آخرين مطالب

اقتصادي

رسیدن به 30هزار تخت اقامتی در قم تا سال 1400

قم آنلاین - مدیرکل سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم با اشاره به حضور سالانه 25 میلیون زائر و گردشگر در قم افزود: بر اساس برنامه تا ...

اتصال سرچشمه های اقتصاد قم به راه آهن سراسری

قم آنلاین - قم – ایرنا – یکی از مهمترین پیش نیازهای توسعه در هر منطقه ای، دسترسی آسان آن به زیرساخت های ارتباطی و حمل و نقل است و در همین رابطه طرح اتصال گمرکات قم به عنوان سرچشمه های اقتصاد استان به شبکه ریلی کشور در مرحله اجرا و آماده سازی می باشد.

شهرک صنعتی شکوهیه را گندم دیم بکاریم

قم آنلاین - روزنامه اقتصاد آینده قم در شماره روز چهارشنبه 30 خردادماه مطلبی با عنوان«با تعطیلی روز افزون کارخانجات، شهرک صنعتی شکوهیه را گندم دیم بکاریم» را به قلم هادی دریس منتشر کرد.

شهرک ماهیان زینتی طغرود امسال به بهره برداری می رسد

قم آنلاین - قم - مدیر شرکت شهرک های کشاورزی قم، گفت: کار عملیاتی ساخت شهرک ماهیان زینتی طغرود این استان در تیرماه سال جاری آغاز می شود و این شهرک تا پایان سال در اختیار بهره برداران قرار خواهد گرفت.

برخی مدیران به اهمیت اقتصاد مقاومتی پی نبرده‌اند/ رشد صادرات قم

قم آنلاین - قم- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با بیان اینکه برخی مدیران قم به اهمیت اقتصاد مقاومتی پی نبرده‌اند، گفت: هر فعالیتی نمی‌تواند به اسم اقتصاد مقاومتی تمام شود.

آثار تبدیل شدن قم به مرکز تبادل دام کشور

قم آنلاین - قم- استان قم از گذشته های دور تاکنون یکی از مهمترین مراکز تبادل دام سبک و سنگین کشور به شمار می رود که این موضوع علاوه بر ویژگی های مثبت، تهدیدهایی را نیز به همراه داشته است.

وضعیت واحدهای تولیدی قم به صورت میدانی بررسی می شود

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم گفت: وضعیت تمام واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و مناطق صنعتی این استان به صورت میدانی توسط دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و مشکل های آنان پایش می شود.

کشت گلخانه ای لازمه توسعه کشاورزی در قم

قم آنلاین - کشت گلخانه ای به دلیل فراهم کردن امکان کنترل متغیرهای محیطی، یکی از بهترین راه ها برای توسعه کشاورزی و افزایش میزان تولید محصولات وابسته به آن در استان قم است.

ظرفیت‌ های شتاب دهنده توسعه قم

قم آنلاین - روزنامه ایمان قم در شماره روز یکشنبه 27 خردادماه مطلبی با عنوان «ظرفیت‌ های شتاب دهنده توسعه قم » را به قلم حجت الاسلام مجید حبیبیان عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) منتشر کرد.

163قرارداد زمین در شهرک قنوات قم منعقد شد

قم آنلاین - قم- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با تاکید بر اهتمام ویژه مسئولان در توسعه شهرک صنعتی قنوات این استان گفت: 163 قرارداد واگذاری زمین به صنف درودگری در این شهرک منعقد شده است.

برنامه جامع مدیریت آب در قم تدوین شود

قم آنلاین - قم - رئیس مرکز تحقیقات و آموزش جهاد کشاورزی و منابع طبیعی قم گفت: تدوین برنامه جامع مدیریت آب در بخش های کشاورزی، صنعتی و سایر حوزه ها، توسط این مرکز پیشنهاد شده که متاسفانه با وجود تصویب در کمیته خشکسالی استان، هنوز اعتبار لازم برای تدوین آن، مصوب نشده است.

