آخرين مطالب

اقتصادي

پرداخت تسهیلات رونق تولید در بخش نوسازی تقویت می شود

قم آنلاین - قم – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، گفت: در سال جاری با افزایش آمادگی مسئولان دستگاه های اجرایی و بانک های استان، روند پرداخت تسهیلات رونق تولید در همه بخش ها به ویژه در حوزه بازسازی و نوسازی تجهیزات و ماشین آلات واحدهای صنعتی، سرعت بیشتری خواهد یافت.

پرداخت تسهیلات رونق تولید مبنای عملکرد بانک های قم است

قم آنلاین - قم - سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قم روز یکشنبه با حضور معاون اقتصادی استاندار و مسئولان استان در تالار امام رضا (ع) فرمانداری برگزار و در آن بر ملاک قرار گرفتن روند پرداخت تسهیلات رونق تولید برای ارزیابی عملکرد بانک ها و مسئولان تاکید شد.

حمایت از کالای ایرانی تقویت فرهنگ خودباوری است

قم آنلاین - قم- رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان«حمایت از کالای ایرانی» گفت: استفاده از کالای داخلی تنها یک مساله اقتصادی نیست بلکه مساله فرهنگی با تقویت فرهنگ خودباوری درجامعه است.

25 نوع ماده معدنی در قم استخراج می شود

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در قم 25 نوع ماده معدنی قابل استخراج وجود دارد که برخی از آن ها همچون لیتیوم، طلا و منگنز جزو عناصر راهبردی و مهم معدنی محسوب می شود.

استانداردسازی کالاهای تولید قم 25 درصد افزایش یافت

قم آنلاین - قم - استاندار قم با اشاره به رشد 25 درصدی استانداردسازی کالاهای تولیدی قم گفت: این مساله نشان دهنده حرکت رو به جلو برای کاهش وابستگی به کالاهای خارجی است.

حمایت از کالای ایرانی وظیفه دولت و مجلس است

قم آنلاین - قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث حمایت از کالای ایرانی هم مسئولیت دولت و هم مسئولیت مجلس شورای اسلامی سنگین تر از مردم است، باید این دو قوه از کالای ایرانی حمایت کنند.

تولیدکنندگان در خصوص صادرات سرمایه گذاری کنند

قم آنلاین - قم - معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تولیدکنندگان باید توجه داشته باشد که حوزه تقاضا در کشور بسته است و در خصوص صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر سرمایه گذاری کنند.

باید با همبستگی از کالای ایرانی حمایت کنیم

قم آنلاین - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه با بنر زدن و شعار دادن کاری پیش نمی‌رود، گفت: باید با همبستگی ملی از کالای ایرانی حمایت ...

4500 شغل در صنعت و کشاورزی قم ایجاد می شود

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ایجاد چهار هزار و 500 شغل در بخش های صنعت و کشاورزی طی سال جاری در این استان در دستور کار قرار دارد.

اتمام طرحها با پیشرفت 80 درصد در اولویت است

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم گفت: امسال اتمام طرح های عمرانی در استان که پیشرفت 80 درصدی دارند، در اولویت دستگاه های اجرایی است.

احساس امنیت برای سرمایه گذاران در قم ایجاد شود

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم گفت: یکی از راه های تحقق شعار امسال و ایجاد اشتغالزایی، استفاده از سرمایه بخش خصوصی است که در این راستا سرمایه گذار باید در استان احساس امنیت کند.

کاهش 40 درصدی اعتبارات عمرانی استان قم

قم آنلاین - روزنامه 19 دی قم در شماره روز دوشنبه 27 فروردین ماه گفت و گویی با عنوان «کاهش 40 درصدی اعتبارات عمرانی استان قم » را منتشر کرد.

سازمان نظارت برکیفیت کالای ایرانی تشکیل شود

قم آنلاین - قم- عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت تشکیل `سازمان مدیریت و نظارت بر تولید و کیفیت کالا`، گفت: ارائه تعریفی مناسب از نیازها و تقاضاهای اساسی در کشور، شناسایی تنوع کالاهای داخلی و آسیب شناسی کالاهای غیر کیفی داخلی از وظایف این سازمان باشد.

بدهی دولت به مرغداران قم تسویه شد

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اشاره به خسارت 850 میلیارد ریالی ناشی از شیوع آنفلوانزای مرغی سال گذشته در این استان گفت: تمام بدهی دولت به مرغداران قم تسویه شد.

6 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شد

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با بی سابقه خواندن رقم پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال 96 گفت: حدود 6 هزار و 750 میلیارد ریال در بخش صنعت و کشاورزی به واحدهای تولیدی این استان پرداخت شده است.

4300 حلقه چاه غیرمجاز درقم شناسایی شد

قم آنلاین - قم- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قم گفت: سال گذشته چهار هزار و 300 حلقه چاه دراین استان شناسایی شده که تخلیه آب، سالانه از آنها 25 میلیون متر مکعب بود.

تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی در قم حمایت می شوند

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: در راستای تحقق شعار امسال ، حمایت از واحدهای تولیدی ماشین آلات کشاورزی دراین استان برای توسعه کشاورزی نوین در دستور کار است.

استاندار: میزان پیشرفت برنامه های توسعه ای قم رصد شود

قم آنلاین - قم - استاندار قم با اشاره به چشم اندازهای اقتصادی مشخص شده قم برای قم در سال 97 گفت: باید میزان پیشرفت برنامه های توسعه ای استان به طور مستمر رصد و موانع موجود رفع شود.

مسئولان با سیاستگذاری جدید از کالای ایرانی حمایت کنند

قم آنلاین - قم- استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به نامگذاری سال با عنوان « حمایت از کالای ایرانی » توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مسئولان با سیاستگذاری جدید و بسترسازی مناسب زمینه حمایت از کالای ایرانی را در جامعه فراهم کنند.

برداشت 200 تن گل محمدی در قم

قم آنلاین - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان از برداشت حدود 200 تن گل محمدی در استان قم خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه قم، ...

ارزش صادرات استان قم 300 میلیون دلار است

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به اینکه همه صادرات قم از گمرک این استان صورت نمی‌گیرد، ارزش صادرات سالانه استان قم را 300 میلیون دلار دانست.

رئیس سازمان صنعت: قم در چهار صنعت، بومی است

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با بیان این که قم در چهار صنعت، بومی است گفت: صنعت کفش ماشینی، سنگ، چوب و مبلمان و سوهان از جمله این صنایع است که باید از تولیدکنندگان این محصولات حمایت شود.

آینده نظام وابسته به حمایت از کالای ایرانی است

قم آنلاین - قم- رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با شعار امسال حجت را بر همه تمام کرده اند، چراکه آینده نظام جمهوری اسلامی وابسته به حمایت از کالای ایرانی و تولید آن است.

1484 مددجوی کمیته امداد در قم شاغل شدند

قم آنلاین - قم- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: سال گذشته یک هزار و 484 مددجوی زیر پوشش این نهاد در استان از طریق دریافت تسهیلات شاغل شدند.

کتاب «ساخت ایران» در قم منتشر شد

قم آنلاین - قم- مدیرکل مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیمای مرکز قم با اشاره به شعار امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» گفت: کتاب «ساخت ایران» با تاکید بر اهمیت مصرف کالای داخلی از نگاه بزرگان و کارشناسان از سوی این مرکز منتشر شد.

سند تولید و اشتغال قم دردست تدوین است

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم گفت: سند سرمایه گذاری، تولید و اشتغال قم که در راستای توسعه استان است، در دست تدوین می باشد.

خروج خودروسازی از انحصار لازم است

قم آنلاین - قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راه های بالا بردن کیفیت خودروهای کشور ایجاد فضای رقابتی و خروج خودروسازی از انحصار است.

تولید کنندگان کالای قابل رقابت عرضه کنند

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان« حمایت از کالای ایرانی»از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: تولیدکنندگان کالای با کیفیت، قابل رقابت با کالاهای مشابه و رویکرد صادراتی را عرضه کنند.

تشویق سرمایه گذار کار اساسی مسئولان قم است

قم آنلاین - قم - عضو مجلس خبرگان رهبری، فعالیت های عمرانی در استان قم طی سال های اخیر را مورد اشاره قرار داد و گفت: موضوع جذب سرمایه و تشویق سرمایه گذار کار اساسی مسئولان قم است.

معرفی کالای ایرانی رقابت در خرید را ایجاد می کند

قم آنلاین - قم- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» گفت: معرفی کارایی و قابلیت های کالاهای ایرانی رقابت در خرید را نسبت به سایر کالاهای خارجی را ایجاد می کند.

14 هزار بازرسی از واحدهای صنفی قم انجام شد

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: از زمان آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز 97 (هفتم بهمن سال گذشته) تا روز سیزدهم فروردین ماه امسال، 14 هزار و 380 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی قم انجام شده است.

واردات بی رویه ، موجب بیکاری کارگران می شود

قم آنلاین - قم - رئیس مرکز راهبردی اقتصاد مقاومتی حوزه علمیه قم گفت: واردات بی رویه موجب تعطیل شدن بنگاه های اقتصادی و بیکار شدن کارگران می ‌شود و این امر باعث سوء استفاده دشمنان برای ناکارآمد نشان دادن نظام است.

حمایت ازکالاهای ایرانی باعث اشتغال پایدار خواهد شد

قم آنلاین - قم- استاد اقتصاد دانشگاه مفید قم گفت: حمایت از کالاهای داخلی توسط دولت و مجلس و رغبت مردم برای استفاده از این کالاها، باعث رونق تولید و اشتغال پایدار در کشور خواهد شد.

