آخرين مطالب

مراجع عظام

صحبت های سرپرست پرسپولیس درباره محرومیت از آسیا

عصر قم - سرپرست باشگاه پرسپولیس با توجه به حواشی اخیر این تیم و خصوصا ماجرای مربوط به احتمال کنار گذاشتن این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا به واسطه بدهی به گفتگو پرداخت

چاقوکشی در تمرین پرسپولیس !!

عصر قم - شرایط تمرین دیروز پرسپولیس به طرز عجیبی متشنج شده است و حتی چاقوکشی نیز اتفاق افتاد

خدمات اجتماعی روحانیت به جامعه معرفی شود

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه باید حوزه‌های علمیه و خدمات اجتماعی روحانیت به جامعه معرفی شود گفت: از ظرفیت صداوسیما در زمینه تحقق این امر می‌توان استفاده کرد.

رفتارهای غیرمتعارف آمریکا با تحلیل برای مردم بیان شود

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: اگر رفتارهای غیرمتعارف آمریکا بیشتر و با تحلیل برای مردم بیان شود آن وقت عده‌ای بلند نمی‌شوند و نامه نمی‌نویسند که برویم با ترامپ مذاکره کنیم.

بهترین راه شناخت امام علی(ع) آیات قرآن است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: امام علی(ع) را می‌توان از طریق آیات قرآن شناخت و این بهترین راه شناخت عظمت شخصیت امیرالمؤمنین(ع) است.

مفسران اساس قرآن را با تفسیر تحکیم کنند

قم آنلاین - قم - آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید، نفوذ ناپذیری را از ویژگی های قرآن کریم دانست و گفت: مفسران قرآن اساس این کتاب الهی را با تفسیر تحکیم کنند.

آمریکا با خروج از برجام دیگر هیچ اعتباری ندارد

قم آنلاین - قم- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: آمریکا با نقض برجام ثابت کرد که عقل درستی در کار مسئولان آن نیست و این کشور دیگر هیچ اعتباری ندارد که با آنها دوباره مذاکره کنیم.

موضع آیت الله سبحانی در خصوص فیلترینگ تلگرام/آزادی در چارچوب سلامت جسم و روح انسان معنا دارد

قم آنلاین - آیت الله سبحانی با بیان اینکه قوه قضائیه تلگرام را عامل افزایش جرم‌ و جنایات عنوان کرده است، تصریح کرد: برخی می‌گویند چرا تلگرام را ...

مستضعفان در جامعه مورد توجه بیشتری قرار بگیرند

قم آنلاین - قم - آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید گفت: کمک به فقرا بسیار مهم است و محرومان و مستضعفان باید از همه قشرهای جامعه بیشتر مورد توجه باشند.

ارتباط ایران و مصر با حفظ منافع متقابل تقویت شود

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید گفت: جمهوری اسلامی ایران باید با تمام کشورهای اسلامی بخصوص مصر با حفظ منافع و عزّت خود، تعامل داشته باشد و مردم بتوانند به راحتی به آنجا سفر کنند.

حمله دولتهای جنایتکار به سوریه براساس قانون جنگل بود

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: تفاوت حمله سه دولت جنایت پیشه به سوریه که بدون اجازه از هیچ مقام و مرجعی صورت گرفت با قانون جنگل چیست؟ در جنگل هم هر کس زور دارد به دیگری حمله می کند.

طلاب باید حلال و حرام‌های اخلاقی را مراعات کنند

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه پیامبر(ص) علت بعثت خودشان را توجه به اصول اخلاقی عنوان کردند، گفت: طلاب باید حلال و حرام‌های اخلاقی را مراعات کنند.

پیشرفت مناسب کارها در گرو نیت خالصانه است

قم آنلاین - آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار با استاندار قم، پیشرفت مناسب کارها را در گرو نیت خالصانه مسؤلان دانست. به گزارش به ...

انتقاد آیت الله سبحانی از آمار بالای کشته و مجروحان سفرهای نوروزی

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با انتقاد از آمار بالای کشته و مجروحان در تصادف‌های سفرهای نوروزی، گفت: با این وضعیت، صدا و سیما نباید مردم را به سفر در این ایام تشویق کند.