راهکارهای فرهنگی گرایش مردم به کالاهای ایرانی اجرایی شود

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، گفت: راهکارهای فرهنگی گرایش مردم به کالاهای ایرانی باید توسط دستگاه ها و موسسه های مردم نهاد مورد اهتمام قرار گیرد تا با مشارکت همگانی اجرایی شود.

نسخه شفابخش اقتصاد قم حمایت از کالای ایرانی است

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی ومنابع انسانی استانداری قم گفت: نسخه شفابخش اقتصاد استان حمایت از کالای ایرانی است که نیازمند تهیه پیوست فرهنگی و جلب مشارکت های مردمی می باشد.

کشاورزی قم به سمت تغییر الگوی کشت پیش می رود

قم آنلاین - قم- نگاهی به آخرین وضعیت کشاورزی قم نشان می دهد، متولیان و بهره برداران این بخش، تغییر الگوی کشت را به عنوان یکی از راهکارهای مهم ادامه حیات کشاورزی استان در برابر شرایط سخت کم آبی و تنش های محیطی پذیرفته اند و دنبال می کنند.

افزایش دمای هوا شاخص های کشاورزی قم را تغییر می دهد

قم آنلاین - قم - رئیس مرکز تحقیقات و آموزش جهاد کشاورزی و منابع طبیعی قم گفت: افزایش دمای هوای استان در سال های اخیر که همچنان هم ادامه خواهد داشت بر روی بسیاری از شاخص های مورد توجه در بخش کشاورزی تاثیر می گذارد و موجب تغییر آن می شود.

تعلل در پرداخت تسهیلات اشتغال با اقتصاد مقاومتی مغایر است

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم همراهی بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از محل صندوق توسعه ملی را ضروری دانست و گفت: معطل ماندن پرونده متقاضیان تسهیلات اشتغال در بانک ها با اقتصاد مقاومتی در تضاد است.

حذف دام مولد تهدید جدی برای دامپروری قم است

قم آنلاین - قم- معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: در سال های اخیر به دلیل نبود حمایت های کافی از دامداران و عدم استقبال لازم از شیر، دام های مولد به کشتارگاه می روند که این روند دامپروری استان را تهدید می کند.

ارتقای رتبه قم در پرداخت تسهیلات بانکی به صنعتگران

قم آنلاین - قم - دهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم در سال جاری به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در تالار امام رضا(ع) فرمانداری برگزار و در آن بر ارتقای رتبه قم در پرداخت تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان وصنعتگران استان، اشاره شد.

1400 دستگاه تراکتور در قم فعالیت می کند

قم آنلاین - قم - رئیس اداره توسعه فناوری های مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: بیش از یک هزار و 400 دستگاه تراکتور در زمین های کشاورزی استان فعالیت می کند که بیشتر آن ها ساخت داخل است.

آمادگی قم برای تبدیل شدن به قطب خودروسازی

قم آنلاین - قم- استان قم با دراختیار داشتن ظرفیت های مورد نیاز برای استقرار صنایع خودروسازی، آماده است در آینده نزدیک به یکی از قطب های مهم این صنعت در کشور تبدیل شود.

سالانه 140 کیلوگرم خاویار در قم تولید می شود

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: یک واحد پرورش ماهیان خاویاری در استان به مرحله استحصال رسیده است که در این واحد سالانه حدود 140 کیلوگرم خاوریار تولید خواهد شد.

فقدان بازار فروش مانع توسعه شهرک قنوات قم است

قم آنلاین - قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم ، شهرک صنعتی قنوات این استان را به لحاظ ظرفیت های بالا قابل توجه دانست و گفت: فقدان بازار فروش مانع اصلی توسعه شهرک است.

تقاطع غیرهمسطح کریمه قم گشایش یافت

قم آنلاین - قم- تقاطع غیر همسطح کریمه قم در نزدیکی مسجد مقدس جمکران عصر چهارشنبه با حضور استاندار ، شهردار و دیگر مسئولان استان به بهره برداری رسید.

قم در بازارهای کشورهای همسایه حضور جدی دارد

قم آنلاین - قم- دومین جلسه توسعه صادرات قم روز چهارشنبه به ریاست استاندار برگزار و در آن به صادرات 34 میلیون دلار کالا از طریق گمرکات استان درسالجاری و حضور جدی قم در بازارهای کشورهای مختلف از جمله روسیه، عراق ، افغانستان؛ پاکستان و عمان اشاره شد.

