آخرين مطالب

اقتصادي

افزایش قیمت شن و ماسه در قم غیرقانونی است

عصرقم- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم از افزایش بی رویه قیمت شن و ماسه توسط شرکت‌ها با تبانی یکدیگر خبر داد و گفت: این اقدام خلاف قانون است.

مشکل کمبود شکر در قم برطرف می‌شود

عصرقم- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قم با بیان اینکه مصرف شکر در قم روزانه 110 تن است، از مشکل کمبود شکر در این استان خبر داد و گفت: این کمبود برطرف می‌شود.

6 هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه برق قم هزینه شده است

عصرقم- مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران تعداد مشترکان برق استان قم را حدود 200 هزار مشترک اعلام کرد و گفت: در سال های گذشته 5 هزار میلیارد ریال و در سال جاری نیز یک هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه برق این استان هزینه شده است.

تامین برق واحدهای صنعتی لازمه ورود سرمایه گذاران به قم است

عصرقم- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم گفت: در صورتی که بستر لازم برای ورود سرمایه گذاران از نظر تامین برق زیرساخت ها فراهم نشود، انگیزه ای برای ورود سرمایه گذاران به استان ایجاد نمی شود.

2160میلیارد ریال تسهیلات برای شرکت های دانش بنیان تخصیص یافت

عصر قم - قم - معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق برای حمایت از شرکت های دانش بنیان کشور، 2 هزار 160 میلیارد ریال تسهیلات و هفت هزار و 500 میلیارد ریال خط اعتباری را در نظر گرفته است.

مشوق های سرمایه گذاری سال 98 شهرک های صنعتی قم اعلام شد

عصر قم - قم - معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی قم ضمن اعلام مشوق های سرمایه گذاری سال جدید گفت: در سال گذشته نیز 102 هکتار از اراضی شهرک های صنعتی استان به متقاضیان واگذار شد.

رونق تولید با شعار محقق نمی شود

عصر قم - قم- استاندار قم گفت: سخن گفتن در مورد رونق تولید و یا شعار رونق تولید را در سربرگ نامه های اداری نوشتن بی فایده است و باید در عمل این مساله را محقق نماییم.

پنج هزار شغل در بخش صنعت قم ایجاد شد

عصر قم - قم - رئیس سازمان صمت قم، گفت: سال گذشته پنج هزار و 50 فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت استان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار و 330 میلیارد تومان ایجاد شد.

تحریم موجب خودکفایی محصولات کشاورزی می شود

عصر قم - قم - قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم های ظالمانه حاکمان آمریکا، موجب سرعت یافتن روند خودکفایی کشور در تولید محصولات راهبردی بخش کشاورزی می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم معارفه شد

عصر قم - قم - آیین تکریم و معارفه رئیسان سابق و جدید سازمان جهاد کشاورزی قم عصر سه شنبه با حضور قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس شورای اسلامی، استاندار و شماری از مسئولان استانی در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد.

بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید از اولویت های قم است

عصر قم - قم - استاندار قم، بازگشت واحدهای نیمه فعال و راکد به چرخه تولید را از اولویت های استان دانست و گفت: سرمایه گذاران در توسعه کارخانه ها و واحدهای تولیدی نیز از حمایت کامل دولت برخوردار خواهند بود.

استاندار: دستگاه های اجرایی قم در خدمت تولید باشند

عصر قم - قم- استاندار قم با اشاره به این که دستگاه های اجرایی باید در خدمت تولید و سرمایه گذار باشند، گفت: کارفرما، کارگر، تولیدکننده و مصرف کننده از رونق تولید بهره مند می شوند و هر کدام از این عناصر پایداری خود را از دست بدهد، تولید محقق نخواهد شد.

دسترنج کشاورزان قم درخرید تضمینی گندم حراست شود

عصر قم - قم- معاون امور اقتصادی استانداری قم،گفت: ظرفیت تولید گندم دراین استان درمقایسه با سایر استان های ناچیز است ولی باید در خرید تضمینی گندم و کلزا، از دسترنج کشاورزان حراست و به بهترین وجه این خرید صورت گیرد.

