکل دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر ایران در رده پایه در اواخر آبان ماه امسال گفت: با برگزاری این المپیاد طی چهار سال، 10هزار ورزشکار نوجوان نخبه شناسایی و ساماندهی می شوند.

جای خالی خبرنگاران ورزشی

عصر قم - روزنامه شاخه سبز قم در شماره روز یکشنبه 28 مردادماه مطلبی با عنوان «جای خالی خبرنگاران ورزشی » را به قلم فرشته محقق منتشر کرد.

وزنه برداری قم نیازمند تغییر نگرش های غلط است

عصر قم - قم- دبیر هیات وزنه برداری قم، نگرش غلط و غیرعلمی به این ورزش را از جمله موانع توسعه وزنه برداری در استان دانست و گفت: برخی خانواده ها تصور می کنند این رشته ورزشی موجب کوتاه شدن قد و آسیب به سلامت فرزندانشان می شود.

437 دانش آموز قمی ورزشکار حرفه ای هستند

عصر قم - قم - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قم گفت: 437 دانش آموز قمی در قالب 41 تیم به صورت حرفه ای در مسابقات ورزشی کشوری حضور پیدا می کنند و شماری از آن ها سابقه حضور در رقابت های بین المللی را نیز دارند.

قم مهد فوتسال ایران است

عصر قم - قم – ایرنا – مدیرعامل باشگاه سوهان محمدسیما قم با بیان این که این استان مهد فوتسال ایران است، گفت: اگر یک دهم میزان سرمایه گذاری برای صبا، برای ورزش فوتسال هزینه می شد، نماینده قم می توانست در باشگاه های آسیا حضور یابد.

ساير مطالب

پایان کار والیبالیست‌های قمی در لیگ جوانان کشور

سوهان محمدسیما قم مقابل آذرخش به برتری دست یافت

به این برد خانگی نیازداشتیم

قهرمانی تیم دومیدانی استان قم در مسابقات مدارس کشور

«مریم میرزاخانی» بازهم ایران را جهانی کرد

حضور تنیسور قمی در بازی‌های آسیایی قطعی شد

2 زمین بسکتبال خیابانی در قم راه اندازی می‌شود

استعدادیابی اولویت برنامه‌های توسعه کبدی در قم است

تیم بدمینتون بانوان قم در لیگ دسته اول کشور شرکت می‌کند

چشم شاکیان میلیاردی صبا به استاندار قم!

