آخرين مطالب

سياسي

استاندار: تعرفه برق واحدهای صنعتی قم باید کاهش یابد

عصرقم- استاندار قم گفت: تعرفه های برق واحدهای صنعتی این استان در مقایسه با سایر مناطق بسیار بیشتر است که باید به طور مشخص نسبت به اصلاح این تعرفه ها توسط شرکت توزیع برق تهران اقدام شود.

مراسم عمامه‌گذاری طلاب در قم برگزار شد

عصر قم - قم - همزمان با سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) مراسم عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه قم با حضور مراجع تقلید برگزار شد.

قرارگاه حضرت قائم(عج) دائمی می‌شود/ تأکید بر اطلاع‌رسانی زائران

عصر قم - قم - فرمانده نیروی انتظامی گفت: امسال قرارگاه دائمی حضرت قائم(عج) باید ساخته و به بهره‌برداری برسد تا به خصوص در مناسبت‌هایی نظیر نیمه شعبان شبیه کاری که در مهران صورت گرفت انجام شود.

شروع فوق العاده سال 98 برای تکواندوی قم با 2 طلا

عصر قم - قم - سال 98 برای تکواندوی قم به بهترین شکل آغاز شده است و کسب 2 مدال طلا برای اولین بار در تاریخ تکواندوی قم از مسابقات آزاد نوجوانان کشور بهانه امیدواری دوچندان به آینده است.

ضعف شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی در شهر قم مشهود است

عصر قم - قم - مدیر آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: ضعف شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی در شهر قم در هنگام بارندگی‌های شدید مشهود است که باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.

جوانان بر اساس آموزه‌های دینی تربیت شوند/تأکید بر حفظ جایگاه مسجد

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید با اشاره به ضرورت تربیت جوانان براساس آموزه‌های قرآنی، افزود: تلاش‌هایی که کانون‌های مساجد برای حضور جوانان در مسابقات قرآن انجام داده است جای تقدیر دارد.

طراحی سند جامع برای فعال کردن 70 هزار مسجد در کشور

عصر قم - قم - مدیر حوزه‌های علمیه با تأکید بر ساماندهی مساجد از لحاظ کمی و کیفی گفت: حوزه علمیه دنبال طراحی سند جامع کلی برای فعال کردن 70 هزار مسجد در افق 1414 است.

کانون‌های فرهنگی مساجد به کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه کمک کنند

عصر قم - قم - دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: کانون‌های فرهنگی مساجد با ایجاد تحرک و انگیزه و ارائه محتوای مناسب می‌توانند باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه شوند.

استاندار قم در روز نیمه شعبان

عصر قم - دیدار با آیت الله العظمی سبحانی، فرماندهی انتظامی و تولیت مسجد مقدس جمکران بازدید از ایستگاه های ...

حکمت خداوند برای انتظار فرج مهمترین راز طول عمر حضرت مهدی(عج)

عصر قم - قم - یکی از پژوهشگران تاریخ ادیان گفت: خداوند برای هرکاری حکمتی دارد که انتظار فرج مهمترین راز طول عمر منجی بشریت است و برای باور عمومی این مسئله نمونه‌های مشابهی را نشان داده است.

شرایط برای نیروهای نظامی آمریکا در منطقه سخت تر می شود

عصر قم - قم- رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه حضور موثر سپاه پاسداران در دفاع از انقلاب اسلامی، موجب شده تا به خار چشم آمریکا تبدیل شود، گفت: تروریست معرفی کردن سپاه توسط آمریکا شرایط را برای نیروهای این کشور در منطقه سخت تر خواهد کرد.

اقدام آمریکا موجب محبوبیت بیشتر سپاه شد

عصر قم - قم - عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام اخیر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران موجب افزایش محبوبیت این نیرو در میان مردم شد.

مردم قم درحمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی می کنند

عصر قم - قم- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با صدور اطلاعیه ای از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی ضد استکباری - صهیونیستی و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دعوت کرد.

