آخرين مطالب

دعوت نهادها از مردم قم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان سياسي

دعوت نهادها از مردم قم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان

  بزرگنمايي:

عصر قم - قم - نهادها و سازمان های قم در بیانیه هایی جداگانه، از مردم متدین و همیشه در صحنه قم برای حضوری باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت به عمل آوردند.
به گزارش ایرنا، مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مردم ایران در 13 آبان فریاد ایستادگی و مقاومت را در مقابل یزیدیان زمان سر خواهند داد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: یوم الله 13 آبان تنها برگی زرین از اسلام جویی و استقلال طلبی و آزادی خواهی ملت بزرگ ایران نیست، بلکه مبدا تاریخ استکبارستیزی مردمی است که در طی 40 سال در مقابل همه تهدیدات نظامی و اقتصادی و فرهنگی نظام سلطه ایستادگی کرده و امروز برآنند پس از شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان فریاد ایستادگی و مقاومت را در مقابل یزیدیان زمان سر دهند و سربلندانه همگام با مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم بار دیگر حماسه ای دینی و انقلابی بیافرینند.
بیانیه حاکی است: حوزه های علمیه، اساتید و طلاب ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای«مد ظله العالی»، مردم مومن و انقلابی را به حضور پر شور در راهپیمایی ضد استکباری یوم الله 13 آبان دعوت می ‌کنند.
** مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران نیز با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم دعوت کرد در راهپیمایی این روز شرکت کنند.
در بخشی از این بیانیه آمده است: یوم الله سیزده آبان، روز تبلور نفرت درونی ملت شریف ایران نسبت به استکبار جهانی است؛ روزی است که یادآور سه واقعه تاریخی مهم در تحقق اراده راسخ ملت بزرگ ایران در مقابل کینه‌ توزی‌های شیطان بزرگ است، از تبعید امام امت(ره) به دلیل ایستادگی در مخالفت با قانون ظالمانه آمریکایی کاپیتولاسیون، تا کشتار دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ.
بیانیه ادامه یافته است: مردم شریف ایران اسلامی امسال نیز با حضوری دشمن‌شکن در راهپیمایی 13 آبان عزم راسخ خود را در تثبیت استقلال و اعلام عزتمندی خود به نمایش خواهند گذاشت و اتحاد همیشگی و همبستگی ملی خود را در مقابل دشمنان نشان خواهند داد.
بیانیه حاکی است: حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور ضمن پیوستن به موج خروشان میلیون‌ها مسلمان و آزاده از تمام قشرهای جامعه دعوت می‌کند تا با شرکت پرشور و باشکوه در مراسم ضد استکباری یوم الله 13 آبان با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید عهد نمایند و بار دیگر شکوه قدرت و عظمت تاریخی خود را که درسایه اسلام، وحدت و مجاهدت به دست آورده‌اند در سایه هدایت‌های رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) به نمایش گذارند.
** شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم نیز در بیانیه ای از عموم مردم متدین و ولایتمدار این استان برای حضوری باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت به عمل آورد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: میعاد مردم متدین و ولایتمدار قم همیشه سرافراز، ساعت 9:30 روز یکشنبه 13 آبان، میدان روح‌الله، ادای احترام به روح ملکوتی امام راحل عظیم الشان و سپس آغاز تظاهرات به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و برگزاری مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ذالنوری نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی.
** همچنین در بیانیه فرماندهی انتظامی قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهیدان حماسه‌ساز 13 آبان ماه و فاتحان لانه جاسوسی آمریکا تاکید شده است، امسال راهپیمایی ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان ماه با فریاد رساتر و بلندتر مرگ بر آمریکا، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد.
فرماندهی انتظامی استان قم، ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان ماه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، از ملت استکبار ستیز و همیشه در صحنه استان دعوت کرد تا حضوری پرشور در این راهپیمایی داشته باشند.
** سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم نیز در بیانیه ای آورده است: اینجانب به نمایندگی از خادمان مردم شریف، ولایت‌مدار و انقلابی قم مقدس در مجموعه مدیریت شهری، ضمن گرامی‌داشت یوم الله 13 آبان و شهدای این روز، اعلام می‌دارد که همچون ایام تاریخ‌ساز دیگر؛ مجموعه شهرداری قم با حضوری باشکوه و پر شور در راهپیمایی این روز بزرگ با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی(ره) و حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) تجدید پیمان خواهند داشت و همچنین از تمام اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و قشر فرهیخته و همیشه در صحنه و حزب‌اللهی استان قم برای حضور آگاهانه در راهپیمایی این روز و پاسخی دندان‌شکن به دشمنان انقلاب اسلامی ایران دعوت به عمل می‌آورم.
** سازمان جهاد کشاورزی قم نیز در بیانیه ای آورده است: رخدادهای سرنوشت ساز 13 آبان ماه در دوران شکل گیری و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هر یک سرفصل نوینی از تاریخ مبارزه و رویارویی ملت ایران برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به شمار رفته و نشان می دهد هیچ قدرت مادی مجهز و بزرگ هرگز قادر نخواهد بود اراده خود را به ملت مومن، انقلابی و عاشورایی ایران اسلامی تحمیل کند.
بیانیه ادامه یافته است: ما جهادگران (نیروهای سازمان جهاد کشاورزی، ادارات تابعه و بهره برداران بخش کشاورزی) با شرکت فعال در راهپیمایی عظیم و باشکوه سیزدهم آبان ضمن اعلام بیعت مجدد با امام راحل عظیم الشان و خلف شایسته آن بزرگوار رهبر معظم انقلاب مدظله العالی، حمایت و همدلی خود را با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می داریم.
** در بیانیه اتاق اصناف قم نیز آمده است: مجموعه اتاق اصناف مرکز استان قم و اصناف و بازاریان دوشادوش با دیگر اقشار جامعه به ویژه دانشجویان و دانش آموزان، ضمن بزرگداشت عظمت این روز و تجدید میثاق با آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و اطاعت کامل از ارشادات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرده و با حضور خروشان خود در راهپیمایی یوم الله13 آبان، بار دیگر برگ زرینی در تاریخ اصناف رقم خواهند زد.
** اداره کل راه و شهرسازی قم نیز در بیانیه ای آورده است: سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که می‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاریخ بسپارند، به آن ها آموخت که می‌توانند هویت خود را با نفی قدرت ‌های استعماری تعریف کنند و در یک کلام با به ارمغان آوردن غروری مقدس و حماسه آفرین به آن ها آموخت که دیوار ظلم و ستم شکستنی است.
بیانیه ادامه یافته است: اینک بار دگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) هم نوا می شویم که در ایران هر کسی که به پایه های اسلامی انقلاب اعتقاد دارد به مبارزه همیشگی با پرچم داران قدرت استکباری «در راس آن ها آمریکا» اعتقاد دارد.
بیانیه حاکی است: کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان قم ضمن حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان، از آحاد ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شریف استان قم دعوت می ‌نمایند تا با حضور پرشکوه خود در آیین‌ های بزرگداشت سیزده آبان، دشمنان نظام را مایوس کرده و نور امید را در دل مستضعفان و آزادی خواهان جهان برافروزند.
13 آبان سالروز تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال 1343، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شده است.
1175 /