65 هزار طرح نیمه تمام درکشور وجود دارد

قم آنلاین - قم- رئیس مجلس شورای اسلامی وجود 65 هزار طرح نیمه تمام ملی و استانی را از جمله مشکلات اقتصادی کشور بر شمرد و گفت: اتمام این طرحها نیازمند 600 هزار میلیارد تومان اعتبار است.

150 میلیون مترمکعب آب درقم صرفه جویی شد

قم آنلاین - قم- استاندار قم گفت: طی سه سال گذشته بیش از 150 میلیون متر مکعب آب در بخش کشاورزی این استان صرفه جویی شد.

چالش های موجود در حمایت از کالای ایرانی

قم آنلاین - روزنامه شاخه سبز قم در شماره روز چهارشنبه 15 فروردین ماه سال جاری مطلبی با عنوان« چالش های موجود در حمایت از کالای ایرانی » را به قلم زهره مهر نوروزی منتشر کرد.

حمایت از کالای ایرانی باعث اشتغالزایی می شود

قم آنلاین - قم- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: حمایت از کالای ایرانی باعث افزایش تولید ملی و در نتیجه اشتغالزایی جوانان می شود.

اندیشمندان برای بالابردن کیفیت تولیدات داخلی چاره ای بیاندیشند

قم آنلاین - قم - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: اندیشمندان و خبره های عرصه اقتصادی برای بالابردن کیفیت تولید داخل و کاهش قیمت اجناس داخلی راه حل مناسبی پیدا کنند.

1027 تن سیب و پرتقال در قم توزیع شد

قم آنلاین - قم - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: از 26 اسفندماه سال گذشته تا 14 فروردین ماه جاری، یک هزار و 27 تن سیب و پرتقال برای تامین و تنظیم بازار میوه ایام نوروز در این استان توزیع شد.

توزیع 1027 تن میوه طی ایام نوروز در قم

قم آنلاین - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: در راستای تنظیم بازار و طی ایام عید، یک هزار و 27 تن میوه شامل 677 تن پرتقال و 350 تن سیب در استان ...

حوزه های علمیه برای تحقق شعار سال فرهنگ سازی کنند

قم آنلاین - قم- استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالاهای ایرانی گفت: دولت و ملت باید با تمام وجود عزم خود را برای حمایت از کالاهای ایرانی و کمک به تولید داخلی جزم کرده و حوزه های علمیه نیز در این زمینه فرهنگ سازی کند.

25 هزار هکتار از مزارع قم در برابر آفت سن، مقاوم می شود

قم آنلاین - قم - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: در طرح مبارزه با آفت سن که از 29 اسفندماه سال گذشته آغاز شده است، 25 هزار هکتار از مزارع گندم و جو استان در برابر این آفت سمپاشی می شود.

طرح های اقتصادی قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد

قم آنلاین - قم - آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با اشاره به اجرای برخی طرح های تجاری در مرکز شهر قم گفت: طرح های عمرانی و تجاری شهر قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد.

استاندار: دستگاه های دولتی قم باید از کالاهای داخلی استفاده کنند

قم آنلاین - قم - استاندار قم با اشاره به ابلاغ بخشنامه ممنوعیت استفاده از کالاهای غیر داخلی به اداره های استان گفت: از این پس کالاهای ایرانی باید جایگزین کالاهای خارجی در دستگاه های دولتی شود.

حمایت از کالای ایرانی، تحول در اقتصاد کشور را رقم می زند

قم آنلاین - قم- رئیس اتاق بازرگانی استان قم با بیان اینکه شعار امسال که توسط رهبر معظم انقلاب انتخاب شده بسیار دقیق و اجرای آن راهگشای بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور است گفت: اگر حمایت از کالای ایرانی به یک اصل ملی و فرهنگ عمومی تبدیل شود، تحول عمیقی در اقتصاد کشور رقم خواهد خورد.

اموال مردم باید به سمت بخش تولید هدایت شود

قم آنلاین - قم- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: تا زمانی که ثروت‌های مردم در ساختمان‌های خالی محبوس می‌شود، شاهد تولید نخواهیم بود، باید اموال آنان به سمت بخش تولید هدایت شود.

10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در زمین های زراعی قم متوقف شد

قم آنلاین - قم - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قم گفت: به منظور مقابله با ساخت و ساز های غیر مجاز در سطح باغ ها و زمین های زراعی استان، با حضور ضابطین گشت های نوروزی جهاد کشاورزی، 10 عملیات ساخت بنا در زمین های کشاورزی بخش های مختلف قم متوقف شد.

مصرف بنزین در قم 13 درصد افزایش یافته است

قم آنلاین - قم- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز امسال تا پایان روز یازدهم فروردین ماه، مصرف بنزین در این استان بیش از 18 میلیون لیتر بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13 درصد افزایش یافته است.

200 تن مرغ منجمد درقم توزیع شد

قم آنلاین - قم- مدیرکل پشتیبانی امور دام قم گفت: از ابتدای طرح تنظیم بازار ایام نوروز تاکنون بیش از 200 تن مرغ منجمد در این استان توزیع شده است.