اجتماع عظیم حوزویان در حمایت از سپاه در قم برگزار شد

عصر قم - قم - اجتماع عظیم حوزویان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام آمریکا در قرار دادن نام این نیروی مقتدر در میان گروه های تروریستی، روز چهارشنبه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

ازشهرمقدس‌ قم، تمام جهان را برای ارتش آمریکا ناامن می‌خوانیم

عصر قم - روزنامه شاخه سبز قم در شماره روز چهارشنبه 21 فروردین ماه مطلبی با عنوان ` از شهر مقدس قم ( پایتخت جهان) ، تمام جهان را برای ارتش آمریکا ناامن می خوانیم` را به قلم هدی سادات چاوشی به چاپ رسانده است.

اقدام ترامپ علیه سپاه نمایانگر اوج دشمنی آمریکا با انقلاب است

عصر قم - قم - رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: اقدام رذیلانه ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از عجایب زمانه ما و نمایانگر اوج دشمنی آمریکا با ایران و انقلاب اسلامی است.

اقدام علیه سپاه منجربه نفرت جهانی علیه ترامپ شد

عصر قم - قم - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: خداوند دشمنان ما را احمق آفرید؛ اقدامی که ترامپ در قبال سپاه انجام داد، نفرت جهانی را علیه خود به وجود آورد.

مدیران توانمند، عهده دار مسئولیت درقم می شوند

عصر قم - قم - استاندارقم گفت: به دنبال دستیابی به بهترین نتیجه در زمینه کارهای اجرایی هستیم و به همین خاطر مدیران توانمند، عهده دار مسئولیت دراین استان می شوند.

خدمات آیت الله رفسنجانی در دانشگاه آزاد نباید فراموش شود

عصر قم - قم - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله علیه زحمات زیادی برای دانشگاه آزاد اسلامی کشید که این زحمات و خدمات نباید فراموش شود.

قم جزء پنج استان برتر در حوزه امنیت است

عصر قم - قم - معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری قم گفت: بر اساس اعلام وزارت کشور، قم جزء پنج استان برتر کشور در حوزه امنیت می باشد.

دشمنی آمریکا، افتخار سپاه است

عصر قم - قم - جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: افتخار می کنیم که آمریکا، سپاه پاسداران را دشمن خود می داند؛ چراکه ما آمریکا را شیطان و کفر مجسم می دانیم.

کوچکترین اشتباه دشمن با پاسخ سخت نیروهای مسلح مواجه می شود

عصر قم - قم - خطیب جمعه قم گفت: امروز توان نیروهای مسلح در حدی است که با آمادگی رزمی بالا و با پشتیبانی مردم، آماده مقابله با هر نوع تهدیدهای دشمن هستند و کوچکترین اشتباه آنها را با پاسخی سخت و پشیمان کننده مواجه خواهند کرد.

جلوه های نماز جمعه قم

عصر قم - قم - خطبه خوانی با لباس پاسداری توسط خطیب جمعه قم، تقدیر از پاسداران و جمع آوری هدایای مردمی برای کمک به سیل زدگان کشور از جمله جلوه های نماز جمعه این هفته قم بود.

اقدام آمریکا علیه سپاه نشانه نابخردی سردمداران این کشور است

عصر قم - قم - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران در گروه های تروریستی نشانگر نابخردی و حماقت سردمداران آمریکا و ایادی آنها بویژه رژیم کودک کش صهیونیستی است.

حفظ انقلاب مرهون فداکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) است

عصر قم - قم- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حفظ انقلاب اسلامی مرهون تلاش، فداکاری و مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) است و چنانچه کار اطلاعاتی آنان نبود، انقلاب با مشکلاتی مواجه می شد.

اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) موجب حیرت دشمن شده است

عصر قم - قم - امام جمعه شهر قنوات قم گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) توطئه های دشمنان را قبل از اجرا در ایران، منطقه و سراسر جهان، خنثی می کنند و این اقدامات به هنگام، دشمن را حیرت زده کرده است.

دشمن توان درک قدرت نیروهای مسلح ایران را ندارد

عصر قم - قم – ایرنا – ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان قم، با تاکید بر اینکه ارتش خود را وقف خدمت به مردم و نظام اسلامی کرده است تاکید کرد: تمام تحرکات دشمن در منطقه زیر نظر رادارها جمهوری اسلامی است و آنها توان درک قدرت ارتش و نیروهای مسلح ایران را ندارد.