پیش بینی خرید تضمینی 18 هزار تن گندم در قم

عصر قم - قم- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: تعهد استان، خرید تضمینی 24 هزار و 500 تن گندم است ولی با توجه به محدودیت های کشاورزی قم ، پیش بینی می شود امسال حدود 18 هزار تن گندم خریداری شود.

نرخ بیکاری قم به 10.8 درصد کاهش یافت

عصر قم - قم- معاون امور اقتصادی استانداری قم، با بیان اینکه سال 97 بیش از 15 هزار شغل در استان ایجاد شده است، گفت:بر اساس آخرین آمار کشوری، سال گذشته نرخ بیکاری قم به 10.8 کاهش یافته، این در حالی است که میانگین نرخ بیکاری در کشور حدود 12 درصد می باشد.

تولید داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است

عصر قم - رئیس خانه احزاب استان قم گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، تولید داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است، لذا اگر تولید ملی در کشور رونق بگیرد و ...

کشاورزان پیشرو بزرگترین سرمایه بخش کشاورزی قم

عصر قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم، کشاورزان علم دوست و پیشرو را بزرگترین سرمایه بخش کشاورزی استان دانست. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم،عباس ...

امسال هم در گندم خودکفا خواهیم بود

عصر قم - قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به بارندگی ها و تاثیر آن بر کشاورزی، گفت: باوجود همه خسارت ها، امسال هم در تولید گندم خودکفا خواهیم بود ...

دسترنج کشاورزان قم درخرید تضمینی گندم حراست شود

عصرقم- معاون امور اقتصادی استانداری قم،گفت: ظرفیت تولید گندم دراین استان درمقایسه با سایر استان های ناچیز است ولی باید در خرید تضمینی گندم و کلزا، از دسترنج کشاورزان حراست و به بهترین وجه این خرید صورت گیرد.

پیش بینی خرید تضمینی 18 هزار تن گندم در قم

عصرقم- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: تعهد استان، خرید تضمینی 24 هزار و 500 تن گندم است ولی با توجه به محدودیت های کشاورزی قم ، پیش بینی می شود امسال حدود 18 هزار تن گندم خریداری شود.

نرخ بیکاری قم به 10.8 درصد کاهش یافت

عصرقم- معاون امور اقتصادی استانداری قم، با بیان اینکه سال 97 بیش از 15 هزار شغل در استان ایجاد شده است، گفت:بر اساس آخرین آمار کشوری، سال گذشته نرخ بیکاری قم به 10.8 کاهش یافته، این در حالی است که میانگین نرخ بیکاری در کشور حدود 12 درصد می باشد.

پنج هزار شغل در بخش صنعت قم ایجاد شد

عصرقم- رئیس سازمان صمت قم، گفت: سال گذشته پنج هزار و 50 فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت استان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار و 330 میلیارد تومان ایجاد شد.

دریاچه نمک از وضعیت بحران عبور کرده است

عصرقم- معاون فنی اداره کل محیط زیست استان قم با بیان اینکه، دریاچه نمک از وضعیت بحرانی سال گذشته عبور کرده است، تاکید کرد: با این وجود، در صورتی وضعیت آبی مناسبی برای استان قم در سال های آینده وجود دارد، که این حجم از آبگیری و وضعیت بهینه دریاچه نمک و تالاب های قم، حفظ شود

طرح ویژه بازرسی و نظارت ایام نیمه شعبان در قم اجرا می شود

عصرقم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: به منظور کنترل هرچه بیشتر بازار استان در ایام نیمه شعبان، طرح ویژه بازرسی و نظارت توسط این سازمان از تاریخ 27 فروردین ماه جاری تا دوم اردیبهشت به مدت 6 روز، به اجرا درمی آید.

تولید داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است

عصرقم- رئیس خانه احزاب استان قم گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، تولید داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است، لذا اگر تولید ملی در کشور رونق بگیرد و وابستگی به کالاهای مصرفی و کالاهای راهبردی کاهش پیدا کند میزان اثرگذاری سلاح پولی نیز به شدت کاهش پیدا می‌کند.