سیر تا پیاز سرمایه گذاری در دریاچه نمک قم

قم آنلاین - هفته نامه ندای وطن قم در شماره روز چهارشنبه 9 خرداد ماه مطلبی با عنوان« سیر تا پیاز سرمایه گذاری در دریاچه نمک قم» را منتشر کرد.

35 میلیون دلار صادرات در دو ماه نخست سال جاری

قم آنلاین - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم گفت: در دو ماه نخست امسال، استان قم 35 میلیون دلار صادرات داشت. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه ...

استان قم 7 میلیون دلار فرش صادر کرده است

قم آنلاین - مدیرکل گمرکات استان قم گفت: در سال 96 استان قم 7 میلیون دلار فرش صادر کرده است. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمد خلیلی ظهر ...

صادرات کفش قم در اولویت توجه مسئولان باشد

قم آنلاین - قم- استاندار قم گفت: با توجه به ارزیابی های انجام شده مبنی بر تولید 80 درصد کفش کشور در قم، صادرات این محصول باید در دستور کار جدی مسئولان استان قرار گیرد.

مجوز تاسیس مرغداری جدید در قم صادر نمی شود

قم آنلاین - قم - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: تراکم واحدهای مرغداری در این استان هشت برابر میانگین کشوری است و به همین دلیل امکان صدور مجوز جدید برای ایجاد مرغداری وجود ندارد.

پست برق جدید شهرک شکوهیه هفته آینده راه اندازی می شود

قم آنلاین - قم - جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید روز یکشنبه با حضور مسئولان استانی و نمایندگان بخش خصوصی در تالار امام رضا(ع) فرمانداری قم برگزار و در آن بر ضرورت حل سریع مشکل های شهرک صنعتی شکوهیه قم همچون راه اندازی پست جدید برق آن تاکید شد.

گازرسانی به روستاهای قم تا سال 98 تکمیل می شود

قم آنلاین - قم- مدیرعامل شرکت گاز قم، ضریب نفوذ گاز در روستاهای این استان را 80 درصد اعلام کرد و گفت: تا پایان امسال این ضریب به 90 درصد و تا پایان سال 98 به 100 درصد می رسد.

سه طرح زیرساختی در روستاهای قم افتتاح شد

قم آنلاین - قم- سه طرح زیر ساختی شامل آب رسانی به روستای لنگرود و تکمیل گازرسانی به 2 روستای وشنوه و اَوِل قم با اعتبار 82 میلیارد ریال عصر پنجشنبه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولان این استان در بخش کهک قم به بهره برداری رسید.

مصالح ساختمانی ضد حریق در قم رونمایی شد

قم آنلاین - قم - نخستین متریال و سازه نوین صنعت ساختمانی مقاوم در برابر آتش، گلوله، آب و بلایای گوناگون طبیعی جهان با نام تجاری سامان بورد که توسط یک مخترع قمی اختراع شده، چهارشنبه شب طی آیینی در قم رونمایی شد.

130 کیلو خاویار از استان قم به فرانسه صادر شد

قم آنلاین - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: بهترین خاویار ایران در قم متناسب با شوری آب تولید می شود و سال گذشته 130 کیلو خاویار از استان ...

1000 مهندس کشاورزی در قم بیکارند

قم آنلاین - رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قم گفت: این سازمان دارای 2هزار و 400 عضو است که در این میان 1000 تن از مهندسان ...

بانکها در پرداخت تسهیلات انعطاف پذیری داشته باشند

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: بانک های استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید و اشتغالزایی به متقاضیان انعطاف پذیری داشته باشند.

14202 شغل طی سال جاری در قم ایجاد می شود

قم آنلاین - قم- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: بر اساس سند توسعه اشتغال، امسال 14 هزار و 202 شغل جدید در این استان ایجاد می شود.

40 هکتار از اراضی قم به کشت گلخانه ای اختصاص دارد

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان قم گفت: کشت گلخانه ای در چند سال گذشته آغاز شده و تاکنون حدود 40 هکتار از اراضی استان به این نوع کشت اختصاص یافته است.