مجلس برای حمایت ازکالاهای ایرانی با قاچاق مقابله کند

قم آنلاین - قم- استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد ضرورت حمایت از کالاهای ایرانی گفت: مجلس شورای اسلامی باید با تصویب قوانین دقیق، از قاچاق بی رویه کالا به داخل کشور جلوگیری و از تولید داخلی حمایت بیشتری داشته باشد.

730 تن سیب و پرتقال درقم توزیع شد

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم، گفت: بر اساس گزارش های میدانی از ابتدای طرح تنظیم بازار در 25 اسفندماه سال گذشته تاکنون 730 تن سیب و پرتقال برای تامین و تنظیم بازار میوه ایام نوروز دراین استان توزیع شده است.

450 تن میوه درقم توزیع شد

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم، با بیان اینکه برای تنظیم بازار شب عید و تامین میوه ایام نوروز تاکنون 450 تن میوه توزیع شده است گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته وضعیت بازار شب عید امسال نسبت به سال گذشته مناسبت تر و متعادل تر بوده است.

حمایت از کالای ایرانی مناسب ترین کلید واژه برای حل معضل بیکاری است

قم آنلاین - قم - فرماندار قم با تاکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی در تداوم بحث اقتصاد مقاومتی است، گفت: برای برون رفت از معضل بیکاری هیچ کلید واژه ای مناسب تر از حمایت از کالای ایرانی نیست.

اولین روز تعطیلات در قم دو میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی مصرف شد

قم آنلاین - قم- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم گفت: در نخستین روز تعطیلات نوروزی 2 میلیون لیتر انواع فراورده های نفتی در جایگاه های عرضه سوخت در این استان مصرف شده که این میزان 15 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد.

لاریجانی: صادرات در سال 97 از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار است

قم آنلاین - قم- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای نخستین بار، در بودجه سال آینده صادرات از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار شده که این امر کمک بسیار در ایجاد اشتغال در کشور خواهد کرد.

مدیر بازرگانی جهاد کشاورزی: توزیع میوه شب عید در قم آغاز شد

قم آنلاین - قم - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: توزیع میوه شب عید (سیب و پرتقال) در 26 غرفه جانمایی شده در سطح شهر قم و 9 غرفه در مراکز بخش های استان آغاز شد.

98 درصد پرداخت تسهیلات رونق تولید در قم محقق شد

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طی سال جاری این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید جایگاه مطلوبی داشته و توانسته است بیش از 98 درصدی تسهیلات مورد نظر را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

سند اشتغال قم در سال آینده ملاک عملکرد دستگاه های اجرایی قرار می گیرد

قم آنلاین - قم - دوازدهمین جلسه کارگروه اشتغال استان قم در سال 96، روز شنبه با حضور مسئولان استانی در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار و در آن به تدوین و ملاک عمل قرار گرفتن سند اشتغال استان برای ارزیابی عملکرد سال آینده دستگاه های اجرایی تاکید شد.

فاز 96 هکتاری شهرک صنعتی شکوهیه در اختیار فعالان خوشه کفش و دمپایی قرار می گیرد

قم آنلاین - قم- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: با انجام مراحل قانون و صادر شدن مجوزه های لازم، در اردیبهشت ماه سال آینده، عملیات اجرایی آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز فاز 96 هکتاری شهرک صنعتی شکوهیه برای حضور و استقرار واحدهای صنعتی خوشه کفش و دمپایی قم آغاز می شود.

تفاهم نامه هایی بین مسئولان اتاق بازرگانی قم و 2 استان روسیه امضا شد

قم آنلاین - قم - نشست هم اندیشی هیات تجاری استان های اَستیای شمالی و کاباردینا بالکریا فدارسیون روسیه با معاون استاندار و مسئولان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم، سه شنبه شب در قم برگزار شد که در پایان این نشست، تفاهم نامه هایی بین اتاق های بارزرگانی سه استان به امضا رسید.

اقتصاد مقاومتی پرتوی از اقتصاد اسلامی است

قم آنلاین - نویسنده کتاب "اقتصاد مقاومتی، تفسیر جهاد کبیر" عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی پرتویی از اقتصاد اسلامی با لحاظ شرایط زمانی و مکانی است. به ...

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نیاز به رفع سوال های مردم در این زمینه دارد

قم آنلاین - قم - کارشناس اقتصاد مقاومتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: تحقیقات و بررسی های میدانی نشان می دهد مردم سوال های گوناگونی در موضوع اقتصاد مقاومتی دارند و برای گفتمان سازی آن لازم است نخست به این سوال ها، پاسخ مناسب داده شود.