ناهمگونی قوانین با رونق کسب و کارهای فناورانه

عصر قم - قم - معاون برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اشتغال‌زایی و کسب و کارهای فناورانه درگیر سیاست‌های ناهماهنگ و ناهمگون موجود کشور است.

استفاده از ظرفیت‌های تشویقی برای جذب سرمایه‌گذار در قم ضروری است

عصر قم - قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: اولویت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی در قم مشخص شده و باید برای جذب سرمایه‌گذار از ابزارهای مختلف تشویقی بهره‌مند شد.

جانبازان و ایثارگران کارآفرین قم باید حمایت شوند

عصر قم - قم - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم گفت: جامعه ایثارگری این استان از ظرفیت ها و توانمندیهای زیادی در عرصه کارآفرینی برخوردار هستند، از این رو یکی از روش های موثر در رونق بخشیدن به تولید حمایت از جانبازان و ایثارگران کارآفرین است.

قم رتبه 12 کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را کسب کرد

عصر قم - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: این استان در سال 97 در سه بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری هفت هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید جذب کرده که در این زمینه قم رتبه 12 کشوری را کسب نموده است.

شعار رونق تولید محصول یک مطالعه نخبگانی است

عصرقم- رئیس بنیاد بین المللی نهج البلاغه عنوان کرد: شعار رونق تولید نیز محصول مطالعات و تحقیقات گروه‌های نخبگانی است که خدمت مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

رونق تولید نیازمند سیاستگذاری هوشمندانه است

عصرقم- یکی از پژوهشگران قمی نمونه کشور گفت: سرمایه، نیروی کار و فناوری سه رکن رونق تولید است که این رکن های در کشور وجود دارد ولی تاکنون در کنار هم قرار نگرفته اند که نیازمند سیاست گذاری هوشمندانه در این زمینه هستیم.

بیش از یک هزار تن میوه تنظیم بازار در قم توزیع شد

عصر قم - قم - سرپرست معاونت بازرگانی داخلی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت قم گفت: با آغازطرح تنظیم بازار نوروزی تا روز سیزدهم فروردین ماه سال جاری، یک هزار و 62 تن میوه در استان توزیع شده است.

تثبیت اشتغال از مولفه های مهم تحقق رونق تولید است

عصر قم - قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: برای رونق تولید مولفه های مختلفی وجود که حفظ واحدهای صنعتی موجود به منظور تثبیت نرخ اشتغال از مهمترین آن به شمار می آید.

رونق تولید راهبردی برای بهبود شرایط اقتصادی است

عصر قم - قم- تولیت حرم حضرت معصومه(س) گفت: آنچه که رهبر معظم انقلاب برای نامگذاری امسال فرموده اند، تشریفات و سنت نیست، بلکه راهبرد برای بهبود شرایط اقتصادی است.

پرهیز از اختلافات و تنش های سیاسی لازمه رونق تولید است

عصر قم - قم- استاندار قم تقویت وفاق، همدلی، پرهیز از اختلافات و تنش های سیاسی را لازمه رونق تولید دانست و گفت: رونق تولید الزامات، مبانی و پیش فرض هایی دارد که اگر اعمال نکنیم، نخواهیم توانست به فرمایشات رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشانیم.

رونق تولید باعث تقویت ارزش پول ملی می شود

عصرقم- کارشناس اقتصاد مقاومتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: رونق یافتن تولید ملی در اثر حمایت مردم و مسئولان، موجب هدایت نقدینگی موجود به سمت بخش تولید می شود و با کنترل تورم، ارزش پول ملی را تقویت می کند.

رونق تولید باید به فرهنگ و گفتمان قالب جامعه تبدیل شود

عصر قم - قم - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: برای تحقق شعار رونق تولید باید از ابزارهایی مانند کتاب و همچنین آثار هنری از قبیل تئاتر و فیلم بیشترین استفاده را نموده و این موضوع را در متن و بطن جامعه نهادینه کنیم.

2320 مورد بازرسی از مراکز عرضه کالا در قم انجام شد

عصر قم - قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از 29 اسفندماه سال گذشته تا دهم فروردین ماه امسال، 2 هزار و 320 مورد بازرسی از مراکز مختلف فروشگاهی و تجاری استان انجام و 217 پرونده تخلف به ارزش 20 میلیارد ریال تنطیم و به مراجع قضایی ارسال شده است.