گمنامان خوش نام * محمد رضا قاسمی نیا

عصر قم - نشان باعظمت سربازان گمنام حضرت امام زمان علیه السلام ازسوی بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به نیروهای بااخلاص وفداکار وزارت اطلاعات؛ افتخاری بی بدیل است.

ارتش دستش را از سپاه جدا نمی کند

عصر قم - قم - مشاور عالی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتش هیچ گاه دستش را از دست سپاه پاسداران جدا نخواهد کرد و نیروهای مسلح یکپارچه به ماموریت های خود عمل می کنند.

صحیفه سجادیه؛ اثر بی‌نظیر اسلام/ امام سجاد(ع) و احیای نهضت عاشورا

عصر قم - قم - یکی از اساتید حوزه علمیه گفت: صحیفه سجادیه اثر بی‌نظیری در جهان اسلام است که به باور صاحب نظران، پس از قرآن و نهج‌البلاغه بزرگ‌ترین گنجینه حقایق و معارف الهی است.

نمایش «پنج متری اول، بن بست سوم» در قم روی صحنه رفت

عصر قم - قم - یکی از اعضای گروه تئاتر طراوت گفت: نمایش «پنج متری اول، بن بست سوم» برای گروه سنی 15+ به تولید رسیده و تا 30 فروردین در خانه جوان قم میزبان علاقمندان است.

مجاهدت برای حفظ دین مهم‌ترین ویژگی حضرت علی‌اکبر(ع) بود

عصر قم - قم - عضو هیئت‌ علمی جامعه المصطفی العالمیه با تأکید بر الگوگیری از حضرت علی‌اکبر(ع) در حمایت از دین، گفت: هنگام ذکر نام حضرت علی‌اکبر(ع) انسان مجاهدت و شهادت در مسیر حق را به یاد می‌آورد.

رئیس جدید هیئت وزنه برداری استان قم مشخص شد

عصر قم - قم - با برگزاری مجمع انتخاباتی، سید محسن رضوی اصل به عنوان رئیس جدید هیئت وزنه برداری استان قم برای دوره چهار ساله آینده انتخاب شد.

تولد نوزاد عجول در اتوبوس قم - تهران

عصر قم - قم - یک مادر باردار که از طریق اتوبوس به سمت تهران در حال حرکت بود، به یکباره درد زایمان وی را فراگرفته و اورژانس 115 قم به یاری مادر باردار می‌شتابد.

میعادگاه منتظران آماده پذیرایی از زائران/ایجاد 138 ایستگاه صلواتی

عصر قم - قم - معاون امور زائران مسجد مقدس جمکران گفت: بیش از 138 ایستگاه صلواتی ویژه پیاده روی نیمه شعبان در قم و در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) برای پذیرایی از زائران برپا شده است.

جوانی بهترین دوران برای کنترل انسان است

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه جوانی بهترین دوران برای کنترل انسان است، گفت: جوانان باید با بهره‌گیری از تجربیات بزرگان در مسیر درست گام بردارند.

وزش باد شدید طی 3 روز آینده در قم

عصر قم - قم - کارشناس هواشناسی استان قم از وزش باد شدید طی سه روز آینده در این استان خبر داد.

مسجد مقدس جمکران به مناسبت نیمه شعبان غبارروبی شد

عصر قم - مسجد مقدس جمکران با حضور جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و خادمان این مکان مقدس به مناسبت نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج) در فضایی آکنده از معنویت غبارروبی شد.

هرگونه اختلاف در حوزه مضر است

عصر قم - قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان پرهیز از افراط و تفریط در حوزه‌ها را یک امر مهم قلمداد کرد و گفت: هرگونه اختلاف در حوزه مضر است.

قوه قضاییه مخالفین رونق تولید ملی را معرفی کند

عصر قم - رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه و استاد دانشگاه تهران گفت: قوه قضاییه باید اشخاصی که مخالف رونق تولید ملی هستند را شناسایی و به مردم معرفی کند. ...