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شعارهای تند و فشارهای ترامپ با هدف معامله صورت می گیرد و نه جنگ

موضوع حلال در صنعت نانو بررسی شود

مواجه با بحران‌های زیست محیطی از عهده دولت‌ها خارج شده است

امروز نیازمند قیام روشنگری در کشور هستیم

کنوانسیون پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح نشود

اولین واکنش ترامپ به پرتاب ناموفق ماهواره پیام

مردم قم اجازه نمی دهند تا این شهر از محوریت انقلابی خارج شود

ظلم طاغوتیان پهلوی قابل تطهیر نیست

جلوه های نماز جمعه این هفته قم

هشدار ائمه جمعه نسبت به تلاش برای تغییر فضای انقلابی قم

تلاش همه نهادهای فرهنگی برای حفظ مرکزیت دینی و انقلابی قم

تیم سوهان محمد سیمای قم برابر پارسیان شهر قدس به تساوی رسید

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در قم برپا می‌شود

مردم قم دست‌های خائن را از این شهر قطع می‌کنند/ انتقاد از ظریف

رونمایی از سامانه مدیریت پروژه‌های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای

انقلاب را نباید تنها با معیارها و شاخص‌های مادی تحلیل کرد

مسئولان اقتدار ملی را به توهم گشایش‌های خارجی گره نزنند

شهید نواب صفوی پیشاهنگ نهضت امام خمینی(ره) و شهادت بود

نشست «بررسی کنوانسیون پالرمو» در قم برگزار شد

دشمنان به دنبال مهار قدرت ایران توسط کنوانسیون پالرمو هستند

مشکلات کشور با پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو حل نمی‌شود

حوزه علمیه مقابل جریانات انحرافی می‌ایستد/ کاهش شدید بودجه حوزه

دشمنان با ترویج بدحجابی به دنبال حرمت شکنی در قم هستند

کنوانسیون پالرمو در تضاد با مبانی انقلاب اسلامی است

همه‌ شهر قم در ایام فاطمیه سیاه‌پوش شود

جاذبه‌های موزه دفاع مقدس باید به آرمان‌های انقلاب ختم شود

نازنین زاغری به اعتصاب غذای خود پایان داد

فعالیت 248 نانوایی سنگکی در قم

تبدیل بازار کهنه قم به مرکز تولید صنایع دستی/ احداث موزه عاشورا

شناسایی 40 مسجد شاخص انقلاب اسلامی در جشنواره چله سرو

مهم‌ترین دستاورد برجام تضعیف جدی اجماع جهانی علیه ایران

برخی اسلامی حرف می‌زنند ولی غیر اسلامی فکر می‌کنند

27 دی 1357؛ وعده تشکیل دولت موقت

فرمانده سپاه به نتانیاهو: با دُم شیر بازی نکن

شناسایی 48 متخلف زیست محیطی در قم/ برخورد جدی با صنایع آلاینده

تأکید بر صیانت از هویت ایمانی و انقلابی قم

احمد توکلی از معاون روحانی شکایت کرد

دولت نمی‌تواند به تنهایی با تمام مفاسد مبارزه کند

حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته در قم 2 کشته برجای گذاشت

ریاکاری در جامعه نباید توأم با سیاست، اقتصاد و فرهنگ شود

دشمن تلاش می‌کند که هویت دینی و مذهبی قم را متزلزل کند

نامه مخالفان FATF از قم به آملی لاریجانی

26 دی 1357؛ شاه در رفت

مشکلی برای تامین کالاهای اساسی شب عید وجود ندارد

ریاکاری؛ بلایی که دموکراسی غرب سر کشور ما آورده است/ نام‌گذاری روزی به نام حوزه

زیباکلام: اصلاح‌طلبان متهم اصلی وضع فعلی هستند

پیام جهرمی به حاتمی در پی عدم موفقیت سیمرغ

جزئیات توافق نوبخت با وزیر سابق بهداشت

طرح ترامپ برای خروج از ناتو فاش شد

کارهای بزرگی در توسعه ی زیرساخت های تولیدی- صنعتی صورت گرفته است/ منابع بانک های خصوصی باید در استان هزینه شود