برخورد با بی‌حجابی وظیفه حکومت اسلامی است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با رد دیدگاه یکی از نویسندگان در مورد حجاب، تأکید کرد: برخورد با بی‌حجابی وظیفه حکومت اسلامی است.

انتقاد از اظهار نظر افراد غیرمجتهد درباره حجاب

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه حجاب واجب الهی است، گفت: افراد غیرمجتهد نباید درباره حجاب که جزو مسلمات دین است اظهار نظر کنند.

بستری برای جوانان جویای کار از سوی کمیته امداد امام فراهم شود

قم آنلاین - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) جایگاه امید مردم و جوانان برای اشتغال است و باید سعی کرد ابزار و بستری برای جوانان جویای کار از سوی این کمیته در جامعه فراهم شود.

کارهایتان را به اذن و کمک حضرت حجت(عج) انجام دهید

قم آنلاین - آیت‌الله جوادی آملی با انتقاد از عملکرد آمریکا در منطقه گفت: همین که عراق مقداری آرام شد؛ داعش را به همسایگان شرقی ما بردند. البته برای ما فرقی نمی‌کند، اینها هم همسایه‌ ماهستند.

آیت الله مکارم شیرازی: عده ای می خواهند محرمات را مجاز کنند

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به مباحث پیش آمده در مورد اجباری بودن یا نبودن حجاب، گفت: عده ای آگاهانه و عده ای ناآگاهانه ابزار دست دیگران شده اند و می خواهند محرمات دین اسلام را یکی پس از دیگری در جامعه مجاز کنند.

آیت الله مکارم شیرازی: مسئولان مراقب عرفان های کاذب باشند

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: مسئولان مراقب عرفان های کاذب باشند، بارها گفته‌ ایم عرفان‌های کاذب سر از مسائل خطرناک دینی و اجتماعی و اخلاقی در می‌آورند که یک نمونه ‌اش همین حادثه دردناک تهران بود.

آیت الله مکارم شیرازی: مجالس فاطمیه، تنها به ذکر مصائب محدود نشود

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: مجالس ایام فاطمیه با عظمت برگزار شد، اما نباید در این مجالس، تنها به ذکر مصائب وارد شده به حضرت فاطمه زهرا(س) پرداخت.

تبلیغ دین بالاترین وظیفه روحانیون است/ تأکید بر اصلاح فضای مجازی

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه طبق نظر امام راحل هیچ وظیفه و تکلیفی برای روحانیون بالاتر از تبلیغ نیست، گفت: محتوای منابر تبلیغی باید برگرفته از قرآن و حدیث باشد.

وحدت حاصل از راهپیمایی 22 بهمن را حفظ کنیم

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اگر وحدتی که در مسئله راهپیمایی حاصل شد را حفظ کنیم ضرر نخواهیم کرد، گفت: متأسفانه برخی به دنبال شعارهای تبلیغاتی آینده هستند.

باید قدردان این مردم باشیم

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی با بیان اینکه الحمدلله راهپیمایی 22 بهمن با آبرومندی تمام برگزار شد، ...

بزرگ‌ترین تکلیف طلاب تحقیق و تحصیل است

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان، بزرگ‌ترین تکلیف برای طلاب را درس خواندن و تحقیق و تحصیل دانست و گفت: مدیریت حوزه باید جلوی تعطیلات غیر ضروری طلاب را بگیرد.

آیت الله مکارم شیرازی: مسئولان و مردم برای داخلی سازی فضای مجازی همت کنند

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، گفت: همه به این نتیجه رسیده اند که فضای مجازی خارجی ماری در آستین است، بنابراین لازم است مسئولان و مردم برای داخلی سازی آن همت کنند.

طلاب از برنامه های جناحی پرهیز کنند

قم آنلاین - آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که فضلا می توانند در مسائل سیاسی عام در تقویت نظام اسلامی نقش داشته باشند، اظهار داشت: ولی طلاب از ...

فضای مجازی باید مورد بررسی فقهی قرار بگیرد

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: مسأله فضاهای مجازی باید به‌عنوان یکی از مسائل مستحدثه در فقه حوزوی ما وارد شود و از جهات شرعی و فقهی کاملا مورد بررسی قرار بگیرد تا به روشن ساختن افکار جامعه کمک کند.