گشایش های اقتصادی در گرو رونق تولید است

عصر قم - معاون استاندار قم گفت: گشایش های اقتصادی و رفع مشکلات فعلی، در گرو رونق تولید است. مهرداد غضنفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با ...

1034 تن میوه تنظیم بازار در قم توزیع شد

عصر قم - قم - معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: با آغاز طرح تنظیم بازار نوروزی از اول بهمن ماه سال گذشته تا روز نهم فروردین ماه جاری، یک هزار و 34 تن میوه در قم توزیع شده است.

20 میلیون متر مکعب آب به حجم سدهای اصلی قم اضافه شد

عصر قم - قم - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قم گفت: در پی بارش های اخیر، 20 میلیون متر مکعب آب به دو سد 15 خرداد و کوچری که سدهای اصلی تامین کننده آب شرب مورد نیاز مردم این استان است، افزوده شد.

تولید باید از نظر کمیت و کیفیت رونق بگیرد

عصرقم- یک استاد عالی حوزه گفت: تولید باید هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت رونق بگیرد، یعنی هم نیاز مردم به وفور در بازار موجود باشد و هم کالاها توسعه کیفی بگیرند.

ترویج فرهنگ تولید سرلوحه کار نهادها باشد

عصر قم - قم ـ ایرنا ـ خطیب جمعه قم گفت: در مسیر پیشرفت و آبادانی، نهادهای فرهنگی به ویژه روحانیت باید گفتمان اقتصاد مقاومتی را ترویج و تبلیغ کنند و در سال جاری شعار «رونق تولید» را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

امسال افزایش 30 درصدی تولیدات کشاورزی قم در اولویت قرار دارد

عصر قم - قم- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: هم اکنون سالانه 745 هزار تُن انواع محصولات کشاورزی در این استان تولید می شود که افزایش 30 درصدی تولیدات، اولویت سال جاری این سازمان است.

ایجاد 5 هزار شغل درقم برنامه ریزی شده است

عصر قم - قم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، رونق تولید را عامل مهم در بی اثر کردن تحریم ها دانست و گفت: ایجاد 5 هزار شغل در سال 98 در حوزه صنعت و معدن در این استان برنامه ریزی شده است

ایجاد 5 هزار شغل درقم برنامه ریزی شده است

عصرقم- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، رونق تولید را عامل مهم در بی اثر کردن تحریم ها دانست و گفت: ایجاد 5 هزار شغل در سال 98 در حوزه صنعت و معدن در این استان برنامه ریزی شده است

زیرساخت های بخش کشاورزی قم در چهل سال گذشته نوسازی شد

عصرقم- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی تحول بزرگی در کشاورزی قم به وجود آمد و زیر ساخت های این بخش بر اساس استانداردهای تعیین شده، برای حرکت به سمت کشاورزی مدرن، مورد نوسازی و تجهیز قرار گرفت

احیای واحدهای صنعتی راکد مهمترین شاخص رونق تولید است

عصر قم - قم - استاندار قم گفت: احیای واحدهای صنعتی راکد و نیمه تعطیل از مهمترین شاخص ها و مولفه های رونق تولید است و دولت این موضوع را برای تحقق شعار سال با جدیت پیگیری می کند.

850 تن میوه تنظیم بازار در قم توزیع شد

عصر قم - قم- رئیس جهاد کشاورزی قم گفت: 850 تُن میوه تنظیم بازار شب عید از 26 اسفند 97 تا روز جمعه در قم توزیع شده است و این روند تا 16 فروردین ماه در استان ادامه خواهد داشت.

رونق تولید در اقتصاد کشور نقش اساسی دارد

عصر قم - قم- خطیب نماز جمعه قم، با اشاره به شعار سال گفت: اگر تولید راه بیفتد؛ در اقتصاد کشور نقش اساسی دارد و امید است دولت پشتیبان و برطرف کننده نیازهای تولید باشد.