490 میلیارد تومان از سهم تسهیلات رونق تولید قم، جذب شده است

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی ومنابع انسانی استانداری قم گفت: این استان در مساله رونق تولید که مقدمه اشتغال پایدار است از سهم مصوبه 500 میلیارد تومانی تسهیلات رونق تولید، 490 میلیارد تومان آن را جذب کرده و در این زمینه تحقق 98 درصدی را شاهد هستیم.

در جهت تک رقمی شدن نرخ بیکاری سند جامع اشتغال قم تدوین شود/تعداد نمایندگان قم به چهار نماینده افزایش خواهد یافت

قم آنلاین - استاندار قم گفت: در جهت تک رقمی شدن نرخ بیکاری باید سند جامع اشتغال استان قم در سال 97 تدوین شود. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، ...

از توزیع میوه شب عید در 28غرفه تا تامین آرد نانوایی ها در قم

قم آنلاین - قم - جلسه کارگروه تنظیم بازار و تامین ارزاق در حالی روز چهارشنبه در استانداری قم برگزار شد که دستگاه های استان آمادگی خود را برای توزیع میوه شب عید در 28 غرفه، تامین آرد و نظارت بر نانوایی ها و طرح فروش فوق العاده در ایام نوروز 97 را اعلام کردند.

450 میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت قم تزریق شد

قم آنلاین - قم – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، گفت: بر اساس هدفگذاری های انجام شده تا کنون 450 میلیارد تومان تسهیلات در قالب سرمایه در گردش به واحدهای صنعتی استان تزریق شده است که این رقم تا پایان سال به هدف اصلی یعنی 500 میلیارد تومان خواهد رسید.

لاریجانی: بودجه 97 مشوق های صادراتی پایداری را درنظر گرفته است

قم آنلاین - قم - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال آینده، سازوکاری در زمینه ارائه مشوق های پایدار مالی طراحی شد که دارای آثار عملی بر تولید و به خصوص جریان صادرات کشور است.

معاون استاندار: 868 تن میوه شب عید در قم ذخیره سازی شده است

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به تمهیدات اتخاذ شده برای تامین مایحتاج ضروری شهروندان و گردشگران نوروزی این استان گفت: 518 تن پرتقال شمال و 350 تن سیب سرخ سمیرم برای توزیع در ایام نوروز 97 در قم ذخیره سازی شده است‌.

استاندار: درآمد فعالیت های اقتصادی سازمان های قم به طور شفاف ثبت شود

قم آنلاین - قم - استاندار قم با تاکید بر شفافیت ساختار مالی در هر کار اقتصادی گفت: درآمدهای حاصل از فعالیت های اقتصادی نهادها و سازمان های این استان باید به صورت کاملا مشخص ثبت شود.

اجرای مرحله ای تسهیلات خود اشتغالی روستائیان موفقیت آن را در پی دارد

قم آنلاین - قم – ایرنا – یکی از پژوهشگران قمی نمونه کشور گفت: برای موفق شدن طرح پرداخت تسهیلات خود اشتغالی روستائیان لازم است این طرح با توجه به پیشرفت روند کاری افراد متقاضی به صورت مرحله ای به آنان پرداخت شود.

سال آینده کلیه برنامه های استان براساس توسعه اشتغال باشد

قم آنلاین - قم- ایرنا- استاندار قم با اشاره به اینکه حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و توسعه اشتغال از اولویت های اصلی قم در سال 97 است، گفت: باید در سال آینده همه برنامه ها بر اساس توسعه اشتغال تدوین و چهره فقر مطلق از جامعه زدوده شود.

بانک های خصوصی در پرداخت تسهیلات رونق تولید مشارکت کنند

قم آنلاین - قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به انباشت حجم عظیمی از سرمایه های این استان در بانک های خصوصی بر ضرورت حضور و مشارکت بانک های خصوصی در زمینه رونق تولید و اشتغال تاکید کرد.

حمایت از ایجاد مشاغل خانگی در روستاهای قم

قم آنلاین - مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: از ایجاد مشاغل خانگی در روستاهای استان قم حمایت می کنیم. به گزارش ...

شرکت شهرک های صنعتی قم به دنبال ظرفیت سازی در مناطق روستایی است

قم آنلاین - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم گفت: حضور ساکنان مناطق روستایی در فعالیت های اقتصادی علاوه بر کاهش نرخ بیکاری استان، موجب رونق اقتصادی پایدار می شود و به همین دلیل به دنبال گسترش فعالیت های صنعتی و ظرفیت سازی در مناطق روستایی هستیم. :

مدیرکل راه و شهرسازی: 30 درصد شهر قم نیازمند بازآفرینی است

قم آنلاین - قم - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان قم با بیان اینکه سه هزار هکتار معادل 30 درصد از اراضی قم نیازمند بازآفرینی است، گفت: بر اساس سرشماری سال 95، بیش از 700 هزار تن در بخش فرسوده قم ساکن هستند.

تاکید معاون استاندار قم بر صادرات محوری تولید و اشتغال

قم آنلاین - قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با تاکید بر توجه جدی تولید کنندگان به بازارهای داخلی و خارجی گفت: رویکرد اصلی بحث تولید و اشتغال باید بر محوریت صادرات متمرکز باشد.