دولت آمریکا تروریست و تروریست پرور است

عصر قم - عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دنیا به خوبی می‌داند دولت آمریکا تروریست و تروریست پرور است گفت: با اقدام آمریکا علیه سپاه، بر محبوبیت ...

مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان باید پاسخگوی عملکردشان باشند/مدیر باید کارنامه و برنامه داشته باشد

عصر قم - استاندار قم گفت: متاسفانه در استان قم پاسخگویی ادارات و دستگاه‌های دولتی، مناسب و در حد ایده‌آل نیست. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، بهرام ...

طلاب و روحانیان به سلاح قلم و بیان مجهز شوند

عصر قم - آیت الله مکارم شیرازی عالمی را که جامعه نتواند از علم او بهره بگیرد را غیر مفید و مانند شخص محتکر توصیف کرد و خطاب به طلاب و روحانیان گفت: ...

مردم قم در حمایت از سپاه به میدان آمدند

عصر قم - عصر امروز بعد از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی مردم قم در حمایت از سپاه و محکوم کردن ترامپ برگزار شد. به گزارش ایسنا منطقه قم، نمازگزاران بعد ...

لزوم وحدت حوزه علمیه قم و مشهد

عصر قم - آیت الله نوری همدانی بر لزوم وحدت حوزه علمیه قم و مشهد تأکید کرد و گفت: امروز باید میان علمای حوزه‌های علمیه قم و مشهد همبستگی، اتحاد و هم ...

حماقت‌های دشمنان موجب بی‌آبرویی خودشان شده است/ سپاه در دنیا به‌عنوان نیرویی شرافتمند شناخته شد

عصر قم - نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: همه موضع‌گیری‌هایی که دشمنان ما در چهل سال انقلاب داشتند، همراه با حماقت و جهالت بوده است؛ گرچه این ...

علم و تجربه دو شاخص لازم برای مدیران استان

عصر قم - استاندار قم علم و تجربه را دو شاخص مهم برای مدیران استان عنوان کرد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، بهرام سرمست عصر امروز در مراسم تودیع و ...

دیواری کوتاه‌تر از کارگران وجود ندارد

عصر قم - استاندار قم با بیان اینکه دیواری کوتاه تر از کارگران وجود ندارد، عنوان کرد: همواره در کمیسیون های کارگری باید یک نماینده از کارگران حضور ...

پیام استاندار قم به مناسبت روز ارتش

عصر قم - استاندار قم به مناسب روز ارتش پیامی را صادر کرد. به گزارش ایسنا منطقه قم، متن پیام استاندار قم به شرح زیر است: "29 فروردین، روز پاسداشت ...

تشکر رئیس مجلس شورای اسلامی از زحمات و تلاشهای بی وقفه استاندارقم در ایام نوروز و مدیریت سیلاب های اخیر و امداد رسانی به استان های سیل زده

عصر قم - رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار استاندار ، معاونین و فرماندار ، و اعضای شورای تامین استان از زحمات و ...

ساير مطالب

اللهم عجل فی فرج مولانا و امامنا صاحب الزمان(عج)

روز کاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 27-01-98

روز کاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 28-01-98

روز کاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 29-01-98

روز کاری استاندار قم-پنج شنبه مورخ 22-01-98

مدارس استان قم در روز شنبه 31 فروردین ماه در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل می باشند