قیمت مرغ گرم در قم 28 هزار ریال کاهش یافت

عصر قم - قم - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: با هماهنگی دادستانی قیمت هر کیلو مرغ گرم در قم 28 هزار ریال کاهش یافت و با قیمت 105 هزار ریال در 18 فروشگاه این استان توزیع می شود.

تدارک مایحتاج مردم قم برای استقبال از عید نوروز

عصرقم- در روزهای منتهی به آغاز سال نو، جمعی از مسئولان استان با تاکید بر تدارک مایحتاج مردم قم برای استقبال از عید نوروز، بیان کردند: کالاهای مورد نیاز مردم در این ایام به میزان قابل توجه ذخیره سازی و تامین شده است.

طرح های نیمه تمام اقتصاد مقاومتی قم در اولویت 98 قرار گیرد

عصر قم - قم - استاندار قم گفت: طرح های متوقف و نیمه تمام اقتصاد مقاومتی استان که در حال پیگیری است، باید در اولویت برنامه های سال 98 قرار گیرد تا به اهداف مورد نظر در این زمینه نزدیک تر شویم.

300 طرح اقتصاد مقاومتی در مناطق روستایی قم اجرا می شود

عصر قم - قم - رئیس سازمان برنامه و بودجه قم گفت: بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای سال آینده 11 هزار طرح اقتصاد مقاومتی را در روستاهای کشور پیش بینی کرده که 300 طرح آن برای قم بویژه روستای قمرود از توابع بخش مرکزی می باشد.

راه اندازی فاز اول مترو و 4.7 کیلومتر از مونوریل قطعی است

عصر قم - قم- شهردار قم، با تاکید بر راه اندازی فاز اول قطار شهری به عنوان یک اولویت سال 98 گفت: تمام مسئولان استان بر راه اندازی 4.7 کیلومتر از مونوریل قم نیز هم نظر هستند، تا با کارکرد فرهنگی و توریستی به بهره برداری برسد.

عزم مسئولان ارشد قم برای توسعه پایدار گردشگری

عصرقم- گردشگری همواره به عنوان یکی از مهمترین منابع درآمدی مطرح بوده است اما اکنون مسئولان ارشد استان قم با تمرکز ویژه بر این موضوع و توسعه ظرفیت های زائرپذیری درپی افزایش اشتغال و رونق اقتصادی هستند.

خطیب جمعه قم: تبادلات تجاری با کشورهای همسایه افزایش یابد

عصر قم - قم - خطیب جمعه قم با اشاره به امضای تفاهم نامه های مختلف برای افزایش مبادلات اقتصادی به 20 میلیارد دلار در سفر اخیر رئیس جمهوری به عراق گفت: افزایش تبادلات تجاری با کشورهای همسایه باید در صدر اولویت های دولت باشد.

بازار سوغات شهرهای مذهبی کشور نیازمند ساماندهی است

عصر قم - قم- وزیرصنعت، معدن و تجارت،گفت: 85 درصد بازار سوغات شهرهای مذهبی در اختیار کالاهای خارجی است که طرح ساماندهی این بازار و بسترسازی برای صادرات اقدام سوغاتی در دستور کار قرار دارد.

اقتصاد کشور با حمایت از تولید رونق می گیرد

عصر قم - قم- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اقتصاد کشور با حمایت از تولید کننده رونق می گیرد که در این راستا باید سعی شود وضع موجود در تولید و اشتغال حفظ شود.

دیدگاه های فعالان بخش خصوصی قم درخصوص موانع تولید

عصر قم - قم- فعالان بخش خصوصی قم عصر پنجشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور رضا رحمانی وزیرصمت، استاندارو نماینده قم درمجلس شورای اسلامی برگزار شد،دیدگاه های خود را درخصوص موانع تولید و صادرات بیان کردند.

رفع گرانی و تورم در گرو رشد تولید است/اختصاص2میلیارد تومان برای راه‌اندازی نمایشگاه دائمی فرش قم

عصر قم - وزیر صمت گفت: رفع گرانی،مشکلات، تورم و اشتغال در گرو رشد تولید است. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم،رضا رحمانی ظهر امروز در جلسه گفتگوی بخش ...