تفریح باید سازنده فکر و ایمان باشد

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان تأکید کرد: تفریح باید سازنده فکر و ایمان باشد نه اینکه فقط موجب گذران وقت شود.

مسولان هرچه سریعتر علت حادثه را پیگیری کنند

قم آنلاین - آیت الله نوری همدانی در پیامی ضمن تسلیت جانباختن جمعی از فرزندان ایران در حادثه کشتی نفتکش خواستار پیگیری علت حادثه شد. بسم الله ...

تاکید مراجع تقلید بر اهتمام جدی مسئولان به تحقق مطالبات و دغدغه های معیشتی مردم

قم آنلاین - قم- نمایندگان وزیر کشور با سفر به شهر مقدس قم با حضرات آیات عظام صافی گلپایگانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی،سبحانی وعلوی گرگانی و حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی درایران دیدار و گفت و گو کردند.

مردم انقلاب را مانند چشم خود دوست دارند

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه دشمنان طوری وانمود می‌کنند که مردم با نظام مشکل دارند، گفت: مردم با نظام و انقلاب مشکل ندارند، مردم انقلاب را مانند چشم خود دوست دارند.

آیت الله نوری همدانی:مسئولان دربودجه 97 منافع مردم بویژه فقرا را مدنظر قرار دهند

قم آنلاین - قم- آیت الله حسین نوری همدانی ازمراجع تقلید گفت: این روزها لایحه بودجه سال 97 درمجلس شورای اسلامی در حال بررسی است لذا دراین راستا مسئولان باید آنچه را که به نفع مردم بویژه فقرای جامعه است مدنظر قرار دهند.

اخلاق و شئون طلبگی حفظ شود

قم آنلاین - آیت الله سبحانی با تصریح بر اینکه حفظ شئون لازم است، افزود: مبادا به خاطر اینکه در جامعه چنین و چنان می گویند کاری دو شأن طلبگی انجام ...

غذای بی‌شبهه هیچ جا پیدا نمی‌شود

قم آنلاین - آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به گردش پول مردم در بانکها گفت که بر این اساس غذای بدون شبهه هیچ جا پیدا نمی‌شود.

آیت الله مکارم شیرازی: آمریکا و طرفدارانش گرفتار رسوایی تازه ای می شوند

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در بیانیه ای ضمن محکومیت طرح انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس آورده است: مخالفان آمریکا و طرفدارانش در این فتنه بسیار بیشتر از فتنه های سابق هستند و به یقین در اینجا هم گرفتار شکست و رسوایی تازه‌ای خواهند شد.

آیت الله نوری همدانی: اتحاد جبهه مقاومت منجربه پیروزی بر داعش شد

قم آنلاین - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با صدور پیامی به مناسبت نابودی داعش آورده است: کسانی که امروز در راه ایجاد و تقویت داعش گام برداشتند، الحمدالله همه شان شکست خورده اند و پیروزی بر داعش در نتیجه اتحاد و وحدت جبهه مقاومت حاصل شد.

عربستان پایگاه آمریکا در منطقه است/ تأکید بر توجه به معیشت مردم

قم آنلاین - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه نباید به ظالم اعتماد کنیم، گفت: دشمن اصلی ما آمریکا است که پایگاه‌هایی چون عربستان سعودی در منطقه و صهیونیست‌ها را علم کرده است.

آغاز مجدد دروس مراجع از اول آذرماه

قم آنلاین - پس از تعطیلی 15روزه همزمان با ایام اربعین حسینی، دروس مراجع تقلید از اول آذرماه پیگیری خواهد شد

مراسم ترحیم همشیره آیت الله سبحانی در قم برگزار شد

قم آنلاین - مراسم گرامیداشت ترحیم همشیره مکرمه آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید، با حضور شخصیت های برجسته مذهبی و سیاسی، مسئولان و قشرهای مختلف مردم در دفتر این مرجع عالیقدر در قم برگزار شد.