امنیت کشور مدیون مجاهدت خاموش سربازان امام زمان(عج) است

حفظ انقلاب مرهون فداکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) است

استاندار قم یک ماه حقوق خود را به مردم سیل زده اهدا کرد

قوه قضاییه مخالفین رونق تولید ملی را معرفی کند

جامعه مدرسین قراردادن سپاه در گروه های تروریستی را محکوم کرد

هیچ تحریم و تهدیدی توان ایستادگی مقابل قدرت مردمی را ندارد

دنیا باید پاسخگوی اقدام نابخردانه ترامپ در خصوص سپاه باشد

افتتاح خط تولید مرکز ملی فناوری خلاء ایران در مجتمع شهید علی محمدی استان قم

پاسداری از انقلاب در واقع نماد اراده‌ی انقلابی کشور است

محور معمولان-پلدختر با همکاری راهداری و سپاه قم بازگشایی شد

آغاز توزیع بسته‌های حمایتی آستان حضرت معصومه(س) در میان سیل‌زدگان

سیره امام حسین(ع) دفاع از آزادگی و ظلم ستیزی بود/ الگوی عدالت

اجازه آیت‌الله جوادی آملی برای پرداخت ثلث سهمین مبارکین به سیل‌زدگان

روز کاری استاندار قم- سه شنبه مورخ 20-01-98

سالروز ولادت امام حسین (ع)، حضرت ابالفضل العباس(ع) و امام سجاد (ع) بر تمامی شیعیان و دوستداران اهل بیت(ع) مبارک باد

دفتر تبلیغات اسلامی، تروریستی خواندن سپاه را محکوم کرد

حضور 3 فرنگی کار قمی در اردوی تیم ملی کشتی

تداوم حضور تیم‌های بدمینتون قم در لیگ‌های کشور

تخصیص اعتبار لازم برای احداث تصفیه خانه فاضلاب پردیسان قم

حضور قم در لیگ بیس بال کشور به حمایت مالی بستگی دارد

تحقق شعار سال نیازمند راهبردها و عملیات مناسب است

پرداخت یکصد کمک هزینه ساخت یا خرید مسکن به خانوارهای مددجوی قمی

مظلومیت هنر در قم/ بزرگداشت «40 فیلم؛ 40 فیلم‌ساز» برگزار می‌شود

حضور 8 دختر تکواندوکار قم در مسابقات آزاد کشور

اسکان 30 هزار مسافر نوروزی در بقاع متبرکه قم

کرایه تاکسی در قم از اردیبهشت افزایش می‌یابد

شناخت نقشه‌های دشمنان بسیار اهمیت دارد

تشکیل شورای مشورتی ایثارگران استان در دستور کار است

بسیج دستگاه های دولتی و نهادهای حاکمیتی استان قم برای کمک به سیل زدگان لرستان / اعزام بالگرد و تجهیزات سنگین از استان قم

پیام تبریک استاندار قم به تولیت جدید آستان قدس رضوی

بازگشایی محور معمولان-پلدختر با همکاری راهداری و سپاه استانهای اصفهان ، قم ، لرستان ، بوشهر

پیام استاندار قم به مناسبت روز پاسدار و جانباز

آمادگی دستگاه‌های دولتی برای موج دوم بارش‌ها در قم

بیانیه مشترک دو عضو مجلس خبرگان رهبری در مورد سیل‌های اخیر

29 تن مواد غذایی و آشامیدنی غیر قابل مصرف در قم معدوم شد

وجود 210 جانباز نخبه علمی و قرآنی در قم

مسیر دشوار «امیر مهدی‌زاده» برای کسب سهمیه المپیک توکیو

دلالی و واسطه‌گری مهم‌ترین موانع تولید در قم است

عملکرد قابل قبول پینگ پنگ باز قمی در انتخابی تیم ملی

روز کاری استاندار قم-یکشنبه مورخ 18-01-98

ضرورت تدوین سند توسعه ی بخش های استان قم/ از ظرفیت بخش های قم برای توسعه استان استفاده شود

شناسایی و جذب سرمایه گذاران ملی و فراملی در دستور کار دستگاه های اقتصادی

ضرورت هماهنگی کمک های امدادی و مردمی به مناطق سیل زده / دستگاه های دولتی برای موج جدید بارش ها در استان قم آماده باشند

فرارسیدن ماه شعبان، ماه رسول خدا(ص) بر تمام مسلمانان جهان مبارک باد

ضرورت تدوین سند توسعه‌ی بخش های استان قم

تحقق شعار سال به راهبردها و عملیات مناسب نیازمند است

مبعث پایه‌گذار تمدن جدید در تاریخ بشریت است/ نجات انسان از جاهلیت

خانه صدرای شیرازی در دل کویر قم/ خلوت گزینی حکیم باشی در کهک

اعزام 50 نیروی هلال احمر قم برای کمک به سیل زدگان لرستان

توزیع بیش از هزار تن میوه تنظیم بازار در استان قم

کسب 90 درصدی رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس قم در ایام نوروز