ارتقای کیفیت کالاها لازمه ورود به بازارهای بین المللی است

عصر قم - قم- وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم ارتقای کیفیت کالا برای ورود به بازارهای بین المللی اظهار داشت: در سفر اخیر ریاست جمهوری به عراق، 15 شرکت بازرسی استاندارد کالا را به طرف عراقی معرفی کردیم تا کیفیت کالاهای صادراتی ایران به این کشور توسط آنها تایید شود.

دولت بخش تولید را دریابد

عصر قم - آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه دولت و مسئولان باید بخش تولید را دریابند، اظهار کرد: کشورهای پیشرفته جهان بر اثر توجه به تولید به ...

110 تن گوشت قرمز و 110 تن مرغ در قم توزیع می‌شود

عصر قم - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: در جهت تنظیم بازار، 110 تن گوشت قرمز و 110 تن مرغ در قم توزیع می شود. به گزارش خبرنگار ایسنا ...

270 تن گوشت قرمز و مرغ درقم توزیع می شود

عصرقم- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: 160 تن گوشت قرمز و 110 تن مرغ ذخیره شده است که از 25 اسفندماه وارد بازار استان می شود.

11 میلیون و 500 هزار دلار کفش از قم صادر شده است

عصر قم - قم- عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه، 11 میلیون و 500 هزار دلار کفش به وزن 2 هزار و 600 تُن از این استان به سایر کشورها صادر شده است.

تولیدکنندگان کفش با برندسازی به افزایش صادرات کمک کنند

عصر قم - قم- مدیرکل دفتر صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تقویت صنعت کفش نیازمند رقابت پذیری بالایی است که تولیدکنندگان کفش می توانند با برندسازی نسبت به افزایش تولید و صادرات این کالا کمک کنند.

تفریغ بودجه سال 98 هفت سازمان شهرداری قم تصویب شد

عصرقم- اعضای شورای اسلامی شهر قم روز دوشنبه در هشتاد و هفتمین جلسه رسمی شورا، تفریغ بودجه هفت سازمان تابعه شهرداری برای سال 98 با اعتبار 887 میلیارد و 755 میلیون ریال را به تصویب رساندند.

ساير مطالب

284 واحد مسکن مهر قم سال آینده تحویل متقاضیان می شود

بیش از 10 هزار میلیارد تومان برای تکمیل واحدهای مسکن مهر نیاز است

مردم گران فروشی را گزارش دهند

کلانتری: انتقال آب بین حوزه ای توجیه اقتصادی ندارد

500 میلیارد ریال برای تکمیل فرودگاه قم تخصیص یافت

استاندار: 4.7 کیلومتر از مونوریل قم تعیین تکلیف شد

سرمایه گذار قوی برای تکمیل فرودگاه و مونوریل پای کار است

شیوه نامه حمل و نقل دام برای تسهیل فعالیت های دامداران است

فرصت های سرمایه گذاری در سوریه شناسایی شود

در سال جاری، 190 میلیون دلار کالا از استان قم صادر شد

حجم صادرات از گمرکات قم 14.5 درصد افزایش یافت

واردات منطقه ویژه سلفچگان قم 44 درصد کاهش یافت

طرح بوم گردی در روستاهای قم اجرا می شود

قیمت مرغ در قم باید پایین تر از استان های دیگر باشد

652 پرونده تخلف اصناف در قم تشکیل شده است

نگاه صنفی به مسائل، مانع از کاهش گرانی و تعدیل قیمت می شود

ایجاد صف در توزیع مرغ و گوشت قابل قبول نیست

بهسازی تجهیزات صنعتی رونق تولید و اشتغال استان را در پی دارد

مترو قم در سال 99 به بهره برداری می رسد

واگذاری طرح های قم به بخش خصوصی با جدیت پیگیری شود

مرکز خدمات سرمایه گذاری قم الکترونیکی می شود

6 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شد

مرکز خدمات سرمایه گذاری بخش خصوصی قم، الکترونیکی می شود

پسته قم از چتر حمایتی دولت خارج شد

مهاجرت از عوامل آسیب های اجتماعی درقم است

تازه‌ترین قیمت خودرو‌های داخلی

شرایط وام ازدواج 60 میلیونی مشخص شد

دلار در بالاترین سطح در 10 هفته اخیر ایستاد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/11

شاخص فلاکت در دولت روحانی رکورد زد

صرفه‌جویی 10 میلیاردی آبفای قم با اجرای نظام پیشنهادها

کشاورزان قمی تحت پوشش تامین اجتماعی نیستند

40 هزار تن گوشت قرمز در قم تولید شد

کارگران حقوق ثابت می‌خواهند نه بن کارت!