ورزشکاران قمی 429 مدال کشوری و بین المللی کسب کردند

انتقادات به عملکرد اداره کل ورزش و جوانان جای تعجب دارد

تشکیل مجمع خیرین ازدواج در قم

رئیس هیات کبدی قم:به دنبال کسب مدال مسابقات ساحلی هستیم

فصل جدید لیگ فوتسال نوجوانان استان قم آغاز شد

برترین‌های ووشوی بانوان قم معرفی شدند

همه چیز در مورد درگیری شدید ماهینی و لیدر سرشناس پرسپولیس

دختران ووشوکار قم در لیگ دسته اول کشور شرکت می‌کنند

اعزام وزنه‌برداران قمی به رقابت‌های نوجوانان کشور

3 هندبالیست قمی به اردوی تیم ملی هندبال بانوان فراخوانده شدند

حضور کشتی‌گیر قمی در بازی‌های آسیایی جاکارتا قطعی است

راه‌یابی پینگ پنگ باز قمی به جمع 8 نفر برتر نونهالان کشور

مراسم روز جهانی ووشو در قم برگزار می‌شود

تکواندوکار قمی نایب قهرمان مسابقات دانشجویان کشور شد

بدمینتون باز قمی به اردوی انتخابی غرب آسیا دعوت شد

تیم خلیج فارس قم در لیگ دسته اول بسکتبال شرکت می‌کند

آغاز ثبت نام نامزدهای ریاست هیئت‌های اسکواش و روستایی قم

آغاز رقابت کمانداران قمی در لیگ تیراندازی با کمان کشور

نماینده فوتسال قم در بازی تشریفاتی مغلوب شد

ورود به لیگ برتر هدف کبدی کاران بانوی قم است

6 نماینده از قم در مسابقات آسیایی جاکارتا حضور دارند

کسب 9 مدال دو و میدانی کاران قم در لیگ پیشتازان و نونهالان

ثبت 2 پیروزی و 3 شکست در کارنامه دختران والیبالیست قم

نفرات برتر دوچرخه سواری بانوان قم مشخص شدند

عدم استقبال بانوان کارمند از ورزش

آخرین فرصت دو و میدانی کاران قمی برای کسب سهمیه جاکارتا

برترین‌های کونگ فوی بانوان استان قم مشخص شدند

برخی افراد حرفه ای فکر نمی کنند

مسابقات تیراندازی ویژه خبرنگاران قم برگزار می شود

رئیس هیات: ژیمناستیک قم به جایگاه والای خودباز می گردد

کارگاه بدنسازی رشته‌های رزمی برای اولین بار در قم برگزار می‌شود

دختران جودوکار قمی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‌شوند

آغاز رقابت کمانداران قمی در فصل جدید لیگ تیراندازی با کمان

شروع ناامید کننده نمایندگان فوتسال قم در مشهد و ساری

نداشتن زمین گلف، قم را از میزبانی سوپر لیگ محروم کرد

سه کشتی گیر قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

توسعه بوستان های بانوان در قم با کندی پیش می رود

تغییر کاربری مسکونی به ورزشی باید از عوارض معاف شود

هنوز وعده‌های شهرداری برای ورزش بانوان در قم محقق نشده است

توسعه ورزش همگانی یک مدیریت همگانی می طلبد

سرانه فضای ورزشی در قم 50 سانتی‌متر است

تدوین سند تحول ورزش‌های همگانی بر مبنای منویات مقام معظم رهبری

انتخاب قم به عنوان مرکز آزمایشی طرح سند تحول ورزشهای همگانی

بانک ها مشوق لازم برای گسترش ورزشهای همگانی را ایجاد کنند

اعزام دو و میدانی کاران دختر قم به مسابقات کشوری

لیگ ورزش های رزمی قم دارای ویژگی های منحصر به فرد است

حضور موفق تیم «کارن قم» در هفته اول لیگ‌های کاتای پایه کشور

دعوت از 15 اسکیت باز قمی به تیم های ملی اسکیت هاکی و اینلاین

تمرینات تیم «سوهان محمد سیما» تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