خرید کالای ایرانی در گرو کیفیت تولیدات است

قم آنلاین - استاندار قم گفت: خرید کالای ایرانی در گرو کیفیت تولیدات است. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی ظهر امروز در جلسه ستاد ...

269.2 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شد

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: سال گذشته 269.2 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید از سوی بانک های دولتی و خصوصی به متقاضیان در این استان پرداخت شده است.

بازار فروش محصولات گلخانه ای با روشهای نوین فراهم شود

قم آنلاین - قم- استاندار قم گفت: بازار فروش محصولات گلخانه ای از چالش های مهم پیش روی تولید این محصولات در استان است که باید با استفاده از روش های نوین امروزی، بازار فروش برای این نوع محصولات ایجاد کرد.

15 هزار تن محصول کشاورزی در قم خسارت دید

قم آنلاین - قم - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی قم، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون به دلیل تغییرات شدید دمای هوا و سرمازدگی، 15 هزار تن از محصولات کشاورزی استان، دچار خسارت شد.

لزوم اجرای طرح ژئوکد در شهرک‌های صنعتی قم

قم آنلاین - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم در دیدار با مدیرکل پست استان، از اجرایی شدن طرح ژئو کد "کد جغرافیایی" واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ...

بیشترین برداشت غیرمجاز آب از چاههای مجاز صورت می گیرد

قم آنلاین - قم - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قم با بیان این که عمده برداشت غیر مجاز آب از طریق چاه های مجاز این استان صورت می گیرد، گفت: به ازای هر یک ساعت برداشت غیرمجاز از این چاه ها،130 هزار مترمکعب آب از سفره های زیر زمینی تخلیه می شود.

پروژه ای که کام مردم را تلخ کرد

قم آنلاین - روزنامه 19 دی قم در شماره روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه مطلبی با عنوان«پروژه ای که کام مردم را تلخ کرد» را به قلم سعید عباسی منتشر کرد.

محلی برای حمایت از کسب و کارهای خرد

قم آنلاین - بازار اجتماعی "با سلام" با ارائه بیش از 18هزار محصول از 1130 کسب و کار از سراسر کشور، فرصتی برای ...

72درصد سرمایه گذاری قم در شکوهیه صورت می گیرد

قم آنلاین - قم - مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم ،سرمایه گذاری واحدهای به بهره برداری رسیده شهرک شکوهیه را 23 هزار و 476 میلیارد ریال دانست و گفت: 72 درصد سرمایه گذاری صنعتی استان دراین شهرک صورت می گیرد.

توسعه شهرک شکوهیه باید متناسب با اصول ایمنی باشد

قم آنلاین - قم - استاندار قم با اشاره به اینکه سال گذشته مشکلات و حوادث بدی را در شهرک شکوهیه این استان شاهد بودیم، گفت: واحدهای این شهرک باید متناسب با مسائل ایمنی طراحی شود‌.

240 هکتار گل محمدی در قم کشت می شود

قم آنلاین - قم - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: در سال جاری 240 هکتار از سطح زمین های کشاورزی این استان به کشت گیاه گل محمدی اختصاص پیدا خواهد کرد.

اجرا طرح تشدید نظارت و پایش بازار

قم آنلاین - رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قم عنوان کرد: طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ایام ماه مبارک رمضان درسطح استان قم اجرا می‌شود. ...

معاون استاندار: تعاونی های قم باید توانمند شوند

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: توانمندسازی تعاونی ها و خدمات آنان با استفاده از ظرفیت های موجود باید مورد توجه قرار گیرد تا نسبت به گذشته فعال تر شوند.

80درصد گندم قم از استانهای دیگر تامین می شود

قم آنلاین - قم - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: خوزستان ، فارس و گلستان مرغوبترین گندم کشور را تولید می کنند و سال گذشته 80 درصد گندم مصرفی قم از این سه استان تامین شد.