نرخ هتل‌ها برای نوروز 98 گران نمی‌شود

افزایش20 درصدی مزد؛ کارمندان ضعیف‌تر می‌شوند

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/09

کاهو را گران‌تر از 8700 تومان نخرید!

بلیت نوروزی اتوبوس گران می‌شود

اتحادیه رستوران‌داران: تغییر روزانه منو نداشته‌ایم

حقوق کارمندان 500 هزار تومان افزایش می‌یابد

قیمت مرغ در بازار کاهش می‌یابد

لاریجانی از بررسی افزایش حقوق کارکنان خبر داد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/08

هدایتی: همسر و فرزندانم هنوز ماشین ندارند!

مسئولان به فکر تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم باشند

دستورالعمل جدید گمرک درباره ارزش‌گذاری کالا

جامعه کشاورزی نماد بارز اقتصاد مقاومتی است

قیمت مرغ به 16 هزار تومان رسید

دلار بانکی به کانال 12 هزار تومان بازگشت

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/07

وضعیت قیمت اقلام خوراکی در آستانه نوروز

قم ظرفیت های زیادی برای ایجاد معادن سنگ تزیینی دارد

پرداخت سود سهام عدالت کارگران از فردا

دلایل گرانی میوه و سبزی در بازار

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/06

تخفیف 15 درصدی در نمایشگاه‎های بهاره تهران

12 شرکت فنی مهندسی قم در طرح پهنه بندی کشاورزی فعالیت دارند

تخصیص 3هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای تکمیل قطارشهری قم

صنعت قم بهترین فرصت سرمایه گذاری در قلب ایران است

اتحادیه طلا: بازار سکه هیجان‌زده شد

ورود سازمان بازرسی به موضوع گرانی گوشت

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/05

سایپا تحویل خودرو را دو برابر کرد

تولیدات کشاورزی قم دو صدم درصد بالاتر از میانگین کشوری است

همه اراضی کشاورزی قم مجهز به آبیاری نوین می‌شود

کشاورزی ظرفیت‌ مطلوبی برای رونق اشتغال‌ در قم دارد

59 درصد از کشاورزان،فاقد سواد و تنها 1 درصد دارای تحصیلات کشاورزی اند

فاصله میان مهندسان کشاورزی و تولیدکنندگان سنتی یکی از دغدغه‌های جدی تولید است

تورم اقلام خوراکی رکورد زد

متهم اصلی بحران گوسفند

پراید، 51 میلیون تومان شد

دولت موظف به حذف یارانه ثروتمندان شد

تشکل های صنفی زمینه کارآفرینی مهندسان کشاورزی را فراهم کنند

امنیت غذایی جامعه با مدیریت جهادی تامین می شود

افزایش قیمت شیرینی برای عید منتفی شد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/04

شرایط دریافت وام ازدواج 30 میلیونی اعلام شد

مرغ ارزان شد

احتمال تولید «لادا» در ایران

فروش محصولات سایپا، امروز هم ادامه دارد

پنج هزار و 90 مهندس در قم فعالیت می کنند

مأموریت لاریجانی درباره بررسی گرانی خودرو

قیمت خودرو‌های خارجی در بازار تهران

قیمت اقلام مورد نیاز شب عید کاهش می‌یابد

اتحادیه آجیل و خشکبار: قیمت پسته حباب دارد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/01

وزیر صنعت: قیمت خودرو کاهش می‌یابد

300 میلیارد تومان از محل فروش اوراق مشارکت برای متروی قم اختصاص پیدا کرد

یک هزار میلیارد ریال فرار مالیاتی در قم وصول شد

جمع‌آوری اطلاعات پنج هزار واحد تولیدی در استان قم

اتصال گمرکات قم به راه آهن سراسری راهکاری برای مقابله با تحریم ها

کالا‌های اساسی با قیمت مصوب در نمایشگاه بهاره

صدور مجوز اخذ وام 5 میلیارد دلاری ایران از روسیه

نیروهای مسلح آماده همکاری در تولید خودرو و صنایع نفت هستند

گرانیِ مرغ و گوشت، جگر و سنگدان را محبوب کرد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/29