احترام به قوانین کشور عراق از سوی زائران اربعین حسینی لازم است

قم آنلاین - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: احترام به قوانین کشور عراق از سوی زائران لازم است و هیچ کس نباید به فکر خود راه دهد که بدون روادید به زیارت برود.

استقلال حوزه های علمیه باید حفظ شود/ تاکید بر تقویت حوزه های شهرستانها

قم آنلاین - آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید گفت: از امتیازهای مهم حوزه‌های علمیه، استقلال آنها در طول تاریخ بوده که باید این امتیاز حفظ شود تا بتواند در سایه استقلال، وظایف اصلی خود را انجام دهد.

آیت الله علوی گرگانی: جمهوری اسلامی در مقابل ظلم به مظلوم، بی تفاوت نیست

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌گویند چرا ایران طرفدار فلسطین است، به آنها پاسخ می دهیم که نظام اسلامی طرفدار مظلومان عالم است و در برابر ظلم به مظلومان بی تفاوت نیست.

آیت الله جوادی آملی: طب سنتی باید به معنای دقیق کلمه علمی شود

قم آنلاین - قم- ایرنا- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: طب سنتی باید به معنای دقیق کلمه علمی شود و صرف این که فلان گیاه برای درمان فلان بیماری است کافی نیست؛ باید بدانیم تا مطلبی صد در صد علمی نباشد دینی نیز نخواهد بود.

دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای ابدی انسان باشد

قم آنلاین - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه دانشگاه وقتی اسلامی می‌شود که دانش اسلامی باشد، گفت: اگر دانش توحیدی باشد و انسان بفهمد که موجودی ابدی است دانشگاه اسلامی می‌شود.

ساير مطالب

آیت الله سبحانی:هزینه های تحصیل در دانشگاه آزاد کمتر شود

آیت الله مکارم شیرازی:غربی ها در نشر علوم انسانی شیطنت می کنند

آیت الله مکارم شیرازی:انسجام مردم مهمترین عامل عبور از توطئه های دشمنان است

هرگونه عملی که باعث انقراض حیوانات شود، جایز نیست

آیت الله سبحانی: حوزه های علمیه باید فقیه و مفسر تربیت کنند

آیت‌الله سبحانی:حوزه علمیه باید فقیه و مفسر تربیت كند

آیت الله نوری همدانی: نباید اسراییل جدید در منطقه شکل بگیرد

آیت الله سبحانی: کسی حق تکذیب علم طب نوین را ندارد

گردهمایی مدیران مراکز حوزوی تحت اشراف آیت الله مکارم برگزار شد

آمریکا ناامن‌ترین کشور جهان است/عزاداری ها با شکوه و امنیت برگزار شد

مسئولیت مسئولان نظام در شرایط کنونی کمتر از مجاهدان صدر اسلام نیست/فداکاری قهرمانانه از درس های نهضت حسینی

تسلیت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به بیت آیت الله غروی

آيت الله سبحاني: خطيبان در ايام محرم از منابع صحيح استفاده کنند

آيت الله مکارم شيرازي:تعبيرهاي موهن نبايد در مداحي ها استفاده شود

آيت الله مکارم شيرازي: کار وکلاي حقوقدان بايد منطبق با احکام اسلامي باشد

مردم بايد با حقيقت غدير آشنا شوند/ حلقه وحدت بين سني و شيعه

بحارالانوار با زبان جديدتري به مردم ارائه شود

مراسم هفتمين روز درگذشت آيت الله شاه آبادي در قم برگزار شد

تاکيد مراجع تقليد بر توجه جدي دولت به حل معيشت مردم و ايجاد اشتغال

تاکيد مراجع تقليد بر تعامل وزارت ارشاد با حوزه علميه و بهره گيري از مراکز پژوهشي براي تبيين فرهنگ ناب محمدي