آفتاب قم بهترین سرمایه برای ایجاد نیروگاه خورشیدی

قم آنلاین - قم- آسمان قم در بیشتر روزهای سال آفتابی است و این موقعیت، بهترین سرمایه طبیعی، برای ایجاد نیروگاه های خورشیدی بزرگ با ارزش افزوده اقتصادی بالا را در این استان، فراهم کرده است.

280 هزار هکتار آبیاری نوین در کشور اجرا شد

قم آنلاین - قم- معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: در سال 96، بیش از 280 هزار هکتار سیستم های نوین آبیاری در سطح مزارع و باغ های کشور اجرا شده است.

سهم 88درصدی ارزش افزوده برای شهرداری قم اعمال شود

قم آنلاین - قم - مدیرکل امور مالیاتی قم با تاکید بر ضرورت پشتیبانی و حمایت از مدیریت شهری گفت: سهم 88 درصدی از عوارض مالیات بر ارزش افزوده باید برای شهرداری قم اعمال شود.

قم چهاردهمین استان کشور در حوزه صنعت است

قم آنلاین - قم – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، گفت: این استان با وجود وسعت کم به دلیل داشتن 2 هزار و 380 واحد تولیدی و ایجاد اشتغال برای 53 هزار تن در این بخش، چهاردهمین استان کشور در حوزه صنعت است.

محدودیتی در تامین ارز مورد نیاز کشور وجود ندارد

قم آنلاین - قم – ایرنا – معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به این که آنچه در مساله برجام پیش آمد یک فرصت ملی است، گفت: هیچ مشکل و محدودیتی در تامین ارز مورد نیاز بخش های مختلف از جمله حوزه صنعت وجود ندارد و باید از فرصت به وجود آمده برای تقویت توسعه یافتگی اقتصادی کشور استفاده کرد.

48 هزار هکتار فضای گلخانه ای در کشور ایجاد می شود

قم آنلاین - قم- معاون فنی و اجرایی شرکت شهرک های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برنامه ریزی شده است تا چشم انداز 1404، 48 هزار هکتار فضای گلخانه ای در جهت مدیریت منابع در کشور ایجاد شود.

هشت شهرک دامی درقم فعال است

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: در حال حاضر هشت شهرک دامی دراین استان فعال است که خدمات خوبی را ارائه کرده اند.

صنفی نگری در ارتقای تولید کنار گذاشته شود

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: صنفی نگری و بخشی نگری در ارتقای تولید و ایجاد اشتغال در بخش های مختلف کشاورزی و صنعتی کنار گذاشته شود.

قم نیازمند طراحی الگوهای اشتغالزایی پایدار است

قم آنلاین - قم- ایجاد فرصت های شغلی فراگیر در روستاها از جمله مهمترین راهکارهای حفظ و توسعه این مناطق است که دراین رابطه قم نیازمند طراحی الگوهای اشتغالزایی پایدار می باشد.

29 پرونده معرفی شده به بانک های قم تعیین تکلیف شد

قم آنلاین - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از بین 46 پرونده واحدهای تولیدی و صنعتی که به بانک ها برای پرداخت تسهیلات رونق تولید معرفی شده بود 29 مورد آن تعیین تکلیف شد.

60 درصد واحدهای تولیدی قم نیمه فعال هستند

قم آنلاین - روزنامه ایمان قم در شماره روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه مطلبی با عنوان«60 درصد واحدهای تولیدی قم نیمه فعال هستند» را منتشر کرد.

مسئولان قم با حضور در واحدها مشکلات را پیگیری کنند

قم آنلاین - قم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی با حضور در واحدهای صنعتی و تولیدی از نزدیک مشکلات این واحدها را پیگیری کنند.

عملیات اصلاح جاده قدیم قم-تهران آغاز شد

قم آنلاین - قم - سرپرست اداره راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: عملیات احداث ، اصلاح و تعریض شانه 10 کیلومتر از محور ترانزیتی قم – تهران آغاز شد.

قم در تولید و توزیع دام منحصر به فرد است

قم آنلاین - قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: این استان در زمینه تولید و توزیع دام منحصر به فرد است و بیش از 60 درصد دام کشور در قم تجمیع و سپس در سایر مناطق کشور، توزیع می شود.