تیم سوهان محمد سیمای قم با گیتی پسند و فرش آرا همگروه شد

دولت برای جبران خسارات سیل‌زدگان تسهیلات لازم را ارائه دهد

حضور دو و میدانی کاران قمی در مسابقات قهرمانی آسیا قطعی نیست

دولت سریع‌تر خسارت‌های سیل را جبران کند

افزایش علاقمندی عمومی به رشته تکواندو در قم

تالاب‌های استان قم جان تازه‌ای گرفته است

هوای قم طی 3 روز آینده بارانی است/ وزش باد نسبتا شدید

مشارکت 5 استان در برگزاری جشن‌های نیمه شعبان مسجد جمکران

ستادهای مردمی کمک به سیل زدگان در سراسر کشور تشکیل شود

افزایش ترافیک در محورهای مواصلاتی استان قم

خسارت‌های سیل سریع پرداخت شود/ انتقاد از بزرگنمایی مشکلات

228 مأموریت توسط اورژانس در قم انجام شد

میزبانی قم از 750 هزار مسافر نوروزی/ علاقه زائران به آثار تاریخی

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم به مناطق سیل زده رفت

کمک 100میلیونی آیت الله نوری همدانی/مردم و مسوولان به هرطریق ممکن به کمک سیل‌زدگان بشتابند

اجازه آیت‌الله صافی برای پرداخت ثلث سهم امام به سیل‌زدگان

ارسال تجهیزات امدادی و امکانات اولیه برای سیل زدگان لرستان از قم

روز کاری استاندار قم - سه شنبه مورخ 13-01-98

سالروز مبعث حضرت رسول اکرم (ص) بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد

بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار قم از حوزه بالادست رودخانه قمرود

روز کاری استاندار قم-شنبه مورخ 17-01-98

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم جهت مدیریت کمک های استان قم به لرستان، به مناطق سیل زده رفت

برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و رونق تولید در استان قم/ مدیران در حل مشکلات اقتصادی با جامعه ی هدف شان ارتباط تنگاتنگ داشته باشند

روز کاری استاندار قم- دوشنبه مورخ 12-01-98

برای حفظ استقلال و آزادی کشور، راهی جز رونق تولید وجود ندارد

دستگاه‌های دولتی تا رفع تهدید سیل در آماده باش کامل باشند

لاریجانی از رودخانه قمرود و جاده جعفریه قم بازدید کرد

3437 مأموریت توسط اورژانس 115 قم انجام شده است

اجازه ورود آب به داخل شهر قم را نمی‌دهیم

سیاحتی معنوی در دل سوخته کویر/ گذری بر ردپای قم در قدیم

تمامی نهادها برای مدیریت بحران پای کار بیایند

هوای قم روز 13 فروردین صاف همراه با وزش باد نسبتا شدید است

اخطار به ساکنین حاشیه رودخانه قمرود/ تخلیه روستای کهندان

ترافیک در اتوبان قم-تهران نیمه سنگین است/ تردد روان در محورهای قم

تاکید رئیس‌جمهور بر آماده‌باش دستگاه‌های امدادی استان قم

ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای حل دائمی مشکل محور مواصلاتی قم-جعفریه در کمیسیون ایمنی راه های استان قم

احتمال وزش باد با سرعت بیش از 80 کیلومتر در ساعت در استان قم از عصر امروز؛

روز کاری استاندار قم- دوشنبه مورخ 12-01-98

بازدید استاندار قم از بخش های بالادست استان قم و بررسی وضعیت حوزه های آبریز رودخانه قمرود

ضرورت آماده باش دستگاه های دولتی برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از سیلاب

قدردانی رئیس جمهوری از اقدامات پیشگیرانه ستاد مدیریت بحران استان قم در مواجهه با بارش های اخیر/ تاکید حجت الاسلام روحانی بر آماده باش دستگاه های امدادی استان قم

