آخرين مطالب

دعوت نهادها از مردم قم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان سياسي

دعوت نهادها از مردم قم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان

  بزرگنمايي:

عصر قم - قم - نهادها و سازمان های قم در بیانیه هایی جداگانه، از مردم متدین و همیشه در صحنه قم برای حضوری باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت به عمل آوردند.
به گزارش ایرنا، مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مردم ایران در 13 آبان فریاد ایستادگی و مقاومت را در مقابل یزیدیان زمان سر خواهند داد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: یوم الله 13 آبان تنها برگی زرین از اسلام جویی و استقلال طلبی و آزادی خواهی ملت بزرگ ایران نیست، بلکه مبدا تاریخ استکبارستیزی مردمی است که در طی 40 سال در مقابل همه تهدیدات نظامی و اقتصادی و فرهنگی نظام سلطه ایستادگی کرده و امروز برآنند پس از شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان فریاد ایستادگی و مقاومت را در مقابل یزیدیان زمان سر دهند و سربلندانه همگام با مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم بار دیگر حماسه ای دینی و انقلابی بیافرینند.
بیانیه حاکی است: حوزه های علمیه، اساتید و طلاب ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای«مد ظله العالی»، مردم مومن و انقلابی را به حضور پر شور در راهپیمایی ضد استکباری یوم الله 13 آبان دعوت می ‌کنند.
** مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران نیز با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم دعوت کرد در راهپیمایی این روز شرکت کنند.
در بخشی از این بیانیه آمده است: یوم الله سیزده آبان، روز تبلور نفرت درونی ملت شریف ایران نسبت به استکبار جهانی است؛ روزی است که یادآور سه واقعه تاریخی مهم در تحقق اراده راسخ ملت بزرگ ایران در مقابل کینه‌ توزی‌های شیطان بزرگ است، از تبعید امام امت(ره) به دلیل ایستادگی در مخالفت با قانون ظالمانه آمریکایی کاپیتولاسیون، تا کشتار دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ.
بیانیه ادامه یافته است: مردم شریف ایران اسلامی امسال نیز با حضوری دشمن‌شکن در راهپیمایی 13 آبان عزم راسخ خود را در تثبیت استقلال و اعلام عزتمندی خود به نمایش خواهند گذاشت و اتحاد همیشگی و همبستگی ملی خود را در مقابل دشمنان نشان خواهند داد.
بیانیه حاکی است: حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور ضمن پیوستن به موج خروشان میلیون‌ها مسلمان و آزاده از تمام قشرهای جامعه دعوت می‌کند تا با شرکت پرشور و باشکوه در مراسم ضد استکباری یوم الله 13 آبان با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید عهد نمایند و بار دیگر شکوه قدرت و عظمت تاریخی خود را که درسایه اسلام، وحدت و مجاهدت به دست آورده‌اند در سایه هدایت‌های رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) به نمایش گذارند.
** شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم نیز در بیانیه ای از عموم مردم متدین و ولایتمدار این استان برای حضوری باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت به عمل آورد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: میعاد مردم متدین و ولایتمدار قم همیشه سرافراز، ساعت 9:30 روز یکشنبه 13 آبان، میدان روح‌الله، ادای احترام به روح ملکوتی امام راحل عظیم الشان و سپس آغاز تظاهرات به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و برگزاری مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ذالنوری نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی.
** همچنین در بیانیه فرماندهی انتظامی قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهیدان حماسه‌ساز 13 آبان ماه و فاتحان لانه جاسوسی آمریکا تاکید شده است، امسال راهپیمایی ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان ماه با فریاد رساتر و بلندتر مرگ بر آمریکا، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد.
فرماندهی انتظامی استان قم، ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان ماه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، از ملت استکبار ستیز و همیشه در صحنه استان دعوت کرد تا حضوری پرشور در این راهپیمایی داشته باشند.
** سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم نیز در بیانیه ای آورده است: اینجانب به نمایندگی از خادمان مردم شریف، ولایت‌مدار و انقلابی قم مقدس در مجموعه مدیریت شهری، ضمن گرامی‌داشت یوم الله 13 آبان و شهدای این روز، اعلام می‌دارد که همچون ایام تاریخ‌ساز دیگر؛ مجموعه شهرداری قم با حضوری باشکوه و پر شور در راهپیمایی این روز بزرگ با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی(ره) و حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) تجدید پیمان خواهند داشت و همچنین از تمام اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و قشر فرهیخته و همیشه در صحنه و حزب‌اللهی استان قم برای حضور آگاهانه در راهپیمایی این روز و پاسخی دندان‌شکن به دشمنان انقلاب اسلامی ایران دعوت به عمل می‌آورم.
** سازمان جهاد کشاورزی قم نیز در بیانیه ای آورده است: رخدادهای سرنوشت ساز 13 آبان ماه در دوران شکل گیری و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هر یک سرفصل نوینی از تاریخ مبارزه و رویارویی ملت ایران برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به شمار رفته و نشان می دهد هیچ قدرت مادی مجهز و بزرگ هرگز قادر نخواهد بود اراده خود را به ملت مومن، انقلابی و عاشورایی ایران اسلامی تحمیل کند.
بیانیه ادامه یافته است: ما جهادگران (نیروهای سازمان جهاد کشاورزی، ادارات تابعه و بهره برداران بخش کشاورزی) با شرکت فعال در راهپیمایی عظیم و باشکوه سیزدهم آبان ضمن اعلام بیعت مجدد با امام راحل عظیم الشان و خلف شایسته آن بزرگوار رهبر معظم انقلاب مدظله العالی، حمایت و همدلی خود را با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می داریم.
** در بیانیه اتاق اصناف قم نیز آمده است: مجموعه اتاق اصناف مرکز استان قم و اصناف و بازاریان دوشادوش با دیگر اقشار جامعه به ویژه دانشجویان و دانش آموزان، ضمن بزرگداشت عظمت این روز و تجدید میثاق با آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و اطاعت کامل از ارشادات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرده و با حضور خروشان خود در راهپیمایی یوم الله13 آبان، بار دیگر برگ زرینی در تاریخ اصناف رقم خواهند زد.
** اداره کل راه و شهرسازی قم نیز در بیانیه ای آورده است: سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که می‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاریخ بسپارند، به آن ها آموخت که می‌توانند هویت خود را با نفی قدرت ‌های استعماری تعریف کنند و در یک کلام با به ارمغان آوردن غروری مقدس و حماسه آفرین به آن ها آموخت که دیوار ظلم و ستم شکستنی است.
بیانیه ادامه یافته است: اینک بار دگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) هم نوا می شویم که در ایران هر کسی که به پایه های اسلامی انقلاب اعتقاد دارد به مبارزه همیشگی با پرچم داران قدرت استکباری «در راس آن ها آمریکا» اعتقاد دارد.
بیانیه حاکی است: کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان قم ضمن حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان، از آحاد ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شریف استان قم دعوت می ‌نمایند تا با حضور پرشکوه خود در آیین‌ های بزرگداشت سیزده آبان، دشمنان نظام را مایوس کرده و نور امید را در دل مستضعفان و آزادی خواهان جهان برافروزند.
13 آبان سالروز تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال 1343، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شده است.
1175 /