راه جبران خسارات کشاورزان عضویت در صندوق بیمه است

قم آنلاین - قم - معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بهترین راه جبران خسارت های وارد شده به کشاورزان، عضویت آنان در صندوق بیمه کشاورزی و استفاده از اعتبارات آن در زمان وقوع حادثه است.

ساير مطالب

منطقه ویژه سلفچگان قم به شبکه ریلی متصل می شود

محدودیت تولید برق خورشیدی در قم رفع شود

نیزار پهنه ای پر رونق برای افزایش اشتغالزایی استان است

برای حمایت از تولید داخلی جلوی قاچاق گرفته شود

سیل به بخش هایی از کشاورزی قم خسارت وارد کرد

استفاده از کالای ایرانی، محرک اقتصاد کشور است

تولید کالای ایرانی به عنوان خدمتی بزرگ تبلیغ شود

پروژه‌های نیمه ‌تمام استان قم با پیشرفت 80 درصد در الویت اتمام است

در جهت توسعه روستاهای قم،45 میلیارد تومان اعتبار تزریق شد

فرماندار: 45 میلیارد تومان به روستاهای قم تزریق شد

اعتبارات عمرانی قم به طرح های نیمه تمام اختصاص می یابد

12 هزار میلیارد تومان برای توسعه روستاها اختصاص یافت

طرح توسعه روستاها مستلزم مشارکت همه مسئولان است

توجه به معیشت روستائیان مانع از مهاجرت آنها می‌شود/12هزار میلیارد تومان تسهیلات سرمایه‌گذاری در روستاها