تاکيد آيت الله سبحاني بر ضرورت جمع آوري آثار هنري مربوط به واقعه غدير

افتتاح دفتر آيت الله مکارم شيرازي در مدينه منوّره و مکه مکرّمه

آيت ‌الله نوري همداني: از فرصت فضاي مجازي براي معرفي اسلام استفاده شود

خدمات دولت به مردم در هفته ي دولت معرفي شوند

داعش با هدف ايران هراسي و شيعه هراسي شکل گرفت

افتتاح دفتر آيت الله مکارم شيرازي در مدينه منوّره و مکه مکرّمه

عضو مجلس خبرگان: آيت الله بروجردي ذهنيتي"برش دهنده" و "تاريخ فهم" داشت

رشادت‌هاي مردم غيور عراق در مقابله با داعش شايسته‌ تقدير است

برپايي آئين عزاداري و پياده‌روي آيت‌الله وحيدخراساني در روز شهادت امام صادق(ع)

پاسخ مستند آيت الله مکارم شيرازي به شيخ الأزهر

شرط بندي درپرداخت هزينه سالن ورزشي، حرام است

پاسخ آيت الله مکارم شيرازي درباره حريم خصوصي داخل خودرو

حريم خصوصي محدود به رعايت قوانين اجتماعي و ضوابط شرعي است

نيروي انتظامي از وظايف خود کوتاه نيايد/ نسبت به حجاب حساس باشيد

سالگرد ارتحال آيت الله بروجردي برگزار مي‌شود

«8 شوال» روز عزاي عالم اسلام است

پيروزي‌ مردم عراق در موصل براي همه مسلمانان غرور و عزت آفريد

آيت الله بيات زنجاني: توهين به رئيس جمهوري عقلاني نيست

آيت الله جوادي آملي: شرکت در راهپيمايي روز قدس امنيت داخلي را حفظ مي کند

قدرداني آيت الله صافي گلپايگاني از اقدام عزتمندانه سپاه پاسداران

کسي نبايد دموکراسي را ميراث امام علي(ع) بداند

حضور استاندار قم در ضيافت افطاري افراد تحت پوشش بهزيستي

مديريت کشور محدود به يک جناح نباشد

آيت الله مکارم شيرازي:نفرت ملت ايران نسبت به آمريکا، از هر زماني بيشتر است

حکم شرعي استفاده از اسپري در ماه رمضان و اختلاف نظر پزشکان در مورد روزه گرفتن بيمار

علت صلح امام حسن(ع) با مطالعه اوضاع سياسي زمان حضرت روشن مي شود

اعزام 110 استاد تفسير در ماه رمضان به سراسر کشور

تاکيد مراجع تقليد بر تداوم رابطه خوب دولت با حوزه علميه/تقدير روحاني از حمايت هاي آيات عظام

حاکمان بحرين تيشه به ريشه خود مي‌زنند

آيت الله سبحاني: وهابيون در فهم مساله شرک، کفر و ايمان مشکل دارند

دولت تمام تلاش خود را براي کاستن از فقر، گسترش توليد و اشتغال بکار گرفته است

آيت الله نوري همداني: خواهان آزادي بي قيد و شرط شيخ عيسي قاسم هستيم

آيت الله مکارم شيرازي: دشمنان به دنبال نفوذ تدريجي در جامعه اسلامي هستند

جايگاه کعبه براي زائران به درستي تبيين شود/ حفظ عزت در حج

آخرين مناظره انتخاباتي با شأن و اخلاق اسلامي تطابق نداشت

دفتر آيت الله جوادي آملي حمايت ايشان از کانديداي خاص را رد کرد

دادن وعده هاي دروغين، گناه کبيره و حرام است/نبايد براي چهار روز حکومت دست به دروغ و تهمت زد

پاسداران در عمل به تکليف و وظيفه خود اهتمام لازم را داشته باشند

جريان هاي سياسي در انتخابات مناظره هاي خود را با محبت و دوستي برگزار کند

خداوند بهترين پيوند خود را با خلق در سايه قرآن و عترت حفظ کرده است

طرح تحول نظام سلامت بايد استمرار داشته باشد

حفظ مرزها از نفوذ دشمنان مشکل‌ترين کار در عرصه جهاد است

معيشت مردم با تدبير دقيق ارتقا يابد

معيشت مردم با تدبير دقيق ارتقا يابد

هدف رهبري از اقتصاد مقاومتي خودکفايي و استقلال کشور است

آيت الله مکارم شيرازي: روند فعلي ثبت نام رياست جمهوري موجب آبروريزي نظام است

مردم باحضور حماسي خود در انتخابات، پشتيبان نظام باشند

پاسخ آيت الله مکارم شيرازي به شايعه‌اي درباره نامزدهاي انتخابات

مشکل پارکينگ در قم حل شود/ قم آبروي نظام است

آيت الله باريک بين، سال ها به تقويت مباني انقلاب مشغول بود

فتواي آيت الله شبيري زنجاني در مورد آسيب رساندن به محيط ‌زيست

تاکيد مراجع تقليد و علما در قم بر تحقق مولفه هاي اقتصاد مقاومتي و خدمت هرچه بيشتر به مردم