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مغناطیس معنوی منتظران را به مسجد جمکران می‌کشاند

مراسم عمامه‌گذاری طلاب در قم برگزار شد

افزایش 12 درصدی تردد زائران به قم/ فعالیت 5 هزار پلیس در قم

قرارگاه حضرت قائم(عج) دائمی می‌شود/ تأکید بر اطلاع‌رسانی زائران

پذیرش 160 بیمار در بیمارستان سیار عاشقان ولایت

تیم‌های «کافه تلخ» و «هلال احمر» در لیگ گلف قم صدرنشین شدند

شروع فوق العاده سال 98 برای تکواندوی قم با 2 طلا

ضعف شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی در شهر قم مشهود است

صعود بسکتبالیست‌های نوجوان قم به مرحله سوم لیگ برتر

جوانان بر اساس آموزه‌های دینی تربیت شوند/تأکید بر حفظ جایگاه مسجد

طراحی سند جامع برای فعال کردن 70 هزار مسجد در کشور

فعالیت بیش از 23 هزار کانون مساجد در سراسر کشور

کانون‌های فرهنگی مساجد به کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه کمک کنند

صعود تیم «کیا اسکواش قم» به لیگ برتر اسکواش بانوان

اقدام دشمن علیه سپاه پاسداران موجب وحدت بیشتر مردم شد

استاندار قم در روز نیمه شعبان

ارائه خدمات مطلوب تر به زائرین در نیمه شعبان نیازمند اعتبارات ویژه و حمایت ملی است

بازدید استاندار قم از ایستگاه های صلواتی سطح شهر و مسیر میدان ولی عصر(عج) به جمکران

بازدید از دارالشفای حضرت مهدی(عج) مسجد مقدس جمکران و بیمارستان حضرت ولی عصر(عج)

حکمت خداوند برای انتظار فرج مهمترین راز طول عمر حضرت مهدی(عج)

اجتماع عظیم منتظران ظهور در میعادگاه عاشقان برگزار شد

بازدید استاندار قم از بیمارستان سیار عاشقان ولایت در مسجد مقدس جمکران

بازدید استاندار از ایستگاه فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری

شرایط برای نیروهای نظامی آمریکا در منطقه سخت تر می شود

اقدام آمریکا موجب محبوبیت بیشتر سپاه شد

مردم قم درحمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی می کنند

اجتماع عظیم حوزویان در حمایت از سپاه در قم برگزار شد

ازشهرمقدس‌ قم، تمام جهان را برای ارتش آمریکا ناامن می‌خوانیم

اقدام ترامپ علیه سپاه نمایانگر اوج دشمنی آمریکا با انقلاب است

اقدام علیه سپاه منجربه نفرت جهانی علیه ترامپ شد

مدیران توانمند، عهده دار مسئولیت درقم می شوند

خدمات آیت الله رفسنجانی در دانشگاه آزاد نباید فراموش شود

قم جزء پنج استان برتر در حوزه امنیت است

دشمنی آمریکا، افتخار سپاه است

کوچکترین اشتباه دشمن با پاسخ سخت نیروهای مسلح مواجه می شود

جلوه های نماز جمعه قم

نمازگزاران قمی در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند

اقدام آمریکا علیه سپاه نشانه نابخردی سردمداران این کشور است

خواست مردم افغانستان دخالت نکردن بیگانگان در امور این کشور است

حفظ انقلاب مرهون فداکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) است

اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) موجب حیرت دشمن شده است

دشمن توان درک قدرت نیروهای مسلح ایران را ندارد

سربازان گمنام مخلص ترین نیروها در خدمت به نظام هستند

گمنامان خوش نام * محمد رضا قاسمی نیا

اقدامات جنون آمیز آمریکا برای جهان فاجعه آفرین است

ارتش دستش را از سپاه جدا نمی کند

ایستادن در برابر طاغوتیان رمز تحقق دولت جهانی حضرت مهدی است

صحیفه سجادیه؛ اثر بی‌نظیر اسلام/ امام سجاد(ع) و احیای نهضت عاشورا

نمایش «پنج متری اول، بن بست سوم» در قم روی صحنه رفت

مجاهدت برای حفظ دین مهم‌ترین ویژگی حضرت علی‌اکبر(ع) بود