358 واحد تولیدی قم مشمول مقررات استاندارد اجباری است

قم در مسیر نوسازی صنایع خود حرکت می کند

تاکید بر افزایش 20 درصدی صادرات در قم

مهم ترین اولویت در قم سرمایه‌گذاری در رونق گردشگری است

معاون استاندار: وضعیت اشتغال در قم سامان می یابد

687 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی در قم اعطاء شد

استاندار: محصولات سازگار با اقلیم قم کشت شود

کشاورزی کم آب بر نیازمند سرمایه گذاری کلان است

7035شغل از قم در سامانه رصد ثبت شد

استانداردسازی کالاهای ایرانی رعایت شود

مدیرکل تعاون: 14800 فرصت شغلی در قم ایجاد می شود

وزیر کار از یک واحد صنعتی درقم بازدید کرد

حقوق کارگران در زمان مقرر خود پرداخت شود

دولت تسهیلات ارزان قیمت در اختیار جوانان قرار دهد

سند سرمایه گذاری، تولید و اشتغال قم رونمایی شد

حمایت از کالای ایرانی نیازمند نوسازی واحدهای صنعتی است

قوانین مزاحم برای تولید و سرمایه گذاری حذف شود

7400 روستایی در قم وام مسکن دریافت کردند

افزایش 20 درصدی استاندارد سازی کالاهای تولیدی استان قم در سال 96

استاندارد کالاهای قم به 75 درصد ارتقا یافت

افتتاح فروشگاه دائمی عرضه سوهان قم در نیویورک

نخستین فروشگاه عرضه سوهان قم در آمریکا افتتاح می شود

50 درصد بازار سوغات قم تولید چین است

آیت الله سعیدی: زمینه اشتغال جوانان فراهم شود

موج حمایت از کالای ایرانی درحال شکل گرفتن است

دستگاه های اجرایی قم از کالاهای تولیدی استان استفاده کنند

210 میلیون دلار کالا از گمرکات قم صادر شد

3 هزارهکتار کشت یونجه درقم کاهش یافت

60 درصد چاه های قم مجهز به کنترل هوشمند است

بخشودگی بدهی معوق تولیدکنندگان شهرک‌های صنعتی

معاملات بورس با نگاه به احکام فقهی طراحی می شود

حوزه علمیه می تواند الگوی اقتصاد اسلامی را ارائه کند

آیا استراتژی‌های اقتصاد مقاومتی بر توانمندسازی کارکنان تاثیر معناداری می‌گذارد؟

پرداخت تسهیلات رونق تولید در بخش نوسازی تقویت می شود

پرداخت تسهیلات رونق تولید مبنای عملکرد بانک های قم است

حمایت از کالای ایرانی تقویت فرهنگ خودباوری است

25 نوع ماده معدنی در قم استخراج می شود

استانداردسازی کالاهای تولید قم 25 درصد افزایش یافت

حمایت از کالای ایرانی وظیفه دولت و مجلس است

تولیدکنندگان در خصوص صادرات سرمایه گذاری کنند

باید با همبستگی از کالای ایرانی حمایت کنیم

امسال 4500 شغل در حوزه صنعت و کشاورزی در قم ایجاد می شود

اختصاص بیش از 238 میلیارد تومان اعتبار در حوزه گردشگری

پروژه های با پیشرفت 80 درصد، در الویت عملیاتی شدن

4500 شغل در صنعت و کشاورزی قم ایجاد می شود

اتمام طرحها با پیشرفت 80 درصد در اولویت است

احساس امنیت برای سرمایه گذاران در قم ایجاد شود

منطقه سلفچگان قم بهترین مکان برای تولید کالای ایرانی است

کاهش 40 درصدی اعتبارات عمرانی استان قم

سازمان نظارت برکیفیت کالای ایرانی تشکیل شود

بدهی دولت به مرغداران قم تسویه شد

6 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شد

4300 حلقه چاه غیرمجاز درقم شناسایی شد

رفع موانع تولید، اولویت جهاد کشاورزی در سال حمایت از کالای ایرانی

تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی در قم حمایت می شوند

استاندار: میزان پیشرفت برنامه های توسعه ای قم رصد شود

مسئولان با سیاستگذاری جدید از کالای ایرانی حمایت کنند

برداشت 200 تن گل محمدی در قم

ارزش صادرات استان قم 300 میلیون دلار است

تعصب به خرید کالای ایرانی باید از مسئولان آغاز شود

رئیس سازمان صنعت: قم در چهار صنعت، بومی است

آینده نظام وابسته به حمایت از کالای ایرانی است

1484 مددجوی کمیته امداد در قم شاغل شدند

کتاب «ساخت ایران» در قم منتشر شد

سند تولید و اشتغال قم دردست تدوین است

چهارمین رام قطار لوکس قم - مشهد راه اندازی شد

خروج خودروسازی از انحصار لازم است

تولید کنندگان کالای قابل رقابت عرضه کنند

207 میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت قم پرداخت شد

جابجایی بیش از 1 میلیون 900هزار مسافر توسط راه آهن قم در سال گذشته

تشویق سرمایه گذار کار اساسی مسئولان قم است

معرفی کالای ایرانی رقابت در خرید را ایجاد می کند

انجام بیش از 14000 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان قم

14 هزار بازرسی از واحدهای صنفی قم انجام شد

حمایت از کالای ایرانی نیاز به یک جهاد همگانی دارد

واردات بی رویه ، موجب بیکاری کارگران می شود

جابجایی 120هزار و 60 نفر از اداره کل راه آهن قم درایام نوروز 97

حمایت ازکالاهای ایرانی باعث اشتغال پایدار خواهد شد

65 هزار طرح نیمه تمام درکشور وجود دارد

150 میلیون مترمکعب آب درقم صرفه جویی شد

چالش های موجود در حمایت از کالای ایرانی

حمایت از کالای ایرانی باعث اشتغالزایی می شود

اندیشمندان برای بالابردن کیفیت تولیدات داخلی چاره ای بیاندیشند

1027 تن سیب و پرتقال در قم توزیع شد

توزیع 1027 تن میوه طی ایام نوروز در قم

حوزه های علمیه برای تحقق شعار سال فرهنگ سازی کنند

25 هزار هکتار از مزارع قم در برابر آفت سن، مقاوم می شود

طرح های اقتصادی قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد

استاندار: دستگاه های دولتی قم باید از کالاهای داخلی استفاده کنند

حمایت از کالای ایرانی، تحول در اقتصاد کشور را رقم می زند

اموال مردم باید به سمت بخش تولید هدایت شود

10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در زمین های زراعی قم متوقف شد