مسئولان كشور در برگزاري انتخابات امانت دار باشند

آيت الله علوي گرگاني: صيانت از خون پاک شهيدان مدافع حرم، وظيفه همگاني است

آيت الله مکارم شيرازي: خريد و فروش مواد محترقه حرام است

حل مشکل قاچاق نيازمند کار فرهنگي است/ گوش بانک‌ها بدهکار کسي نيست

آيت الله مکارم شيرازي: آمريکا به دنبال خاک و خون کشيدن خاورميانه است

مبلغان ديني به علم روانشناسي مسلط شوند

آيت الله صافي از مفتي لبنان در خصوص نپذيرفتن خانم بي حجاب فرانسوي تقدير کرد

طلبه ها قدر امکاناتي را که در اختيار دارند بدانند/ زمان قديم درس در مقبره ها برگزار مي شد

آيت الله مکارم شيرازي: علما خطر فضاي مجازي را به جوانان هشدار دهند

آيت الله مکارم شيرازي: به سوء استفاده هاي مالي خارج از تشريفات قانوني رسيدگي شود

لزوم گسترش مباحث معقول و کلام در حوزه

آيت الله جوادي آملي: مردم اقتصاد اسلامي مي خواهند

آيت الله مکارم شيرازي: از جدايي ميان مذاهب اسلامي اجتناب شود

راهپيمايي 22 بهمن باعث شکست نقشه‌هاي استکبار مي‌شود

دعوت مراجع عظام تقليد از مردم براي نمايش انسجام ملي در راهپيمايي باشکوه 22 بهمن ماه

فرهنگ حفاظت و پاسداري از محيط زيست بايد در جامعه ترويج شود

براي حفظ محيط زيست بايد فرهنگ دين و معرفت نفس در جامعه ترويج شود

بدعهدي آمريکا بايد به صورت گسترده در دنيا اطلاع رساني شود/تشکر از تلاش هاي سازمان انرژي اتمي

آيت الله جوادي آملي:روحانيت نه بيراهه مي رود نه راه کسي را مي بندد

سيستم بانکداري بايد اسلامي شود/ نبايد محتاج ديگر کشورها باشيم

جان‌فشاني آتش‌نشانان غمي بزرگ بر ملت ايران وارد کرد

فرهنگ مهدويت در جامعه ترويج شود

طلاب نخبه و مستعد شناسايي و حمايت شوند/ امروز حوزه نيازمند عقلانيت، مديريت و فهم «سيد مرتضي» است