ضریب نفوذ گاز در شهرهای استان قم 99.5 درصد است

قم آنلاین - قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز قم با اشاره به فاصله اندک قم تا تبدیل شدن به استان سبز کشور از نظر نفوذ شبکه گاز گفت: هم اکنون ضریب نفوذ گاز در شهرهای قم 99.5 درصد و در روستاهای استان 87.3 درصد است.

ارتقای قم به رتبه 12 پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور

قم آنلاین - قم - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با اقدام های ستاد رونق تولید قم، رتبه این استان ظرف یک ماه گذشته در پرداخت تسهیلات رونق تولید با پرداخت چهار هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات از رتبه 15 در کشور به رتبه 12 ارتقا یافته است.

ساير مطالب

61 درصد از بودجه شهرداری قم در سال 97 بر اساس فروش تراکم است

بودجه شهرداری قم در سال 97 به مبلغ 1853 میلیارد تومان تصویب شد

بودجه 33 میلیارد و 900 میلیون تومانی سازمان آتش‌نشانی قم تصویب شد

صدور مجوز برای 196 هکتار کشت گلخانه‌ای در قم

بهره‌برداری از 123 طرح کشاورزی قم در سال جاری

اقلام مورد نیاز ایام نوروز مردم قم به میزان کافی تامین شده است

آغاز پرداخت تسهیلات ارزان خوداشتغالی روستایی از نیمه دوم اسفند

بغض کارآفرینان قمی شکست

فرماندار: هفت و نیم میلیون قطعه مرغ در قم تلف شد

55 درصد اقتصاد استان قم در حوزه گردشگری و خدمات است

300 میلیارد تومان اعتبار به طرح های اشتغال روستایی در قم اختصاص یافته است

5200 مهندس عضو نظام مهندسی ساختمان قم هستند

پرداخت 4260 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی قم

هزار فرصت شغلی طی سال آینده در بخش کشاورزی قم ایجاد می شود

وصول صد درصدی مالیات در قم

2 درصد معادن و بخشی از عناصر راهبردی معدنی کشور در قم وجود دارد

اشتغال دانش آموختگان دانشگاه ها در قم، هدف دولت برای دستیابی به توسعه پایدار

ذخیره سازی 850 تن میوه شب عید در قم

استاندارقم: درصورت نیاز، مشکلات بخش خصوصی را شخصا در تهران پیگیری می کنم

بودجه سال 97 منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم تصویب شد

افتتاح فاز اول شهرک خودرویی قم در نوروز 97

پرداخت 4130 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم

مدیرکل امور مالیاتی: 87 درصد درآمد قم از محل مالیات است

قم آماده استقرار صنایع خودروسازی

افزایش 25درصدی غرفه‌های سازمان میادین در ایام نوروز

تداوم فعالیت واحدهای آلاینده در قم بدون استدلال قوی ممکن نیست

توانمندی ایران درتولید موادغذایی برای 80 میلیون جمعیت/به دنبال افزایش کیفیت هستیم

25 طرح کشاورزی با حضور معاون رئیس جمهوری در قم افتتاح شد

1480 طرح راه آهن سال آینده در کشور اجرایی می شود

6 طرح راه آهن قم با اعتبار 145 میلیارد ریال به بهره برداری رسید

معاون استاندار: اتصال مراکز اقتصادی قم به خطوط ریلی در اولویت راه آهن قرار گیرد

ساخت نخستین دستگاه چند منظوره خدمات شهری توسط مخترعان جوان قمی

واحد صنعتی تولیدکننده کاتالیست یورو 5 در قم به بهره برداری رسید

سیاست دولت ایجاد شش هزار واحد موثر در زمینه تامین مواد اولیه صنایع کشور است

استاندار: موانع سر راه سرمایه گذاران درقم باید برداشته شود

مدیرعامل ایران خودرو: قطعات با کیفیت داخلی را 5 سال تضمین می کنیم

نوبخت: اجرای برنامه های 12 گانه دولت در سال آینده بیش از یک میلیون شغل ایجاد می کند

مردم با خرید کالاهای ایرانی به اشتغال جوانان کشور کمک کنند

بهره برداری از پنج طرح صنعتی درقم

فرش دستباف قم به عنوان کالای فرهنگی ایران به گردشگران خارجی معرفی شود

مسئولان قم به دنبال فراهم کردن زمینه برای جذب سرمایه گذاران کارآمد هستند

معاون استاندار قم: به دنبال تحقق خواسته مردم در رونق تولید و اشتغال هستیم

107 کیلومتر از محورهای اصلی قم نیازمند روکش آسفالت است

مدیرکل تعاون: هشت هزار و162 شغل درسالجاری درقم ایجاد شد

معاون استاندار قم: با آغوش باز پذیرای سرمایه گذاران هستیم

استاندار:موانع موجود بر سر راه اشتغال در استان قم باید برداشته شود

فرصت بخشودگی جرایم برای مودیان مالیاتی قم تا 20 اسفندماه امسال

از پایین بودن نرخ بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی در قم تا حمایت از سرمایه گذاران