مصرف بنزین در قم 13 درصد افزایش یافته است

200 تن مرغ منجمد درقم توزیع شد

مجلس برای حمایت ازکالاهای ایرانی با قاچاق مقابله کند

730 تن سیب و پرتقال درقم توزیع شد

450 تن میوه درقم توزیع شد

حمایت از کالای ایرانی مناسب ترین کلید واژه برای حل معضل بیکاری است

اولین روز تعطیلات در قم دو میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی مصرف شد

لاریجانی: صادرات در سال 97 از پشتوانه محکم بودجه پایدار برخوردار است

اقلام پروتئینی مورد نیاز شب عید تامین شده است

مدیر بازرگانی جهاد کشاورزی: توزیع میوه شب عید در قم آغاز شد

98 درصد پرداخت تسهیلات رونق تولید در قم محقق شد

سند اشتغال قم در سال آینده ملاک عملکرد دستگاه های اجرایی قرار می گیرد

فاز 96 هکتاری شهرک صنعتی شکوهیه در اختیار فعالان خوشه کفش و دمپایی قرار می گیرد

تفاهم نامه هایی بین مسئولان اتاق بازرگانی قم و 2 استان روسیه امضا شد

اقتصاد مقاومتی پرتوی از اقتصاد اسلامی است

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نیاز به رفع سوال های مردم در این زمینه دارد

490 میلیارد تومان از سهم تسهیلات رونق تولید قم، جذب شده است

جذب 98 درصد از تسهیلات رونق تولید در قم به میزان 490 میلیارد تومان

در جهت تک رقمی شدن نرخ بیکاری سند جامع اشتغال قم تدوین شود/تعداد نمایندگان قم به چهار نماینده افزایش خواهد یافت

170 هزار یتیم در کشور تحت پوشش کمیته امداد است/کمک های مردمی به کمیته امداد 30 درصد افزایش داشته است

از توزیع میوه شب عید در 28غرفه تا تامین آرد نانوایی ها در قم

450 میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت قم تزریق شد

لاریجانی: بودجه 97 مشوق های صادراتی پایداری را درنظر گرفته است

توزیع 520 تن پرتقال و 350 تن سیب در آستانه عید نوروز در قم/توزیع میوه شب عید از 20 اسفند

ذخیره 450تن گوشت مرغ برای توزیع در ایام نوروز/نظارت مستمر بر قیمت،کیفیت و نحوه توزیع اقلام

معاون استاندار: 868 تن میوه شب عید در قم ذخیره سازی شده است

استاندار: درآمد فعالیت های اقتصادی سازمان های قم به طور شفاف ثبت شود

اجرای مرحله ای تسهیلات خود اشتغالی روستائیان موفقیت آن را در پی دارد

سال آینده کلیه برنامه های استان براساس توسعه اشتغال باشد

بانک های خصوصی در پرداخت تسهیلات رونق تولید مشارکت کنند

حمایت از ایجاد مشاغل خانگی در روستاهای قم

شرکت شهرک های صنعتی قم به دنبال ظرفیت سازی در مناطق روستایی است

194 واحد صنعتی تولیدکننده مواد غذایی در قم مستقر است

مدیرکل راه و شهرسازی: 30 درصد شهر قم نیازمند بازآفرینی است

تاکید معاون استاندار قم بر صادرات محوری تولید و اشتغال

ضریب نفوذ گاز در شهرهای استان قم 99.5 درصد است

260 میلیارد تومان جهت بهسازی و بازسازی واحدهای صنعتی و تولیدی استان قم اختصاص یافت

راهکارهای عملیاتی، زمینه‌ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است

بهره برداری از 350 پروژه عمرانی در استان قم در سال جاری

ارتقای قم به رتبه 12 پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور

استاندار: امسال 350 طرح اقتصاد مقاومتی در قم به بهره برداری رسید

61 درصد از بودجه شهرداری قم در سال 97 بر اساس فروش تراکم است

بودجه شهرداری قم در سال 97 به مبلغ 1853 میلیارد تومان تصویب شد

بودجه 33 میلیارد و 900 میلیون تومانی سازمان آتش‌نشانی قم تصویب شد