کباب‌کوبیده زیر 15 هزار تومان، کباب نیست

واحدهای صنفی قم ملزم به رعایت ضوابط ایمنی هستند

حقوقِ تا دو میلیون و 750 هزار تومان مالیات ندارد

یک نماینده: قیمت گوشت باید 50 هزار تومان شود

افزایش 18 درصدی قیمت پراید، فقط در یک ماه

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/28

تورم در تمامیِ بازارها، مردم خرید نمی‌کنند

4 علت افزایش قیمت نفت در روز‌های اخیر

قیمت خودرو‌های داخلی، پراید بالای 40 میلیون

10 هزار شغل با احیای واحدهای تولیدی راکد قم ایجاد می شود

4480 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شد

استاندار: مجمع مشورتی توسعه اقتصادی در قم تشکیل شود

484 میلیارد تومان تسهیلات به رونق تولید در قم تزریق شد

سکوی بارگیری و واگن حمل خودرو در ایستگاه راه آهن قم به بهره برداری رسید

فردا؛ اعلام اسامی جاماندگان بسته حمایتی

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/27

آستان قدس رضوی، مالیات پرداخت می‌کند

طلا باز هم رکورد شکست

تخریب 35 حلقه چاه ذغال در بیابان‌های اطراف شهر قم

سطح کشت گیاهان دارویی قم به 150 هکتار رسید

خروج ارز برای واردات 128 تن چادر به کشور

خودروسازان گران می‌کنند، مردم گران می‌خرند

چهار طرح روستایی در قم گشایش یافت

ورود یک میلیارد دلار ارز اضافی‌ها به چرخه اقتصاد

تکمیل طرح قطار قم - تهران - اصفهان اولویت دولت است

روند ساخت مسکن در کشور شتاب می گیرد

بهره برداری از طرح بهسازی و اصلاح سه راهی ونارچ قم

سه دلیل گرانی خودرو در روز‌های اخیر

احتمال کاهش قیمت دلار تا مرز 8 هزار تومان

نبود وحدت مدیریت، احیای بافت فرسوده را با مشکل مواجه می کند

گمرکات قم باعث رونق اقتصادی استان شد

نخستین رویداد استارتاپی صنایع کوچک و شهرک های صنعتی قم برگزار شد

بورس در برابر پول کوتاه آمد

سایت ثبت سفارش واردات خودرو باز شد

وام اشتغال 50 میلیون تومانی شد

اولویت حوزه گردشگری در تدوین سند اشتغال قم لحاظ شود

دولت برای اشتغال روستائیان 18 هزار میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفت

قم رتبه پنجم در اشتغال روستایی دارد

قم به عنوان قطب دامداری صنعتی و سنتی در کشور، نیازمند حمایت است

102 میلیارد تومان اعتبار به بخش توسعه روستایی استان قم تخصیص یافت

دولت دوازدهم توجه ویژه ای به اشتغال روستایی و کاهش مهاجرت دارد

نگاهی به عیدی کارگران در 10 سال اخیر

گرانی به بازار میوه شب عید می‌رسد؟

دلار امروز چند قیمت خورد؟

سالانه 260 میلیون تُن محصولات کشاورزی در کشور تولید می شود

قیمت محصولات دامی و طیور به زودی به ثبات می رسد

20 هزار میلیارد ریال برای امهال وام کشاورزان اختصاص می یابد

منافع تولیدکننده محصولات کشاورزی در اولویت قرار گیرد

طرح های اشتغال روستایی قم در کشور الگو است

32 طرح کشاورزی در قم به بهره برداری رسید

سند سرمایه گذاری قم 150 درصد تحقق پیدا کرده است

بیش از 260میلیون تن تولیدات کشاورزی در سال

180میلیون مترمکعب صرفه‌جویی آب در بخش کشاورزی