مدیرکل امور روستایی: 12 طرح اشتغالزایی روستایی در قم تصویب شد

سوهان قم، صنعتی شکوفا در داخل و خارج کشور

صرفه جویی 100 میلیارد دلاری با بهره وری امکان پذیر است

برنامه‌های 12‌گانه دولت 1 میلیون و 33 هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کند

ضریب اطمینان پست‌های فوق توزیع قم افزایش یافت

اشتغال جوانان یکی از مهم‌ترین دغدغه های مردم است

12هزار میلیارد تومان تامین تسهیلات در رونق واحدهای کوچک و متوسط

6 پروژه راه آهن قم با به بهره برداری رسید

طرح نظارتی کا لا وخدمات ویژه نوروز 97 در قم اجرا می‌شود

شورای اسلامی قم در حمایت از مردم بنای افزایش عوارض شهرداری را ندارد

ضریب نفود اینترنت در قم به 80 درصد رسید

جهت گیری دولت ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی است

توانمندی ایران درتولید موادغذایی برای 80 میلیون جمعیت/به دنبال افزایش کیفیت هستیم

25 طرح کشاورزی با حضور معاون رئیس جمهوری در قم افتتاح شد

25 طرح در بخش کشاورزی قم به بهره برداری رسید

کم لطفی لایحه بودجه به کارگران/ ایمنی کار جدی گرفته شود

از تاکید معاون استاندار بر پرداخت سریع تسهیلات رونق تولید به متقاضیان تا بهره برداری از 13 طرح گردشگری در قم

قم در مسیر استفاده از صنایع پیشرفته و کم آب بر حرکت می کند

طرح گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان قم 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

عمان شرایط سرمایه گذاری به صرفه ای برای تجار ایرانی فراهم نموده است

رشد 3.7 برابری صادرات ایران به عمان در چهار سال گذشته

350 کیلو وات ساعت برق خورشیدی در قم تولید می شود/جزییات احداث نیروگاه خورشیدی

تعیین تكلیف 16 قرارداد راكد درشهرك‌های صنعتی استان قم

بهره‌برداری از 213 دستگاه ترانسفورماتور هوایی و زمینی در قم

از تامین میوه شب عید تا ذخیره سازی 500تن مرغ در قم

بهره برداری از 25 طرح کشاورزی همزمان با ایام دهه فجر در قم

منوریل قم داستان غم انگیزی که در بلاتکلیفی به سر می‌برد

قم پیشگام اجرای الگوی جامع کشت در کشور

صدور مجوز فعالیت برای واحدهای کفش و دمپایی قم نظارت بر آنها را آسان می کند

146 طرح دهه فجر امسال در قم به بهره برداری خواهد رسید

سهم ناچیز ظرفیت‌ قم در صادرات/ نوسانات ارز بازار را ملتهب می‌کند

تهیه طرح جامع تغییر الگوی کشت برای نخستین بار در استان قم

قول مساعد وزیر نیرو برای سامان دهی فاضلاب پردیسان قم در سال 97

احداث تصفیه خانه پردیسان قم 150 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

اصلاح وضعیت مصرف آب دربخش کشاورزی را به جد دنبال می کنیم

کشف 135 میلیارد ریال کالای قاچاق در قم

چهار طرح گازرسانی در دهه فجر در قم افتتاح می شود

استخراج مواد معدنی از دریاچه نمک با رعایت استانداردهای بین المللی/خروج صنایع آلاینده از قم

710 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان قم اختصاص یافت

توصیه‌های هواشناسی به کشاورزان و باغ‌داران قم

روند پرداخت تسهیلات به مددجویان قمی کمیته امداد کند است

استاندار قم: بانک ها در ارائه تسهیلات اشتغالزایی سخت گیری نکنند

سرمایه گذاری 200 میلیارد تومانی شرکت برق در استان قم

تحویل 19 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان قمی در دولت های یازدهم و دوازدهم

احداث 600 سد در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی

ایجاد 5 ناحیه صنعتی جدید در استان قم به تصویب رسید

تصویب ایجاد پنج ناحیه صنعتی جدید در استان قم

بخشی از خطوط راه آهن قم در جهت ارتقای ایمنی ترمیم شد

شهرک محمود آباد قم ایده آل ترین منطقه برای استقرار صنایع خودروسازی است

افتتاح مسیر دوم اتصال شهرک پردیسان به قم ابتدای سال آینده

پرداخت 950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی قم

مطالعات میان رشته‎ای درعرصه بازشناسی مولفه‎های اقتصاد مقاومتی راهگشاست

مولفه‎های اقتصاد مقاومتی، در سیره علمای معاصر شیعه مشهود است

معاون محیط زیست: قم به مراکز فراوری کود مرغی نیاز دارد

اشتغالزایی برای 167نفر در قالب طرح های سرمایه گذاری روستایی قم

تصویب انتشار 3000 میلیارد ریال اوراق مشارکت برای طرح متروی قم

تصویب انتشار 3هزار میلیارد اوراق مشاركت جهت تامین مالی فاز نخست پروژه متروی قم

کارآفرینی و اشتغال زایی بدون کمک بانک ها امکان پذیر نیست

اجرای طرح آبیاری تحت فشار در 8000 هکتار از زمین های کشاورزی استان

درآمد منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برای توسعه قم صرف شود