روز کاری استاندار قم-06-01-98

روز کاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 08-01-98

روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 10-01-98

12 فروردین روز زنده شدن اسلام است/ رأی قاطع ملت به جمهوری اسلامی

لزوم تشکیل تیم مهارکننده سیلاب در سدهای کبار و سنجگان قم

امام کاظم(ع) آیینه تمام نمای بردباری/ الگوپذیری از کظم غیظ امام

همه پرسی بی نظیر در تاریخ/ تحقق اراده ملی؛ استقرار جمهوری اسلامی

پیام استاندار قم به مناسبت یوم الله 12 فروردین

مقاصد اسلامی و دینی باید در همه جای قم محسوس باشد

آمادگی کامل شهرداری برای مواجهه با موج دوم بارش‌ها در قم

سدهای کبار و سنجگان قم نیاز به کنترل جدی دارند

12 فروردین زمینه حکومت متکی بر آرای مردم را فراهم کرد

بهره‌مندی بیش از 12 هزار مسافر نوروزی از طرح ایمنی و سلامت در قم

کمک 320 میلیون تومانی مردم قم به آسیب‌دیدگان سیل شمال کشور

2750 نفر در تور قم‌گردی شرکت کرده‌اند

تدابیر پلیس قم برای پیشگیری و کاهش خطرات و خسارات ناشی از سیل

آماده‌باش ناوگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم در روز طبیعت

مجتمع‌های بین راهی؛ ویترین جذب گردشگر/ تشدید نظارت‌ها در نوروز

دو انتصاب در استانداری قم

"پیام استاندار قم به مناسبت یوم الله 12 فروردین"

سالروز شهادت امام موسی بن جعفر (ع) بر تمامی شیعیان جهان تسلیت باد

هوای قم طی 3 روز آینده بارانی است/ لزوم توجه به هشدار هواشناسی

کشف بیش از 80 کیلوگرم تریاک در قم

سرپرست دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم منصوب شد

مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری منصوب شد

تودیع و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری قم برگزار شد

تلفات جاده ای در قم 25 درصد کاهش یافت/ترافیک روان در محورهای قم

روز طبیعت برنامه‌های شاد فرهنگی در بوستان‌های قم برگزار می‌شود

تصادف در قم 2 کشته و 9 مجروح برجای گذاشت

روز کاری استاندار قم- شنبه مورخ 10-01-98

مدیر کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری منصوب شد

سرپرست دفتر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب شد

برنامه محوری عامل پیشران مدیریت استان است

تدابیر ترافیکی روزهای آتی بر اساس وضعیت جوی استان قم اندیشیده خواهد شد

کشف محموله 5 میلیارد ریالی پارچه و پتو قاچاق در قم

امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر ادامه یابد/ توجه به تولید داخل

بانک ها باید رویه خود را در حمایت از رونق تولید اصلاح کنند

اسکان 500 هزار مسافر نوروزی در قم/ گردشگران مجذوب تیمچه بازار

مدیریت حوزه به طلاب مستعد توجه کند/ رسیدگی به وضعیت مالی طلاب

تصادف در بخش خلجستان 3 مصدوم داشت/سومین مأموریت اورژانس هوایی قم

بازدید 42 هزار نفر از آثار تاریخی قم/ مسافران مجذوب تیمچه بازار

لزوم استفاده از تمام ظرفیت بخش‌های دولتی و خصوصی قم در رونق تولید

بخش خصوصی در تصمیم سازی ها دولت را یاری دهد

تأمین امنیت جشن‌های نیمه شعبان در اولویت تمام دستگاه‌های قم باشد

افزایش برنامه‌های فرهنگی در نیمه شعبان/ تسریع در روند رفت و آمدها

تشکیل قرارگاه متمرکز مراسم نیمه شعبان در مسجد جمکران ضروری است

مسئولان با مدیریت صحیح زمینه‌ بروز حوادث را کاهش دهند

دو مأموریت توسط اورژانس هوایی قم انجام شد

نوروز در تاریخ قم/ از کلوخ اندازون تا گره زدن سبزه

تاکید مراجع بر تکمیل پروژه های نیمه‌کاره استان

روز کاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 08-01-98

اظهار رضایت علما از خدمات ستاد تسهیلات زائرین و شورای هماهنگی مدیریت بحران / تاکید آیات عظام بر تلاش برای تحقق شعار سال