سرنوشت تیم جوانان قم درلیگ برتر مبهم است

اعزام کبدی کاران دختر و پسر قمی به 3 رویداد کشوری

تیم فوتسال «سوهان محمد سیمای قم» برابر «سن ایچ ساوه» متوقف شد

کادر فنی نماینده قم در لیگ دسته اول فوتسال تغییر کرد

مسابقات تنیس روی میز نونهالان دختر کشور در قم پایان یافت

حضور دو رزشکار قمی در پاراالمپیک 2020 توکیو قطعی شد

آشفته بازار صبا

کسب مدال برنز پومسه روی قمی در لیگ برتر کشور

تیم فوتسال سیمای قم به مصاف سن ایچ ساوه می رود

تیم تهران با پیروزی بر فارس قهرمان مسابقات نونهالان کشور شد

حضور 3 تیم ورزشی دانش آموزی قم در المپیاد متوسطه اول تبریز

مسابقات قهرمانی تنیس روی میز نونهالان در قم آغاز شد

حریفان تیم الماس شهر در لیگ دسته اول فوتسال مشخص شدند

قهرمانی والیبالیست قمی در مسابقات جهانی والیبال نشسته هلند

مسابقات تنیس روی میز نونهالان پسر کشور در قم گشایش یافت

دونده قمی باز هم رکورد ایران را ارتقا داد

رکوردشکنی دومیدانی کار قمی در مسابقات بین‌المللی بلاروس

وزنه برداران برتر نونهال و نوجوان قم تجلیل شدند

مسئولان مشکلات مالیاتی باشگاه های ورزشی را برطرف کنند

3 بازیکن صبای قم به تیم‌های دسته اولی پیوستند

نماینده فوتسال قم همچنان روی خط تساوی است

کسب 12مدال کشوری توسط کاراته کاران استان قم

هفته نخست لیگ انفرادی کیک بوکسینگ قم برگزار شد

پینگ پنگ بازان نونهال قمی مقام سوم کشور را کسب کردند

قعرنشینی تیم قم در لیگ دسته اول بیس بال کشور

کشتی گیر قمی نائب قهرمان آسیا شد

تیم کیمیا فرآیند قم از لیگ دسته دو انصراف نداده است

رئیس هیات ورزش همگانی استان قم مشخص شد

کمانداران برتر استان قم معرفی شدند

دختران والیبالیست قم در جایگاه چهارم کشور قرار گرفتند

رئیس جدید هیئت ورزش همگانی قم انتخاب شد

قم مروج ورزش پهلوانی درجهان می شود

کسب 7 مدال توسط دختران رزمی کار قم در مسابقات کشوری

اولین مدال تاریخ کشتی زنان قم کسب شد

تیم فوتسال الماس شهر قم به دیدار مقاومت تهران می‌رود

هفت بانوی قمی عضو تیم ملی کیک بوکسینگ شدند

نماینده هندبال قم برابر سپاهان اصفهان به پیروزی رسید

تکواندوکاران برتر وزن‌های فرد مشخص شدند

نماینده قم از حضور در لیگ برتر هندبال بانوان کناره گیری کرد

تیم‌های سوهان محمد سیمای قم و گیتی پسند به تساوی رسیدند

مسابقات تکواندوی نونهالان پسر کشور در قم پایان یافت

تساوی محمد سیما و گیتی پسند در قم

استان قم ظرفیت توسعه تکواندو و رشته‌های رزمی را دارد

حامیان ورزش تکواندو در قم تقدیر شدند

کاتای قم حرف اول را در کشور می زند

سالم سازی بدنسازی درگرو نگاه علمی است

تیم‌های لیگ برتری برای رسیدن به شرایط ایده آل به زمان نیاز دارند

مربی قمی سرپرست تیم ملی کریکت بانوان شد

لیگ‌های فوتبال نوجوانان و جوانان قم با 11 تیم برگزار می‌شود

رقابت‌های قهرمانی بولینگ در قم برگزار شد

مسابقات کاراته سبک وادوریو کشور در قم پایان یافت

تیم پرشین قم قهرمان مسابقات انلاین هاکی کشور شد

هفت باشگاه سوارکاری در قم فعال است

قم میزبان مسابقات بوکس انتخابی منطقه یک کشور شد

فرنگی کار قمی در مسابقات بین المللی گرجستان روی تشک می‌رود

کسب 5 مدال توسط جودوکاران قمی در مسابقات پیشکسوتان کشور

25 مسجد قم دارای میز استاندارد تنیس روی میز است

دو و میدانی کاران قمی امروز در انتخابی المپیک روی پیست می‌روند

حضور 22 استان در مسابقات بسکتبال 3 نفره کشور

قم میزبان مسابقات تکواندوی نونهالان ایران شد

حضور دو ورزشکار قمی در مسابقات تیم ملی در باکو

تکلیف تیم صبا هر چه زودتر مشخص شود

قم میزبان مسابقات بسکتبال 3 نفره کشور شد

تلاش برای حضور نماینده قم در لیگ دسته اول بسکتبال

تمرینات تیم فوتسال «الماس شهر قم» از یکشنبه آغاز می‌شود

کاراته کاهای جوان قمی موفق به کسب 3 مدال شدند

تیم فوتسال «سوهان محمد سیما قم» از سد «شهروند ساری» عبور کرد

دوره بازآموزی و دانش افزایی داوران فوتبال قم برگزار شد

فدراسیون ها و مسئولان ورزشی برای عمومی کردن ورزش تلاش کنند

حضور 5 ورزشکار قمی در مسابقات پاراآسیایی

ابهام در حضور تیم هدف پویان قم در لیگ برتر هندبال

دو و میدانی کار رکورد دار ایران عازم قزاقستان می‌شود

«وحید غیاثی» هدایت تیم فوتسال الماس شهر را بر عهده گرفت

غیاثی سرمربی تیم فوتسال قم شد

حضور نماینده قم در لیگ تیراندازی با کمان مردان کشور

«الماس شهر» نماینده قم در لیگ دسته اول فوتسال شد

قضاوت داور بدمینتون قم در رقابت‌های آسیایی جاکاراتا

90درصد مدالهای بین المللی قم توسط کاراته کاران کسب می شود

از پیراهن تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم رونمایی شد

درجام رمضان قم ،استعدادهای جدید فوتسال کشف شد

«امیر مهدی‌زاده» مسافر مسابقات کاراته قهرمانی آسیا شد

هیچ تعهدی در قبال تیم صبا نداریم

برترین‌های مسابقات ووشوی بانوان قم مشخص شدند

مربی قمی به تیم ملی جودوی بانوان کشور دعوت شد

مربی جودوی بانوان قم مربی تیم ملی ایران شد

تیراندازان قم همواره جزو ورزشکاران برتر کشور هستند

کادرفنی تیم فوتسال سوهان قم مشخص شد

دو ورزشکار قمی کاندیدای حضور در المپیک 2018 آرژانتین هستند

شاخصه های حرفه ای کشتی قم 10 درصد ارتقا یافت

ستاره کاراته قم طلایی شد

شاخصه های تکواندو قم رشد صد درصدی داشته است