تصویب 3 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای طرح قطار شهری قم

استاندارقم:اقتصاد کشور با اتکا به درآمدهای دولتی چشم انداز روشنی نخواهد داشت

امسال هیچ خسارتی از بابت سرمازدگی نداشتیم

آغاز ثبت نام تسهیلات بازسازی و نوسازی بنگاه‌های صنفی تولیدی

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام قم با مشارکت 35 درصدی بخش خصوصی امکان پذیر است

بودجه 97 بر اساس اتکا نداشتن به درآمدهای نفتی تدوین شده است

عرضه مستقیم تخم مرغ به قیمت هرکیلو 58هزار ریال در 17 فروشگاه قم

2 کشاورز قمی نمونه کشوری شدند

اختصاص 180 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در روستاهای قم

بررسی روند اجرای طرح‌های كارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی و مهارت‌آموزی در محیط كار واقعی

29 روستای قم از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شود

تصویب مطالعات فراگیر شناسایی و اولویت‌بندی خوشه‌های كسب وكار استان قم

یک مسئول در جهاد کشاورزی: قیمت تخم مرغ در قم به تعادل رسیده و نیازی به واردات آن نیست

استاندار: به دنبال الحاق فرودگاه قم به منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان هستیم

در قم فقط 35 درصد مردم از فاضلاب استقبال کردند

مسئولان امر مشکلات مالی واحدهای تولیدی را با بهره گیری از قانون بخشودگی جرایم حل کنند

برداشت 20 کیلوگرم زعفران در قم

سیجانی:برپایی نمایشگاه تولیدات قم درنجف/خاکی:به دنبال تسهیل حضور تولیدکنندگان قمی در بازار عراق هستیم

استاندار: دستگاههای اجرایی عزم خود را برای رشد اقتصادی قم جزم کرده اند

بانک‌های استانی در راستای رفع موانع تولید همکاری کنند

اصلاح بودجه سال 96 سازمان توسعه و عمران شهرداری قم

ضرورت جذب سرمایه گذاری برای جبران کاستی های اعتباری بودجه 97 در قم

درآمد 213 میلیارد تومانی گمرکات قم/ خط راه آهن به گمرکات استان متصل می شود

عرضه گوشت گرم به قیمت 33 هزار تومان در قم

استاندار: صنعت چوب قم پیشران اقتصاد مقاومتی در استان است

وضعیت فعلی صادرات مبلمان قم متناسب با ظرفیت های این استان نیست

پرداخت حقوق معلمان قمی توسط مدیریت استان/افزایش بودجه قم در بخش حقوق و مزایا

لایحه بودجه 97 درصورت تصویب باعث رفع بسیاری از مشکلات می شود

19 میلیون نفر در بافت آسیب پذیر زندگی می کنند/در اصلاح قانون نظام مهندسی جایگاه مهندسین ارتقا پیدا خواهد کرد

شفافیت بودجه ما را به سمت عدالت توزیع و بودجه ریزی عملیاتی سوق می دهد

شفافیت بودجه ما را به سمت عدالت توزیع و بودجه ریزی عملیاتی سوق می دهد

اعتبارات عمرانی استان قم در لایحه بودجه سال آینده 220میلیارد تومان است

اتصال خطوط ریلی به منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان باید اجرایی شود

توصیه های هواشناسی کشاورزی سه روزه زراعی و باغی

مشاركت بخش خصوصی سبب پویایی شهرك‌های صنعتی می‌شود

پیشرفت 95 درصدی کشتارگاه صنعتی دامشهر قم

حفظ حیات فرش دستباف قم با ایجاد نمایشگاه دائمی/راه دسترسی مناسب عامل موفقیت نمایشگاه

عملیاتی شدن بودجه 97، زمینه اشتغال پایدار و ارتقای سطح تولید را فراهم می کند

برگزاری همایش منطقه ای بسیج مهندسین درقم/شهبازی:راهبردهای توسعه صنعتی کشور تدوین شود

استاندار قم: تلاش برای رونق تولید، تکلیف ملی برای همه مسئولان است

استاندار: شرایط الحاق طرح فرودگاه قم به منطقه اقتصادی سلفچگان فراهم شده است

عملکرد بانک های قم در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی مناسب نیست