آثار فاخر فرهنگي و ديني در اختيار همه مردم جهان قرار گيرد

مطالبي که جامعه را آلوده نمي کند در فضاي اينترنتي ارائه شود

هنر بايد بوي ابديت بدهد/ سينما بهترين راه تبليغ معارف الهي است

آيت الله سبحاني: طلبه ها با درس خواندن نظام اسلامي را حفظ کنند

آيت الله مکارم شيرازي: نهادها در رسيدگي به پرونده هاي فساد مالي متحد عمل کنند

برگزاري جشن ميلاد امام حسن عسکري (ع) درقم با حضور مراجع عظام تقليد

اسلام ديني عقلاني و خالي از مسايل خرافي است

آيت الله شرعي دلسوزانه و پيوسته در فکر پيشرفت انقلاب بود

آيت الله سبحاني: جامعه را عالمي نجات مي دهد که درد مردم را بفهمد

سياست حاکم بر جهان امروز منافقانه و مملو از دروغ و نفاق است

آيت‌الله‌ سبحاني:افراد در پاسخ به مسائل واقع‌بين باشند

پهناي باند بايد در اختيار شبکه داخلي قرار گيرد

دولت آماده اقدام متقابل در نقض برجام باشد

آيت الله نوري همداني: انگليس حق بدگويي عليه ملت ايران ندارد

آيت الله مکارم شيرازي: عده اي مي خواستند حقيقت جمکران را دستخوش انحراف کنند

مُهر آيت الله موسوي اردبيلي شکسته شد

مراسم بزرگداشت مرحوم آيت الله موسوي اردبيلي در قم برگزار شد

جامعه اسلامي از نظر علم و دانش بايد بي نياز باشد

آيت الله سبحاني: دو قطبي کردن جامعه عامل تفرقه است

آيت الله مکارم شيرازي: اوقاف در خدمت مسائل ديني باشد

آيت‌الله سبحاني:اسلام دين جنگ نيست/ نهي شديد قرآن از ولايت کفار بر مومنان

مردم قم بايد به برپايي موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) افتخار کنند

انتخابات آمريکا رسوايي دموکراسي غربي است/ هدايت داعش به سوريه

حمله آل سعود به يمن جز جنون نااميدي نام ديگري ندارد

تأکيد بر حل مشکلات معيشتي مردم و نگراني از وضعيت فرهنگي کشور

برخي اساتيد حوزه علميه قم: قمه زني وهن مکتب اهل بيت (ع) است

تشکر رهبر کاتوليک هاي جهان از آيت الله مکارم شيرازي

انتقاد آيت الله مکارم شيرازي از اجراي کنسرت در قم

پيام آيت الله سبحاني به کنگره شهداي روحاني مدافع حرم

آيت الله شبيري زنجاني: برقراري امنيت کامل در ايران، جاي شکرگزاري دارد

آيت الله نوري همداني: تفکر و جريان هاي انقلابي در حوزه ها حاکم باشد

هيچ زباني قادر به وصف علي(ع) نيست

آيت الله فاضل لنکراني: جامعه امروز به طلاب نظريه پرداز نياز دارد

برگزاري کنگره حضرت آمنه(س) نشان دهنده جايگاه زن در اسلام است

لکه ننگ حادثه شوم منا با هيچ آبي از دامان آل سعود پاک نمي شود

آيت الله مکارم شيرازي: وهابيت بزرگترين خطر براي اسلام و بشريت است

ابراز رضايت مراجع تقليد از تلاش دولت يازدهم در ديدار با نهاونديان

اقدامات خوبي در مجموعه دولت صورت گرفته است

ديدار نهاونديان با آيت‌الله مکارم شيرازي در قم

آيت الله مکارم شيرازي از مواضع رهبر کاتوليک هاي جهان تقدير کرد

آيت الله مکارم شيرازي:طلاب بايد به مسائل روز و پاسخ به شبهات آشنا باشند

شجاعت در تداوم راه حق از مهمترين درس هاي زندگي حضرت علي (ع) است

آيت الله مكارم شيرازي: آستان قدس رضوي برنامه هاي فرهنگي و اخلاقي را گسترش دهد

دفتر آيت الله مکارم شيرازي: تحريم سود بانکي توسط اين مرجع تقليد کذب محض است

مسئولان براي اين شهر اهميت ويژه اي قائل شوند

بسياري از آداب و رسوم پيشنيان خوب است

حضور گسترده مراجع و علما در انتخابات

انتخابات آبروي نظام اسلامي است

اتحاد و همبستگي مردم باعث پيشرفت نظام شد

دنياي امروز آماده شنيدن و پذيرفتن حرف هاي منطقي و روشن اسلام است

خالي شدن شهرستان ها از حضور روحانيان تهديدي جدي است

آيت الله نوري همداني: خويشاوندي نبايد معياري براي گزينش افراد باشد

آيت‌الله مکارم‌شيرازي:دشمنان نقشه هاي خطرناکي براي عراق و سوريه دارند

آيت الله مکارم شيرازي: قطع ارتباط برخي دولت هاي وابسته تاثيري در روحيه ملت ايران ندارد

آيت الله سبحاني: طلبه ها و روحانيان از دوران جواني بايد دست به قلم باشند